Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (30.11.2019 - 01.12.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (30.11.2019 - 01.12.2019)

    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, LOL3K - rey
    Grupa A, trzeci - Ciechu (1-0-1, 8-13)

    Grupa B, OLIUSTKA - Seba.Kolos
    Grupa B, Szawar - Tom Kruz (1-0-2, 26-27)

    Grupa C, Efcia - leh71 (0-1-2, 32-37)
    Grupa C, St.Maro - Tomi

    Grupa D, księciuniu - Mrugs
    Grupa D, Meazza - Mar.Cin (1-0-0, 9-6)

  • #2
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-2
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-1
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-2
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-0
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1

    Komentarz


    • #3
      30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-1
      30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-1
      30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-1
      30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
      01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
      01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-0
      01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
      01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 0-1
      01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
      01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0

      Komentarz


      • #4
        30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-0
        30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
        30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
        30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-1
        01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
        01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-3
        01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-0
        01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 3-1
        01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-0
        01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
        Jedno Miasto
        I Jeden Klub
        Legia Warszawa
        Legia az po Grob

        Komentarz


        • #5
          30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-0
          30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
          30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
          30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-0
          01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
          01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
          01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
          01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 0-1
          01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
          01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

          Komentarz


          • #6
            30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
            30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
            30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
            30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-1
            01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 3-1
            01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
            01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
            01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-0
            01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
            01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0

            Komentarz


            • #7
              30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
              30.11 16:00 BOS, Sarajevo – Zeljeznicar 2-1
              30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca – Anorthosis 1-1
              30.11 17:00 HUN, Puskas Academy – Mezokovesd 1-0
              01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-1
              01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
              01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
              01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-0
              01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia – Ludogorets 1-2
              01.12 17:30 CRO, Hajduk Split – Rijeka 2-1
              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz


              • #8
                30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
                30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
                30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
                30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
                01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
                01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
                01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
                01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-0
                01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
                01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                Komentarz


                • #9
                  30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-0
                  30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-0
                  30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
                  30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-2
                  01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
                  01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-1
                  01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-1
                  01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-0
                  01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
                  01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0

                  Komentarz


                  • #10
                    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
                    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
                    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-2
                    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 0-1
                    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
                    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-3
                    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
                    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-3
                    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-2
                    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-2
                    q[-_-]p

                    Komentarz


                    • #11
                      30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-0
                      30.11 16:00 BOS, Sarajevo – Zeljeznicar 2-1
                      30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca – Anorthosis 1-1
                      30.11 17:00 HUN, Puskas Academy – Mezokovesd 2-0
                      01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-1
                      01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-0
                      01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
                      01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-2
                      01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia – Ludogorets 1-1
                      01.12 17:30 CRO, Hajduk Split – Rijeka 3-1

                      Komentarz


                      • #12
                        30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-0
                        30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
                        30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-1
                        30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-2
                        01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
                        01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-2
                        01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-2
                        01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 3-1
                        01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-2
                        01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0

                        Komentarz


                        • #13
                          30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
                          30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
                          30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
                          30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
                          01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
                          01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
                          01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
                          01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-1
                          01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
                          01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
                          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                          Komentarz


                          • #14
                            30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
                            30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
                            30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
                            30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
                            01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
                            01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
                            01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
                            01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-1
                            01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
                            01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
                            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                            Komentarz


                            • #15
                              30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-1
                              30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
                              30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
                              30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
                              01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
                              01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
                              01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
                              01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-1
                              01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
                              01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X