Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Generalka Serie A

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Serie B :

1.leh71
    2.Tomi
    3.Efcia
    4.glazek
    5.(L)ookasch
    6. St.Maro
    7. Antares
    8. ?
    9. ?
    10.?

To i ja się dopisze

Komentarz

• Z tym typerkiem coś jest ogarniane? Zazwyczaj sam sobie dla siebie kopiowałem wyniki by być na bieżąco a teraz tego nie za bardzo mogę bo nie ma żadnego zestawienia kto z kim gra To mój ulubiony typerek na forum (ba, w dużej mierze to przez niego się tutaj zarejestrowałem ) i fajnie by było gdyby nie upadł...

Komentarz

• Podbijam. Zabawa totalnie straciła swój urok. Brak wyników, tabeli, zestawień... najfajniejszy typerek na forumce.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dziękuję za wspólną zabawę. W obecnym układzie dalsze typowanie jest dla mnie pozbawiony sensu, co pokazuje choćby ostatnia weekendowa kolejka.
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ja również wstrzymuje się od dalszego typowania.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Gra w tego typerka nie ma sensu, wiec również wstrzymuje się od dalszego typowania.

Komentarz

• Ponieważ wracam do "żywych" (do niedzieli planuję nadrobić wszystkie zaległości jakie mam) to zacytuję sam siebie sprzed paru miesięcy. Wszystko dalej aktualne (może poza ostatnim zdaniem... ), do tego dodam, że to mój ulubiony typer na forum.

Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                (L)ookasch, a jak z typerem Serie A? W weekend startuje kolejka a na razie na forum nic nie ma.

Może wyjdę przed szereg, ale jakbyś nie chciał (nie miał czasu) już prowadzić tego typera to ja mogę to robić. Mam już wprawdzie kilka typerów ale dla Serie A mogę zrobić wyjątek. Włoską piłkę najbardziej lubię z zagranicznych lig, podoba mi się format tego typera no i do tego bronię mistrza

Komentarz

• Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                  Ponieważ wracam do "żywych" (do niedzieli planuję nadrobić wszystkie zaległości jakie mam) to zacytuję sam siebie sprzed paru miesięcy. Wszystko dalej aktualne (może poza ostatnim zdaniem... ), do tego dodam, że to mój ulubiony typer na forum.
                  Ja nie niestety nie dam rady dalej prowadzić typerka Ligi Włoskiej.

Komentarz

• Biorąc pod uwagę to co napisał (L)ookasch uznaję, że nie będzie miał nic przeciwko jak poprowadzę dalej tego typera. Aktualnie zaczętej pierwszej cześci sezonu się już raczej nie uratuje ale od 20. kolejki będzie można wystartować z nowym sezonem. Pytanie ile jest chętnych na dalsze granie w tym typerze i czy osoby które ostatnio zrezygnowały wrócą do gry. Poniżej skład lig na podstawie ostatniego zakończonego sezonu.

Serie A:
                    1.Chmielo
                    2.trzeci (Majkisek zrezygnował, a trzeci spadł po barażach oraz miał też najwięcej zdobytych bramek z pozostałych)
                    3.Krawczol
                    4.Szawar
                    5.Runi
                    6.księciuniu
                    7.rey
                    8.Tom Kruz
                    9.Martino1989
                    10.Meazza

Serie B:
                    1.St.Maro
                    2.leh71
                    3.Tomi
                    4.Efcia
                    5.glazek
                    6.(L)ookasch
                    7.Rulkoś
                    8.nevermind
                    9.Bary89
                    10. ???

Kto z powyższych osób chciałby grać dalej to proszę o potwierdzenie (St.Maro oczywiście gra dalej ). Jeżeli nie ma kogoś na powyższych listach a chciałby dołączyć do zabawy to jak najbardziej może - niech się po prostu zgłosi.

PS. Wrzucę zaraz do typowania następną kolejkę. Właściwe rozgrywki będą rozgrywane od 20. kolejki, natomiast do tego czasu powiedzmy, że kolejki 12-19 będą treningowe (wyniki będę oczywiście podliczał).

Komentarz

• Potwierdzam udział.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Potwierdzam udział.

Komentarz

• Potwierdzam udział

Komentarz

• Również potwierdzam

Komentarz

• Potwierdzam udzial

Komentarz

• Potwierdzam.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz