Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eliminacje Euro 2020, 9. kolejka (14.11.2019 - 16.11.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Eliminacje Euro 2020, 9. kolejka (14.11.2019 - 16.11.2019)

    14.11 18:00 Turcja - Islandia
    14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra
    14.11 20:45 Czechy - Kosowo
    15.11 18:00 Armenia - Grecja
    15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy
    15.11 20:45 Rumunia - Szwecja
    15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja
    16.11 15:00 Cypr - Szkocja
    16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia
    16.11 18:00 Rosja - Belgia
    16.11 18:00 Słowenia - Łotwa
    16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna
    16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja
    16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia
    16.11 20:45 Izrael - Polska


    • 3 pkt za dokładny wynik, 1 pkt za poprawne rozstrzygnięcie
    • typować może każdy kto chce w dowolnym momencie, wystarczy oddać swoje typy

  • #2
    14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-1
    14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 2-0
    14.11 20:45 Czechy - Kosowo 1-0
    15.11 18:00 Armenia - Grecja 1-2
    15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 1-2
    15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 0-1
    15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 2-0
    16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-1
    16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-1
    16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-2
    16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 2-0
    16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 2-1
    16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 1-0
    16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 1-2
    16.11 20:45 Izrael - Polska 0-1

    Komentarz


    • #3
      14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-1
      14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 2-0
      14.11 20:45 Czechy - Kosowo 2-0
      15.11 18:00 Armenia - Grecja 0-1
      15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 1-2
      15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 0-1
      15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 2-0
      16.11 15:00 Cypr - Szkocja 0-1
      16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-1
      16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-3
      16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 1-0
      16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 2-1
      16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 1-1
      16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 0-1
      16.11 20:45 Izrael - Polska 1-1

      Komentarz


      • #4
        14.11 18:00 Turcja - Islandia 1-0
        14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 3-1
        14.11 20:45 Czechy - Kosowo 2-0
        15.11 18:00 Armenia - Grecja 1-0
        15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 1-1
        15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 1-1
        15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 2-0
        16.11 15:00 Cypr - Szkocja 0-2
        16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-1
        16.11 18:00 Rosja - Belgia 2-2
        16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 3-0
        16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 2-0
        16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-0
        16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 0-1
        16.11 20:45 Izrael - Polska 1-2
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

        Komentarz


        • #5
          14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-0
          14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 4-0
          14.11 20:45 Czechy - Kosowo 2-1
          15.11 18:00 Armenia - Grecja 1-0
          15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 1-1
          15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 2-2
          15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 3-1
          16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-1
          16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 1-2
          16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-2
          16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 3-0
          16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 4-0
          16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-1
          16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 1-3
          16.11 20:45 Izrael - Polska 1-2
          FOOTBALL IS MY RELIGION

          Komentarz


          • #6
            14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-1
            14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 5-1
            14.11 20:45 Czechy - Kosowo 2-1
            15.11 18:00 Armenia - Grecja 1-1
            15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 1-1
            15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 2-1
            15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 3-0
            16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-1
            16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 1-2
            16.11 18:00 Rosja - Belgia 2-2
            16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 4-0
            16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 2-1
            16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-0
            16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 0-1
            16.11 20:45 Izrael - Polska 1-2

            Komentarz


            • #7
              14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-1
              14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 3-0
              14.11 20:45 Czechy - Kosowo 1-1
              15.11 18:00 Armenia - Grecja 0-2
              15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 1-2
              15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 3-2
              15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 1-0
              16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-4
              16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-0
              16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-0
              16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 3-0
              16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 4-1
              16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 3-1
              16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 2-4
              16.11 20:45 Izrael - Polska 1-1
              q[-_-]p

              Komentarz


              • #8
                14.11 18:00 Turcja – Islandia 1-0
                14.11 20:45 Anglia – Czarnogóra 3-0
                14.11 20:45 Czechy – Kosowo 1-0
                15.11 18:00 Armenia – Grecja 0-1
                15.11 20:45 Bośnia Hercegowina – Włochy 1-2
                15.11 20:45 Rumunia – Szwecja 0-0
                15.11 20:45 Szwajcaria – Gruzja 2-0
                16.11 15:00 Cypr – Szkocja 0-0
                16.11 18:00 Azerbejdżan – Walia 1-2
                16.11 18:00 Rosja – Belgia 1-1
                16.11 18:00 Słowenia – Łotwa 3-0
                16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 3-1
                16.11 20:45 Chorwacja – Słowacja 2-0
                16.11 20:45 Irlandia Północna – Holandia 1-2
                16.11 20:45 Izrael – Polska 2-0
                Lubię sobie jebnąć posta.

