Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - Półfinały (14.12.2019 - 15.12.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - Półfinały (14.12.2019 - 15.12.2019)

    14.12 16:00 UKR, Zorya - Szachtar
    14.12 17:00 CZE, Ostrava - Sparta Praga
    14.12 18:00 CYP, Apollon - Anorthosis
    14.12 19:00 SUI, St. Gallen - Zurich
    15.12 13:00 SCO, Motherwell - Rangers
    15.12 13:15 BUL, Lok. Plovdiv - Levski
    15.12 14:30 AUT, Austria Wiedeń - Wolfsberger AC
    15.12 14:30 NED, Feyenoord - PSV
    15.12 16:45 NED, Alkmaar - Ajax
    15.12 19:30 ROM, Viitorul Constanta - FCSB

    Dogrywka
    14.12 19:30 HUN, Honved - Ujpest
    14.12 20:45 NED, Twente - Vitesse
    15.12 13:00 UKR, Desna - Dyn. Kyiv
    15.12 14:30 TUR, Sivasspor - Fenerbahce
    15.12 16:45 NED, Heracles - Utrecht


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • W meczach pucharowych liczony jest wynik w regulaminowym czasie gry.
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/2
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    trzeci - Mrugs (brak)
    Szawar - Tomi (brak)

  • #2
    14.12 16:00 UKR, Zorya - Szachtar 1-2
    14.12 17:00 CZE, Ostrava - Sparta Praga 0-1
    14.12 18:00 CYP, Apollon - Anorthosis 2-1
    14.12 19:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-1
    15.12 13:00 SCO, Motherwell - Rangers 1-3
    15.12 13:15 BUL, Lok. Plovdiv - Levski 1-1
    15.12 14:30 AUT, Austria Wiedeń - Wolfsberger AC 1-0
    15.12 14:30 NED, Feyenoord - PSV 0-1
    15.12 16:45 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    15.12 19:30 ROM, Viitorul Constanta - FCSB 0-1

    Dogrywka
    14.12 19:30 HUN, Honved - Ujpest 1-1
    14.12 20:45 NED, Twente - Vitesse 1-0
    15.12 13:00 UKR, Desna - Dyn. Kyiv 0-2
    15.12 14:30 TUR, Sivasspor - Fenerbahce 0-1
    15.12 16:45 NED, Heracles - Utrecht 1-1

    Komentarz


    • #3
      14.12 16:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-1
      14.12 17:00 CZE, Ostrava - Sparta Praga 1-1
      14.12 18:00 CYP, Apollon - Anorthosis 2-1
      14.12 19:00 SUI, St. Gallen - Zurich 3-1
      15.12 13:00 SCO, Motherwell - Rangers 0-2
      15.12 13:15 BUL, Lok. Plovdiv - Levski 1-1
      15.12 14:30 AUT, Austria Wiedeń - Wolfsberger AC 2-0
      15.12 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-2
      15.12 16:45 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
      15.12 19:30 ROM, Viitorul Constanta - FCSB 1-2

      Dogrywka
      14.12 19:30 HUN, Honved - Ujpest 1-0
      14.12 20:45 NED, Twente - Vitesse 2-1
      15.12 13:00 UKR, Desna - Dyn. Kyiv 0-2
      15.12 14:30 TUR, Sivasspor - Fenerbahce 1-1
      15.12 16:45 NED, Heracles - Utrecht 2-1
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

      Komentarz


      • #4
        14.12 16:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-2
        14.12 17:00 CZE, Ostrava - Sparta Praga 1-2
        14.12 18:00 CYP, Apollon - Anorthosis 2-2
        14.12 19:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-1
        15.12 13:00 SCO, Motherwell - Rangers 0-2
        15.12 13:15 BUL, Lok. Plovdiv - Levski 1-2
        15.12 14:30 AUT, Austria Wiedeń - Wolfsberger AC 2-0
        15.12 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-2
        15.12 16:45 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
        15.12 19:30 ROM, Viitorul Constanta - FCSB 1-2

        Dogrywka
        14.12 19:30 HUN, Honved - Ujpest 1-2
        14.12 20:45 NED, Twente - Vitesse 1-1
        15.12 13:00 UKR, Desna - Dyn. Kyiv 0-2
        15.12 14:30 TUR, Sivasspor - Fenerbahce 2-1
        15.12 16:45 NED, Heracles - Utrecht 1-1
        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

        Komentarz


        • #5
          14.12 16:00 UKR, Zorya - Szachtar 0-1
          14.12 17:00 CZE, Ostrava - Sparta Praga 0-2
          14.12 18:00 CYP, Apollon - Anorthosis 1-1
          14.12 19:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-1
          15.12 13:00 SCO, Motherwell - Rangers 0-2
          15.12 13:15 BUL, Lok. Plovdiv - Levski 1-1
          15.12 14:30 AUT, Austria Wiedeń - Wolfsberger AC 1-2
          15.12 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-2
          15.12 16:45 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
          15.12 19:30 ROM, Viitorul Constanta - FCSB 1-1

          Dogrywka
          14.12 19:30 HUN, Honved - Ujpest 1-1
          14.12 20:45 NED, Twente - Vitesse 1-1
          15.12 13:00 UKR, Desna - Dyn. Kyiv 0-1
          15.12 14:30 TUR, Sivasspor - Fenerbahce 2-1
          15.12 16:45 NED, Heracles - Utrecht 1-1

          Komentarz

          Pracuję...
          X