Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Euro 2020 (2021) - faza grupowa, 1. kolejka (11.06.2021 - 15.06.2021)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    11.06 21:00 Grupa A, Turcja - Włochy 0-1
    12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 1-2
    12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 2-0
    12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 2-2
    13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 1-0
    13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-1
    13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 2-1
    14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 0-0
    14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 1-0
    14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 2-1
    15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 1-2
    15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 1-1

    Komentarz


    • #17
      11.06 21:00 Grupa A, Turcja - Włochy 0-1
      12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 1-1
      12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 2-0
      12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 2-0
      13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 2-1
      13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-0
      13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 3-1
      14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 1-2
      14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 0-2
      14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 1-1
      15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 0-1
      15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 1-1
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

      Komentarz


      • #18
        11.06 21:00 Grupa A, Turcja - Włochy 0-2
        12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 2-0
        12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 3-1
        12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 0-0
        13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 3-1
        13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-1
        13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 4-0
        14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 1-2
        14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 1-1
        14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 3-1
        15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 1-5
        15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 3-2
        q[-_-]p

        Komentarz


        • #19
          11.06 21:00 Grupa A, Turcja - Włochy 1-2
          12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 0-2
          12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 3-0
          12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 3-0
          13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 1-1
          13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 3-0
          13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 1-0
          14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 1-2
          14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 2-0
          14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 3-1
          15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 0-2
          15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 2-1
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

          Komentarz


          • #20
            11.06 21:00 Grupa A, Turcja - Włochy 1-2
            12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 1-2
            12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 2-0
            12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 2-0
            13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 2-1
            13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-0
            13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 2-1
            14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 1-1
            14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 2-1
            14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 2-1
            15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 0-2
            15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 2-1
            FOOTBALL IS MY RELIGION

            Komentarz


            • #21
              11.06 21:00 Grupa A, Turcja – Włochy 1-2
              12.06 15:00 Grupa A, Walia – Szwajcaria 0-1
              12.06 18:00 Grupa B, Dania – Finlandia 2-0
              12.06 21:00 Grupa B, Belgia – Rosja 2-0
              13.06 15:00 Grupa D, Anglia – Chorwacja 2-1
              13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-0
              13.06 21:00 Grupa C, Holandia – Ukraina 3-1
              14.06 15:00 Grupa D, Szkocja – Czechy 0-0
              14.06 18:00 Grupa E, Polska – Słowacja 1-0
              14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania – Szwecja 3-1
              15.06 18:00 Grupa F, Węgry – Portugalia 0-3
              15.06 21:00 Grupa F, Francja – Niemcy 2-1

              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz


              • #22

                11.06 21:00 Grupa A, Turcja - Włochy 1-2
                12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 0-1
                12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 3-1
                12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 3-1
                13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 2-1
                13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-0
                13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 1-0
                14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 1-1
                14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 2-1
                14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 3-1
                15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 0-2
                15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 2-2

                Komentarz


                • #23
                  11.06 21:00 Grupa A, Turcja - Włochy 1-2
                  12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 0-2
                  12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 3-0
                  12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 3-0
                  13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 2-1
                  13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-0
                  13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 2-0
                  14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 2-1
                  14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 1-1
                  14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 3-0
                  15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 1-3
                  15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 2-1


                  Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

                  Komentarz


                  • #24
                    11.06 21:00 Grupa A, Turcja - Włochy 1-2
                    12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 0-1
                    12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 3-0
                    12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 3-1
                    13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 1-0
                    13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 1-0
                    13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 2-1
                    14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 2-2
                    14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 2-1
                    14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 2-0
                    15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 0-2
                    15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 2-1

                    Komentarz


                    • #25

                      12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 0-2
                      12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 3-0
                      12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 2-1
                      13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 2-0
                      13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-0
                      13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 2-0
                      14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 1-1
                      14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 0-1
                      14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 3-0
                      15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 0-1
                      15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 2-0

                      Komentarz


                      • #26
                        12.06 15:00 Grupa A, Walia - Szwajcaria 0-2
                        12.06 18:00 Grupa B, Dania - Finlandia 2-0
                        12.06 21:00 Grupa B, Belgia - Rosja 2-1
                        13.06 15:00 Grupa D, Anglia - Chorwacja 3-1
                        13.06 18:00 Grupa C, Austria - Macedonia Północna 2-0
                        13.06 21:00 Grupa C, Holandia - Ukraina 2-1
                        14.06 15:00 Grupa D, Szkocja - Czechy 1-1
                        14.06 18:00 Grupa E, Polska - Słowacja 2-0
                        14.06 21:00 Grupa E, Hiszpania - Szwecja 2-1
                        15.06 18:00 Grupa F, Węgry - Portugalia 0-2
                        15.06 21:00 Grupa F, Francja - Niemcy 2-1

                        Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X