Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 2. kolejka (23.11.2019 - 24.11.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 2. kolejka (23.11.2019 - 24.11.2019)

    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, Ciechu - LOL3K (2-0-3, 17-27)
    Grupa A, trzeci - rey (2-0-1, 35-30)

    Grupa B, Tom Kruz - OLIUSTKA (1-0-0, 4-0)
    Grupa B, Szawar - Seba.Kolos (1-1-0, 18-16)

    Grupa C, Tomi - Efcia
    Grupa C, St.Maro - leh71 (2-0-1, 24-27)

    Grupa D, Mar.Cin - księciuniu (2-0-1, 14-12)
    Grupa D, Meazza - Mrugs (0-0-2, 9-14)

  • #2
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 1-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-1
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-1
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 2-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-2

    Komentarz


    • #3
      23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
      23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
      23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-2
      23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
      24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1-0
      24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
      24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
      24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
      24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
      24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-2
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

      Komentarz


      • #4
        23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
        23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
        23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-2
        23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
        24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-0
        24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
        24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-1
        24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
        24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
        24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2
        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

        Komentarz


        • #5
          23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
          23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
          23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-2
          23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
          24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1-0
          24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
          24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
          24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
          24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
          24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

          Komentarz


          • #6
            3.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 0-1
            23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
            23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
            23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1-0
            24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
            24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-1
            24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 1-0
            24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 1-1
            24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
            24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2

            Komentarz


            • #7
              23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka – Zrinjski 1-0
              23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
              23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1-2
              23.11 19:30 ROM, FCSB – Astra 2-1
              24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
              24.11 14:30 BEL, Gent – Antwerp 1-0
              24.11 14:30 NED, PSV – Heerenveen 2-1
              24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-1
              24.11 17:00 SLO, Aluminij – Maribor 0-1
              24.11 18:00 DEN, Aarhus – Brondby 1-1
              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz


              • #8
                23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-1
                23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
                23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
                23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1-0
                24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-0
                24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 3-1
                24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
                24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-1
                24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 1-0
                24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-1

                Komentarz


                • #9
                  23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-0
                  23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
                  23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
                  23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
                  24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
                  24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
                  24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-0
                  24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-1
                  24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 1-1
                  24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-1

                  Komentarz


                  • #10
                    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 0-1
                    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
                    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
                    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
                    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1-1
                    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 0-0
                    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 1-0
                    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-2
                    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
                    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-2
                    Jedno Miasto
                    I Jeden Klub
                    Legia Warszawa
                    Legia az po Grob

                    Komentarz


                    • #11
                      23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-0
                      23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
                      23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-3
                      23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
                      24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-2
                      24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 1-0
                      24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 4-1
                      24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
                      24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 1-2
                      24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-3
                      q[-_-]p

                      Komentarz


                      • #12
                        23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-1
                        23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
                        23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1-2
                        23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1-0
                        24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-0
                        24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-1
                        24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-0
                        24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 1-0
                        24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 1-2
                        24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-2

                        Komentarz


                        • #13
                          23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-1
                          23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
                          23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
                          23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
                          24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
                          24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 1-0
                          24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-0
                          24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 1-0
                          24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
                          24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2

                          Komentarz


                          • #14
                            23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
                            23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
                            23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-2
                            23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
                            24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1-0
                            24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
                            24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
                            24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
                            24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
                            24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                            Komentarz


                            • #15
                              23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
                              23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
                              23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1-2
                              23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1-0
                              24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
                              24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-1
                              24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-1
                              24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
                              24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
                              24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 2-1

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X