Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2020 - eliminacje, 6. kolejka (07.03.2020 - 08.03.2020)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Wiosna 2020 - eliminacje, 6. kolejka (07.03.2020 - 08.03.2020)

    07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna
    07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi
    08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II
    08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca
    08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL
    08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga
    08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray
    08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split
    08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby
    08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, trzeci - (L)ookasch (1-1-1, 13-18 )
    Grupa 1, nil - tbk (0-0-1, 4-6)
    Grupa 1, Mrugs - pauzuje

    Grupa 2, St.Maro - Seba.Kolos (5-0-3, 58-52)
    Grupa 2, Walter (0-0) - Tom Kruz (0-1-2, 14-18 )
    Grupa 2, Mar.Cin - pauzuje

    Grupa 3, zizou - Szawar (0-0-1, 4-7)
    Grupa 3, Tomi - Ciechu (2-0-0, 13-3)
    Grupa 3, Efcia - pauzuje

    Grupa 4, rey - Krawczol (3-0-1, 44-33)
    Grupa 4, księciuniu - LOL3K (6-1-1, 59-41)
    Grupa 4, Miklas (0-1) - pauzuje

    Grupa 5, Zygo (1-1) - Meazza (0-0-2, 2-8 )
    Grupa 5, leh71 - Martino1989 (3-1-2, 40-35)
    Grupa 5, OLIUSTKA - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  • #2
    07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-2
    07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 3-1
    08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
    08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 0-1
    08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
    08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
    08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 0-2
    08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-0
    08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-1

    Komentarz


    • #3
      07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 0-1
      07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 1-0
      08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-1
      08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-0
      08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-2
      08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-0
      08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-1
      08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-1
      08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
      08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0

      Komentarz


      • #4
        07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-2
        07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 2-0
        08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 3-1
        08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-0
        08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-2
        08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 1-1
        08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-2
        08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-1
        08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
        08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

        Komentarz


        • #5
          07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 0-2
          07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 1-0
          08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
          08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-1
          08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 0-1
          08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
          08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-2
          08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
          08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-0
          08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-1

          Komentarz


          • #6
            07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-2
            07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 1-0
            08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
            08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-1
            08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
            08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
            08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-2
            08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
            08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
            08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

            Komentarz


            • #7
              07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-3
              07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 2-0
              08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
              08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-0
              08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
              08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
              08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 0-2
              08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
              08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-0
              08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0
              "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

              Komentarz


              • #8
                07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 0-2
                07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 3-0
                08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-1
                08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-0
                08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
                08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
                08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 0-1
                08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
                08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
                08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                Komentarz


                • #9
                  07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 0-1
                  07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 2-0
                  08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 4-0
                  08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-1
                  08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
                  08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
                  08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-1
                  08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1
                  08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
                  08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0

                  Komentarz


                  • #10
                    07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-1
                    07.03 20:00 BEL, Gent – Charleroi 1-0
                    08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-1
                    08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 2-0
                    08.03 17:00 CYP, Apollon – APOEL 1-0
                    08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
                    08.03 17:00 TUR, Sivasspor – Galatasaray 1-1
                    08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1
                    08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland – Brondby 2-1
                    08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0
                    Lubię sobie jebnąć posta.

                    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                    Komentarz


                    • #11
                      07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 2-1
                      07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 2-0
                      08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
                      08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 2-1
                      08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
                      08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-0
                      08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 0-2
                      08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1
                      08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 2-1
                      08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-1

                      Komentarz


                      • #12
                        07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-1
                        07.03 20:00 BEL, Gent – Charleroi 2-0
                        08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
                        08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 2-0
                        08.03 17:00 CYP, Apollon – APOEL 1-1
                        08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
                        08.03 17:00 TUR, Sivasspor – Galatasaray 1-0
                        08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1
                        08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland – Brondby 1-1
                        08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 1-0

                        Komentarz


                        • #13
                          07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-1
                          07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 2-0
                          08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 3-1
                          08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 0-1
                          08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
                          08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 3-0
                          08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 2-1
                          08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1
                          08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
                          08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-1


                          Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

                          Komentarz


                          • #14
                            07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 0-2
                            07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 1-0
                            08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 3-0
                            08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-2
                            08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 3-1
                            08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 0-2
                            08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-4
                            08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-0
                            08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-3
                            08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0
                            q[-_-]p

                            Komentarz


                            • #15
                              07.03 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Rapid Vienna 1-2
                              07.03 20:00 BEL, Gent - Charleroi 1-0
                              08.03 14:30 NED, Feyenoord - Willem II 2-0
                              08.03 15:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-1
                              08.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
                              08.03 17:00 CZE, Slavia Praga - Sparta Praga 2-1
                              08.03 17:00 TUR, Sivasspor - Galatasaray 1-2
                              08.03 17:30 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
                              08.03 18:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
                              08.03 19:30 ROM, FCSB - U Craiova 2-0
                              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X