                „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                Komentarz


                • #9
                  14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-0
                  14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 3-0
                  14.11 20:45 Czechy - Kosowo 2-0
                  15.11 18:00 Armenia - Grecja 1-1
                  15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 0-2
                  15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 0-2
                  15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 3-0
                  16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-1
                  16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-2
                  16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-3
                  16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 3-0
                  16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 4-0
                  16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-0
                  16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 0-3
                  16.11 20:45 Izrael - Polska 1-1
                  ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                  Komentarz


                  • #10
                    14.11 18:00 Turcja - Islandia 3-0
                    14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 4-0
                    14.11 20:45 Czechy - Kosowo 2-1
                    15.11 18:00 Armenia - Grecja 0-1
                    15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 0-1
                    15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 0-2
                    15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 2-0
                    16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-2
                    16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-1
                    16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-1
                    16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 3-0
                    16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 2-0
                    16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-1
                    16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 0-2
                    16.11 20:45 Izrael - Polska 1-2

                    Komentarz


                    • #11
                      14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-1
                      14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 3-0
                      14.11 20:45 Czechy - Kosowo 2-1
                      15.11 18:00 Armenia - Grecja 1-2
                      15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 0-2
                      15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 1-2
                      15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 3-0
                      16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-2
                      16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-2
                      16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-2
                      16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 3-0
                      16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 2-0
                      16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-1
                      16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 0-2
                      16.11 20:45 Izrael - Polska 1-1

                      Komentarz


                      • #12
                        14.11 18:00 Turcja - Islandia 1-2
                        14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 3-0
                        14.11 20:45 Czechy - Kosowo 4-0
                        15.11 18:00 Armenia - Grecja 1-3
                        15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 0-2
                        15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 1-0
                        15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 3-0
                        16.11 15:00 Cypr - Szkocja 0-1
                        16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-2
                        16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-2
                        16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 4-0
                        16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 3-0
                        16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-0
                        16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 1-2
                        16.11 20:45 Izrael - Polska 0-3

                        Komentarz


                        • #13
                          14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-0
                          14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 2-0
                          14.11 20:45 Czechy - Kosowo 1-0
                          15.11 18:00 Armenia - Grecja 1-1
                          15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 1-2
                          15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 1-2
                          15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 2-0
                          16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-2
                          16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 1-2
                          16.11 18:00 Rosja - Belgia 1-1
                          16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 3-0
                          16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 3-0
                          16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-1
                          16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 1-2
                          16.11 20:45 Izrael - Polska 1-2

                          Komentarz


                          • #14
                            14.11 18:00 Turcja - Islandia 2-0
                            14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 3-0
                            14.11 20:45 Czechy - Kosowo 4-0
                            15.11 18:00 Armenia - Grecja 0-1
                            15.11 20:45 Bośnia Hercegowina - Włochy 0-2
                            15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 1-2
                            15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 2-0
                            16.11 15:00 Cypr - Szkocja 0-2
                            16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-1
                            16.11 18:00 Rosja - Belgia 2-1
                            16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 1-1
                            16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 1-0
                            16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 2-0
                            16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 0-1
                            16.11 20:45 Izrael - Polska 1-2

                            Komentarz


                            • #15
                              14.11 18:00 Turcja - Islandia 1-0
                              14.11 20:45 Anglia - Czarnogóra 3-0
                              14.11 20:45 Czechy - Kosowo 2-1
                              15.11 18:00 Armenia - Grecja 0-1
                              15.11 20:45 Bośnia Hercegowina -Włochy 1-2
                              15.11 20:45 Rumunia - Szwecja 2-1
                              15.11 20:45 Szwajcaria - Gruzja 2-0
                              16.11 15:00 Cypr - Szkocja 1-1
                              16.11 18:00 Azerbejdżan - Walia 0-1
                              16.11 18:00 Rosja - Belgia 0-1
                              16.11 18:00 Słowenia - Łotwa 2-0
                              16.11 20:45 Austria - Macedonia Północna 2-0
                              16.11 20:45 Chorwacja - Słowacja 1-0
                              16.11 20:45 Irlandia Północna - Holandia 1-3
                              16.11 20:45 Izrael - Polska 1-1

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X