14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis
14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets
14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani
15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic
15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar
15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir
15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno
15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa
15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas
15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB
Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)
Grupa 1, tbk - trzeci (1-0-0, 12-8 )
Grupa 1, (L)ookasch - Mrugs (4-0-1, 37-35)
Grupa 1, nil - pauzuje
Grupa 2, Tom Kruz - St.Maro (1-1-4, 43-53)
Grupa 2, Seba.Kolos - Mar.Cin (2-0-1, 20-16)
Grupa 2, Walter (0-0) - pauzuje
Grupa 3, Ciechu - zizou (0-0-1, 4-6)
Grupa 3, Szawar - Efcia (1-1-0, 11-9)
Grupa 3, Tomi - pauzuje
Grupa 4, LOL3K - rey (2-0-0, 18-11)
Grupa 4, Krawczol - Miklas (0-1) (0-0-1, 0-1)
Grupa 4, księciuniu - pauzuje
Grupa 5, Martino1989 - Zygo (1-1) (0-1-0, 7-7)
Grupa 5, Meazza - OLIUSTKA (3-0-4, 40-33)
Grupa 5, leh71 - pauzuje
Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.
14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets
14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani
15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic
15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar
15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir
15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno
15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa
15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas
15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB
- Punktacja 1 i 3 pkt
- Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
- Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
- Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl
Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)
Grupa 1, tbk - trzeci (1-0-0, 12-8 )
Grupa 1, (L)ookasch - Mrugs (4-0-1, 37-35)
Grupa 1, nil - pauzuje
Grupa 2, Tom Kruz - St.Maro (1-1-4, 43-53)
Grupa 2, Seba.Kolos - Mar.Cin (2-0-1, 20-16)
Grupa 2, Walter (0-0) - pauzuje
Grupa 3, Ciechu - zizou (0-0-1, 4-6)
Grupa 3, Szawar - Efcia (1-1-0, 11-9)
Grupa 3, Tomi - pauzuje
Grupa 4, LOL3K - rey (2-0-0, 18-11)
Grupa 4, Krawczol - Miklas (0-1) (0-0-1, 0-1)
Grupa 4, księciuniu - pauzuje
Grupa 5, Martino1989 - Zygo (1-1) (0-1-0, 7-7)
Grupa 5, Meazza - OLIUSTKA (3-0-4, 40-33)
Grupa 5, leh71 - pauzuje
Uwaga
Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.
Komentarz