Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2020 - eliminacje, 7. kolejka (14.03.2020 - 15.03.2020)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Wiosna 2020 - eliminacje, 7. kolejka (14.03.2020 - 15.03.2020)

    14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis
    14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets
    14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani
    15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic
    15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar
    15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir
    15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno
    15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa
    15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas
    15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, tbk - trzeci (1-0-0, 12-8 )
    Grupa 1, (L)ookasch - Mrugs (4-0-1, 37-35)
    Grupa 1, nil - pauzuje

    Grupa 2, Tom Kruz - St.Maro (1-1-4, 43-53)
    Grupa 2, Seba.Kolos - Mar.Cin (2-0-1, 20-16)
    Grupa 2, Walter (0-0) - pauzuje

    Grupa 3, Ciechu - zizou (0-0-1, 4-6)
    Grupa 3, Szawar - Efcia (1-1-0, 11-9)
    Grupa 3, Tomi - pauzuje

    Grupa 4, LOL3K - rey (2-0-0, 18-11)
    Grupa 4, Krawczol - Miklas (0-1) (0-0-1, 0-1)
    Grupa 4, księciuniu - pauzuje

    Grupa 5, Martino1989 - Zygo (1-1) (0-1-0, 7-7)
    Grupa 5, Meazza - OLIUSTKA (3-0-4, 40-33)
    Grupa 5, leh71 - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  • #2
    14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-0
    14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
    14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 2-0
    15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-3
    15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-2
    15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 1-0
    15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-1
    15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 0-1
    15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
    15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 2-1

    Komentarz


    • #3
      14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 1-0
      14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
      14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 2-0
      15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
      15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-1
      15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 1-0
      15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
      15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-1
      15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-0
      15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-0

      Komentarz


      • #4
        14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 1-2
        14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 1-0
        14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 2-0
        15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-0
        15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 1-2
        15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 1-1
        15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-1
        15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-0
        15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
        15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-3
        Jedno Miasto
        I Jeden Klub
        Legia Warszawa
        Legia az po Grob

        Komentarz


        • #5
          14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 1-1
          14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
          14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 2-1
          15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
          15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 1-2
          15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 1-0
          15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
          15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 0-0
          15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-1
          15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 0-2
          "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

          Komentarz


          • #6
            14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-1
            14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
            14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 3-1
            15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
            15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-2
            15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 1-1
            15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
            15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-0
            15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
            15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 0-2

            Komentarz


            • #7
              14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-1
              14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets przełozony
              14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani przełozony
              15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
              15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 1-2
              15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 2-1
              15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno przełozony
              15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-1
              15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-0
              15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB przełozony

              Pozostawiam pod rozwagę sens liczenia tej kolejki, prawie polowa spotkań jest przełożona.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

              Komentarz


              • #8
                14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 1-0
                14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 0-2
                14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 1-0
                15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
                15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-2
                15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 2-0
                15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
                15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-1
                15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-0
                15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 0-1
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                Komentarz


                • #9
                  14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-1
                  14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
                  14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 2-1
                  15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
                  15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 1-2
                  15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 2-1
                  15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-1
                  15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-0
                  15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
                  15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-0

                  Komentarz


                  • #10
                    14.03 16:00 CYP, APOEL – Anorthosis 1-1
                    14.03 16:15 BUL, Levski – Ludogorets 1-1
                    14.03 19:30 ROM, U Craiova – Botosani 1-0
                    15.03 13:00 SCO, Rangers – Celtic 1-1
                    15.03 13:00 UKR, Zorya – Szachtar 1-1
                    15.03 14:00 TUR, Trabzonspor – Basaksehir 1-0
                    15.03 17:00 CZE, Sparta Praga – Pilzno 1-1
                    15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-1
                    15.03 17:00 TUR, Galatasaray – Besiktas 1-0
                    15.03 19:30 ROM, CFR Cluj – FCSB 1-0
                    Lubię sobie jebnąć posta.

                    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                    Komentarz


                    • #11
                      14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-1
                      14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets przełozony
                      14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani przełozony
                      15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
                      15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 1-2
                      15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 2-1
                      15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno przełozony
                      15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-1
                      15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-0
                      15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB przełozonyT

                      Komentarz


                      • #12
                        14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis przełozony
                        14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets przełozony
                        14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani przełozony
                        15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic przełozony
                        15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 1-2
                        15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 2-1
                        15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno przełozony
                        15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-1
                        15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
                        15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB przełozony

                        mam to samo zdanie co Szawar, tylko cztery mecze zostały na tą chwilę.

                        Komentarz


                        • #13
                          14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 209
                          14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
                          14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 0-1
                          15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
                          15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-3
                          15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 4-1
                          15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
                          15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-2
                          15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-0
                          15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 0-0

                          Tak na przyszłość
                          q[-_-]p

                          Komentarz


                          • #14
                            14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-1
                            14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
                            14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 1-0
                            15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
                            15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 1-2
                            15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 2-1
                            15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
                            15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-2
                            15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
                            15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-1

                            Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                            Komentarz


                            • #15
                              14.03 16:00 CYP, APOEL - Anorthosis 1-0
                              14.03 16:15 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
                              14.03 19:30 ROM, U Craiova - Botosani 2-1
                              15.03 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
                              15.03 13:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-2
                              15.03 14:00 TUR, Trabzonspor - Basaksehir 2-0
                              15.03 17:00 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
                              15.03 17:00 RUS, FK Rostów - Lok. Moskwa 1-2
                              15.03 17:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
                              15.03 19:30 ROM, CFR Cluj - FCSB 1-0

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X