Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów 2021/22 - faza grupowa, 3. kolejka (19.10.2021 - 20.10.2021)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Liga Mistrzów 2021/22 - faza grupowa, 3. kolejka (19.10.2021 - 20.10.2021)

    19.10 18:45 Besiktas - Sporting
    19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City
    19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund
    19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool
    19.10 21:00 FC Porto - AC Milan
    19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol
    19.10 21:00 PSG - RB Lipsk
    19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt
    20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów
    20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg
    20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium
    20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF
    20.10 21:00 Lille - Sevilla
    20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta
    20.10 21:00 Young Boys - Villarreal
    20.10 21:00 Zenit - Juventus



    Punktacja/zasady
    ● Fazę grupową może typować każdy kto chce, 16 najlepiej typujących awansuje do 1/8 finału
    ● 3 pkt za dokładny wynik, 1 pkt za poprawne rozstrzygnięcie
    ● Za trafienie poprawnego wyniku powyżej 4 bramek (np. 5-0, 4-1, 3-3, 2-3 etc.) dostaje się dodatkowy 1 pkt
    ● Nie można oddawać typów na raty (np. wtorkowe mecze w jednym poście, a środowe mecze w innym). Oczywiście spóźnialscy mogą zatypować tylko część spotkań - decyduje data ostatniego postu z typami

  • #2
    19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-0
    19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 0-2
    19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 1-2
    19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
    19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 0-1
    19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 3-1
    19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 2-0
    19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 1-2
    20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 1-0
    20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 1-0
    20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 1-2
    20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
    20.10 21:00 Lille - Sevilla 0-1
    20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-1
    20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 0-1
    20.10 21:00 Zenit - Juventus 1-2

    Komentarz


    • #3
      19.10 18:45 Besiktas - Sporting 2-0
      19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 1-3
      19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 2-1
      19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 2-1
      19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-1
      19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 3-0
      19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 2-0
      19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-1
      20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-1
      20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 1-1
      20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 1-2
      20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
      20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-2
      20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-1
      20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 0-1
      20.10 21:00 Zenit - Juventus 0-2
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

      Komentarz


      • #4
        19.10 18:45 Besiktas - Sporting 2-1
        19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 0-2
        19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 1-0
        19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
        19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-0
        19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-1
        19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 2-0
        19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 1-2
        20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-0
        20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 1-1
        20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 1-2
        20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
        20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-1
        20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-0
        20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 0-1
        20.10 21:00 Zenit - Juventus 1-2
        Jedno Miasto
        I Jeden Klub
        Legia Warszawa
        Legia az po Grob

        Komentarz


        • #5
          19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-1
          19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 1-2
          19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 0-1
          19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
          19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-2
          19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-0
          19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 2-0
          19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 1-2
          20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-0
          20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 1-1
          20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 1-3
          20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
          20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-2
          20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 1-0
          20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 1-2
          20.10 21:00 Zenit - Juventus 1-2

          Komentarz


          • #6
            19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-2
            19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 1-2
            19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 2-1
            19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
            19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-1
            19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-2
            19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 4-0
            19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 2-2
            20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 3-1
            20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 2-1
            20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 2-4
            20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
            20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-1
            20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-2
            20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 2-1
            20.10 21:00 Zenit - Juventus 1-3
            http://www.youtube.com/watch?v=0ILbDMeXEtA

            Komentarz


            • #7
              19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-1
              19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 1-2
              19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 2-1
              19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
              19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-3
              19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 3-0
              19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 4-1
              19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 1-3
              20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-0
              20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 1-1
              20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 1-4
              20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
              20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-2
              20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-0
              20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 1-2
              20.10 21:00 Zenit - Juventus 1-2

              Komentarz


              • #8
                19.10 18:45 Besiktas - Sporting 0-1
                19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 0-5
                19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 2-1
                19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
                19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-1
                19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-0
                19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 3-1
                19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-2
                20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-0
                20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 1-1
                20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 0-4
                20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 4-0
                20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-1
                20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 1-1
                20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 1-1
                20.10 21:00 Zenit - Juventus 0-2

