Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów 2019/20 - Finał (23 sierpnia 2020, godz. 21:00)

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Liga Mistrzów 2019/20 - Finał (23 sierpnia 2020, godz. 21:00)

  Zestaw do typowania finału na takich samych zasadach jak rok temu. Mimo wszystko, zalecam przeczytanie poniższej punktacji/instrukcji


  Zestaw finałowy:
  PSG - Bayern
  1) wynik po 90 min >
  2) wynik do przerwy >
  3) zdobywca pucharu >
  4) strzelcy bramek (trzech zawodników) >
  5) strzelcy dodatkowi >
  6) czerwone kartki (liczba) >
  7) czerwona kartka (jeden zawodnik) >
  8 ) czerwone kartki (dodatkowe) >
  9) żółte kartki (liczba) >
  10) żółte kartki (trzech zawodników) >
  11) żółte kartki (dodatkowe) >


  Punktacja
  1) Za trafiony wynik końcowy 6 punktów, za trafione rozstrzygnięcie 2 punkty. Jeśli typujemy wynik powyżej 4 bramek, za jego trafienie 10 punktów.
  2) Za trafiony wynik do przerwy 5 punktów, za trafione rozstrzygnięcie 2 punkty. Jeśli typujemy wynik do przerwy powyżej 2 bramek, za jego trafienie 7 punktów.
  3) Jeśli typujemy wynik końcowy, dający dogrywkę, mamy możliwość wytypowania zdobywcy pucharu. Jeśli trafimy, dostajemy dodatkowe 3 punkty, jeśli nie 3 punkty tracimy.
  4) Typujemy trzech strzelców bramek. Każda bramka któregokolwiek z nich, to 3 punkty.
  5) Mamy także możliwość wytypować większą ilość strzelców bramek. Każda bramka każdego dodatkowego strzelca to też 3 punkty. Brak bramki dodatkowego strzelca, to minus 3 punkty.
  6) Za trafioną ilość czerwonych kartek, jeśli 0, dostajemy 2 punkty, jeśli 1 - 3 punkty, jeśli więcej niż 1 - 5 punktów.
  7) Typujemy zawodnika, który dostanie czerwoną kartkę. Jeśli trafimy, dostajemy 4 punkty.
  8 ) Mamy możliwość wytypować dodatkowych zawodników, którzy dostaną czerwone kartki. Jeśli trafimy, dostajemy 4 punkty, jeśli nie, 4 punkty tracimy. Dwie żółte, to też czerwona.
  9) Za trafioną ilość żółtych kartek dostajemy 5 punktów. W odróżnieniu od lat poprzednich, jeżeli wytypowana liczba żółtych kartek będzie się różnić o jedną kartkę to dostajemy 1 punkt.
  10) Typujemy trzech zawodników, którzy dostaną żółtą kartkę. Każda żółta kartka, to 2 punkty.
  11) Mamy możliwość wytypować więcej zawodników, którzy dostaną żółtą kartkę. Każda żółta kartka dodatkowego zawodnika, to 2 punkty. Jej brak to minus dwa punkty.

  Uwaga
  Typujemy trzech strzelców bramek niezależnie od typowanego wyniku końcowego, czyli nawet jak typujemy 1-0 to podajemy trzech strzelców, nieważne z której drużyny. Taka sama zasada dotyczy kartek, czyli możemy typować, że w meczu nie będzie żadnej kartki ale i tak podajemy jednego zawodnika co dostanie czerwoną kartkę i trzech co naszym zdaniem dostaną żółte kartki. Zarówno strzelcy jak i kartkowicze brani pod uwagę są z regulaminowego czasu gry.  W finale grają ze sobą:

  Tomi - Majkisek
  Proszę o oddanie swoich typów do mnie na PW.

  Powodzenia!


  PS. Moja prośba, by typowanych zawodników podać w czytelny sposób, tak bym nie musiał się domyślać
  Dla ułatwienia, link do składów PSG i Bayernu
Pracuję...
X