Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po awans i mistrzostwo! KLT!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• oficjalnie - mecze w lidze tez po 6.

Komentarz

• No to nasza walka o wyjściowy skład zacznie nabierać rumieńców
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
        oficjalnie - mecze w lidze tez po 6.
        To tym bardziej mnie zastanawia czemu taka Arka też ma aż tylu graczy skoro gra tylko po 6 może jakiś puchar rezerw jest czy coś? ;]
        "Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get" F. Gump

Komentarz

• Bo czasmi potrzeba wystawic sklad defensywny 4-1-0 np. to potrzeba 4 obroncow, a w nastepnej fazie ofensywny 1-1-3. No

Komentarz

Bo czasmi potrzeba wystawic sklad defensywny 4-1-0 np. to potrzeba 4 obroncow, a w nastepnej fazie ofensywny 1-1-3. No
            I dlatego Ty jestes trenerem a nie ja
            "Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get" F. Gump

Komentarz

• W tej kolejce będzie ciężej, mecze dużo bardziej wyrównane niż ostatnio. No ale nic, trza powalczyć. Rozumiem, że przy tym sparingu z Arką wystarczy wytypować ten zestaw na weekend i nic więcej nie trzeba robić?
              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                W tej kolejce będzie ciężej, mecze dużo bardziej wyrównane niż ostatnio. No ale nic, trza powalczyć. Rozumiem, że przy tym sparingu z Arką wystarczy wytypować ten zestaw na weekend i nic więcej nie trzeba robić?
                tak

Komentarz

• Drugi rywal jest zupełnie z innej polki Legia Fans Forum to jest totalny nowicjusz w KLT Zespól prowadzony jest przez Shady92 Warszawski klub składa sie wyłacznie z kibiców piłkarskiej Legii Mecz z Arka bedzie ich pierwszym meczem w KLT Zatem nasz zespół pisze nowa historie Zawodników Legi nie bede wyrózniał poniewaz sa dopiero po 1 typowaniu i na oceny trzeba troszke poczekac Faworyt jest tylko i wyłacznie jeden- Arka Nasi zawodnicy przestrzegaja jednak przed Warszawska ekipa i zapowiadaja pełna mobilizacje w Gdynskich szeregach
                  Zapowiedź ze strony Arki. Boją się chamy Jak zwykle spina na Legie jest JAZDA!

zbinky masz godzine na oddanie typów.

Komentarz

Zapowiedź ze strony Arki. Boją się chamy Jak zwykle spina na Legie jest JAZDA!

zbinky masz godzine na oddanie typów.
                    Jest i odpowiedź jak obiecałem

Jakbym kiedyś przesadził z tymi ogłoszeniami to poprostu dajcie znać

Komentarz

• Skład wypier... wyrzuć

Taki napinkowy ten news

Komentarz

Skład wypier... wyrzuć

Taki napinkowy ten news
                        Poprawione. Tak na przyszlosc w ogole skladow nie wrzucac?? Dopiero.po meczu masz zamiar podac tych co najlepiej typowali czy jest wymog przed meczem podac nicki grajacych??
                        E tam napinkowy - nie napisalem przeciez nigdzie ze ze Sledziami gramy :P
                        (brak pl znakow bo z tela za co przepraszam )

Komentarz

• W sparingach zna przeciwnik skład. W meczu ligowym nie

Komentarz

• W pierwszym dniu 40 % w obu fazach, ciężko.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• wyniki porównuje się jakoś pozycjami czy sumuje się wynik całego składu?
                              po 2 fazach mam wynik taki sam jak dwóch bramkarzy Arki

Komentarz

• Zamieszczone przez PuciPuci Zobacz posta
                                Jest i odpowiedź jak obiecałem
                                Jak masz tak pisać "na kolanie", to w ogóle nie pisz. Masz z 3-4 literówki i w dodatku błędy ortograficzne... tak więc jak "masz zaszczyt reprezentować Legię Forum Fans" to albo przygotuj się do tego odpowiednio, albo po prostu odpuść.
                                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Pracuję...
                                X