Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2020 - eliminacje, 6. kolejka (07.03.2020 - 08.03.2020)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 2-1
    07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 2-0
    08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
    08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 2-0
    08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 0-1
    08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
    08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-0
    08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
    08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-2
    08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0

    Komentarz


    • #17
      07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 2-2
      07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 1-1
      08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 3-1
      08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 0-1
      08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
      08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
      08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 2-1
      08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
      08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
      08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0

      Komentarz


      • #18
        07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-2
        07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 2-0
        08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 1-0
        08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 2-1
        08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-0
        08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
        08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-0
        08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
        08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 2-1
        08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0

        Komentarz


        • #19
          07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-1
          07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 2-0
          08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 3-0
          08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-2
          08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-2
          08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
          08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-3
          08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
          08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
          08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-1
          NIL ZONE
          Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
          Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

          Komentarz


          • #20
            07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna
            07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 3-1
            08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 3-0
            08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 0-0
            08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-2
            08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-3
            08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-1
            08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
            08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
            08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-1
            Jedno Miasto
            I Jeden Klub
            Legia Warszawa
            Legia az po Grob

            Komentarz


            • #21
              08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
              08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-1
              08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-2
              08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
              08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-2
              08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
              08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
              08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0



              Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

              Komentarz


              • #22
                08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 1-0
                08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-2
                08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-0
                08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
                08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 3-4
                08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
                08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 3-2
                08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0

                Komentarz

                Pracuję...
                X