Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - Ćwierćfinały (07.12.2019 - 08.12.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - Ćwierćfinały (07.12.2019 - 08.12.2019)

    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • W meczach pucharowych liczony jest wynik w regulaminowym czasie gry.
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/4
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    trzeci - OLIUSTKA (1-0-1, 22-19)
    leh71 - Mrugs (1-1-0, 16-11)
    Szawar - Ciechu (4-2-0, 53-27)
    księciuniu - Tomi (1-0-0, 14-6)

  • #2
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 3-1
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-2
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-0
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 0-2
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 2-1

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-1
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-2
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-0

    Komentarz


    • #3
      07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
      07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 3-1
      07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 2-2
      08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
      08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
      08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
      08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-1
      08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
      08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
      08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 3-1

      Dogrywka
      07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
      08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-1
      08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-2
      08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
      08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-1
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

      Komentarz


      • #4
        07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
        07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 1-0
        07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 0-1
        08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
        08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
        08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
        08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 0-1
        08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-1
        08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
        08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-1

        Dogrywka
        07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 1-0
        08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 2-1
        08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 0-1
        08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
        08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 2-1

        Komentarz


        • #5
          07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
          07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-0
          07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-2
          08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
          08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
          08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
          08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-1
          08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
          08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
          08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-0

          Dogrywka
          07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
          08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 2-1
          08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-2
          08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
          08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 2-1
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

          Komentarz


          • #6
            07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
            07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-0
            07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-2
            08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
            08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 2-2
            08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
            08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 1-0
            08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-0
            08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
            08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-1

            Dogrywka
            07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
            08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 2-1
            08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 0-2
            08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 3-0
            08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-1

            Komentarz


            • #7
              07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 2-1
              07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-1
              07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-1
              08.12 12:15 NED, Vitesse – Feyenoord 1-2
              08.12 16:00 SCO, Rangers – Celtic 1-1
              08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv – Zorya 2-1
              08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-0
              08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
              08.12 18:00 DEN, Brondby – Midtjylland 1-2
              08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-1

              Dogrywka
              07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
              08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-0
              08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-2
              08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
              08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 2-1
              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz


              • #8
                07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
                07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 3-0
                07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 0-1
                08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
                08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
                08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
                08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 1-2
                08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-0
                08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
                08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-1

                Dogrywka
                07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 0-2
                08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-4
                08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-3
                08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-2
                08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-0
                q[-_-]p

                Komentarz


                • #9
                  07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
                  07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-0
                  07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-1
                  08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
                  08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 2-0
                  08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
                  08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-2
                  08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-2
                  08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
                  08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 2-0

                  Dogrywka
                  07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-1
                  08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 0-0
                  08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2-0
                  08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
                  08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 2-1


                  Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

                  Komentarz


                  • #10
                    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
                    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-0
                    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-1
                    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
                    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
                    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
                    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-1
                    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
                    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
                    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 0-0

                    Dogrywka
                    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 1-0
                    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-0
                    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-1
                    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
                    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-0

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X