                Komentarz


                • #9
                  19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-1
                  19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 1-2
                  19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 3-2
                  19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
                  19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 2-1
                  19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-0
                  19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 2-0
                  19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-2
                  20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-1
                  20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 2-1
                  20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 2-2
                  20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
                  20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-2
                  20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-1
                  20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 2-2
                  20.10 21:00 Zenit - Juventus 0-1

                  Komentarz


                  • #10
                    19.10 18:45 Besiktas - Sporting 0-2
                    19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 0-3
                    19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 1-3
                    19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-2
                    19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-1
                    19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 1-0
                    19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 2-1
                    19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-3
                    20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-0
                    20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 0-0
                    20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 0-2
                    20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 2-0
                    20.10 21:00 Lille - Sevilla 0-1
                    20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-2
                    20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 1-1
                    20.10 21:00 Zenit - Juventus 1-3
                    Wśród cierniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew.

                    Komentarz


                    • #11
                      19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-1
                      19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 0-2
                      19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 2-1
                      19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
                      19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-1
                      19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 3-1
                      19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 3-0
                      19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-2
                      20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-1
                      20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 2-1
                      20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 1-2
                      20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
                      20.10 21:00 Lille - Sevilla 0-2
                      20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-1
                      20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 1-2
                      20.10 21:00 Zenit - Juventus 1-2

                      Komentarz


                      • #12
                        19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-0
                        19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 0-3
                        19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 1-2
                        19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-0
                        19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-0
                        19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-0
                        19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 3-0
                        19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-1
                        20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-0
                        20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 1-0
                        20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 1-3
                        20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 4-0
                        20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-0
                        20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 1-0
                        20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 2-1
                        20.10 21:00 Zenit - Juventus 0-1

                        Komentarz


                        • #13
                          19.10 18:45 Besiktas - Sporting 0-1
                          19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 0-3
                          19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 1-1
                          19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-2
                          19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-1
                          19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-1
                          19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 2-0
                          19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-2
                          20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 3-0
                          20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 1-1
                          20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 0-2
                          20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 2-0
                          20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-1
                          20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-1
                          20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 0-1
                          20.10 21:00 Zenit - Juventus 1-3

                          Komentarz


                          • #14
                            19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-1
                            19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 2-2
                            19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 2-2
                            19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
                            19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-2
                            19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-1
                            19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 3-1
                            19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-2
                            20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 3-0
                            20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 2-1
                            20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 0-2
                            20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
                            20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-1
                            20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 1-1
                            20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 2-1
                            20.10 21:00 Zenit - Juventus 0-1
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

                            jest tylko jeden King!!!!

                            *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                            Komentarz


                            • #15
                              19.10 18:45 Besiktas - Sporting 1-0
                              19.10 18:45 Club Brugge - Manchester City 0-3
                              19.10 21:00 Ajax - Borussia Dortmund 1-2
                              19.10 21:00 Atl. Madryt - Liverpool 1-1
                              19.10 21:00 FC Porto - AC Milan 1-1
                              19.10 21:00 Inter - S. Tiraspol 2-0
                              19.10 21:00 PSG - RB Lipsk 3-0
                              19.10 21:00 Szachtar - Real Madryt 0-1
                              20.10 18:45 Barcelona - Dynamo Kijów 2-0
                              20.10 18:45 Salzburg - VfL Wolfsburg 2-1
                              20.10 21:00 Benfica - Bayern Monachium 0-2
                              20.10 21:00 Chelsea - Malmo FF 3-0
                              20.10 21:00 Lille - Sevilla 1-0
                              20.10 21:00 Manchester Utd - Atalanta 2-0
                              20.10 21:00 Young Boys - Villarreal 2-2
                              20.10 21:00 Zenit - Juventus 0-1
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X