Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2020 - eliminacje, 2. kolejka (08.02.2020 - 09.02.2020)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Wiosna 2020 - eliminacje, 2. kolejka (08.02.2020 - 09.02.2020)

    08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep
    08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd
    08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL
    08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor
    08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel
    08.02 19:45 NED, PSV - Willem II
    08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica
    09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir
    09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge
    09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, trzeci - tbk
    Grupa 1, Mrugs - (L)ookasch (1-0-3, 33-30)
    Grupa 1, nil - pauzuje

    Grupa 2, St.Maro - Tom Kruz (3-1-1, 45-38 )
    Grupa 2, Mar.Cin - Seba.Kolos (1-0-1, 11-9)
    Grupa 2, Walter (0-0) - pauzuje

    Grupa 3, zizou - Ciechu
    Grupa 3, Efcia - Szawar (0-0-1, 4-6)
    Grupa 3, Tomi - pauzuje

    Grupa 4, rey - LOL3K (0-0-1, 3-9)
    Grupa 4, Miklas (0-1) - Krawczol
    Grupa 4, księciuniu - pauzuje

    Grupa 5, Zygo (1-1) - Martino1989
    Grupa 5, OLIUSTKA - Meazza (4-0-2, 33-35)
    Grupa 5, leh71 - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  • #2
    08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 2-1
    08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 0-1
    08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-3
    08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
    08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
    08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 4-0
    08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 3-2
    09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-1
    09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-3
    09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 0-1
    q[-_-]p

    Komentarz


    • #3
      08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 3-1
      08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 2-0
      08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
      08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
      08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
      08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 2-0
      08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-1
      09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-1
      09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 0-1
      09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 2-1

      Komentarz


      • #4
        08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 2-0
        08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 1-0
        08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
        08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
        08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
        08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 3-0
        08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-0
        09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-0
        09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 2-2
        09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 1-1
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

        Komentarz


        • #5
          08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 2-1
          08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 2-0
          08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
          08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
          08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-3
          08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 3-0
          08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-1
          09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 0-1
          09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 2-2
          09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 2-1

          Komentarz


          • #6
            08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 2-0
            08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 2-0
            08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
            08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
            08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-1
            08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 3-0
            08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-1
            09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-0
            09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-1
            09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 2-2

            Komentarz


            • #7
              08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 1-0
              08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 2-0
              08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
              08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-1
              08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-1
              08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 2-1
              08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-2
              09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-0
              09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-1
              09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 1-1


              Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

              Komentarz


              • #8
                08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 2-0
                08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 1-0
                08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
                08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
                08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 2-1
                08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 2-0
                08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
                09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-0
                09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-1
                09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 1-2
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                Komentarz


                • #9
                  08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 2-1
                  08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 1-0
                  08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-0
                  08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 1-1
                  08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-2
                  08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 3-1
                  08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-2
                  09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 0-0
                  09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-1
                  09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 2-3

                  Komentarz


                  • #10
                    08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 1-0
                    08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 3-0
                    08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-1
                    08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
                    08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-1
                    08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 3-0
                    08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-2
                    09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-0
                    09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-2
                    09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 0-2
                    "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

                    Komentarz


                    • #11
                      08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 1-0
                      08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 2-1
                      08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
                      08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
                      08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 1-1
                      08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 2-0
                      08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-1
                      09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 2-0
                      09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-2
                      09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 1-0

                      Komentarz


                      • #12
                        08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 2-1
                        08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 1-1
                        08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
                        08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
                        08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 0-0
                        08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 3-0
                        08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
                        09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-1
                        09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 0-0
                        09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 2-1
                        Jedno Miasto
                        I Jeden Klub
                        Legia Warszawa
                        Legia az po Grob

                        Komentarz


                        • #13
                          08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 3-1
                          08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 2-0
                          08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
                          08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
                          08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 2-1
                          08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 2-0
                          08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 2-1
                          09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-0
                          09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-1
                          09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 1-2
                          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                          Komentarz


                          • #14
                            08.02 15:00 TUR, Besiktas – Gaziantep 3-0
                            08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar – Mezokovesd 2-0
                            08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca – APOEL 1-1
                            08.02 18:00 TUR, Fenerbahce – Alanyaspor 2-0
                            08.02 19:00 SUI, Zurich – Basel 1-1
                            08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 2-1
                            08.02 21:30 POR, FC Porto – Benfica 1-1
                            09.02 14:00 TUR, Sivasspor – Basaksehir 1-1
                            09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 0-1
                            09.02 14:30 NED, Alkmaar – Feyenoord 2-1
                            Lubię sobie jebnąć posta.

                            „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                            Komentarz


                            • #15
                              08.02 15:00 TUR, Besiktas - Gaziantep 2-0
                              08.02 17:00 HUN, MOL Fehervar - Mezokovesd 1-0
                              08.02 18:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
                              08.02 18:00 TUR, Fenerbahce - Alanyaspor 2-0
                              08.02 19:00 SUI, Zurich - Basel 2-1
                              08.02 19:45 NED, PSV - Willem II 2-0
                              08.02 21:30 POR, FC Porto - Benfica 1-0
                              09.02 14:00 TUR, Sivasspor - Basaksehir 1-0
                              09.02 14:30 BEL, St. Liege - Club Brugge 1-1
                              09.02 14:30 NED, Alkmaar - Feyenoord 1-2
                              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X