Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 1. kolejka (09.11.2019 - 10.11.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 1. kolejka (09.11.2019 - 10.11.2019)

    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, rey - Ciechu (2-0-2, 22-26)
    Grupa A, LOL3K - trzeci

    Grupa B, Seba.Kolos - Tom Kruz (2-1-3, 26-36)
    Grupa B, OLIUSTKA - Szawar

    Grupa C, leh71 - Tomi (1-0-1, 10-15)
    Grupa C, Efcia - St.Maro (3-1-4, 69-73)

    Grupa D, Mrugs - Mar.Cin
    Grupa D, księciuniu - Meazza (1-0-0, 7-4)

  • #2
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 0-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-3
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 1-1
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-1
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 1-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 0-0
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 0-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

    Komentarz


    • #3
      09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-1
      09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
      09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 1-2
      10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
      10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
      10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
      10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-1
      10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-1
      10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
      10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

      Komentarz


      • #4
        09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
        09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
        09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
        10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-0
        10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
        10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
        10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-1
        10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-0
        10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
        10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-1
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

        Komentarz


        • #5
          09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-1
          09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-1
          09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-1
          10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
          10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-1
          10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
          10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-2
          10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-0
          10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
          10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

          Komentarz


          • #6
            09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
            09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
            09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
            10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
            10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
            10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
            10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-2
            10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-1
            10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
            10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

            Komentarz


            • #7
              09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
              09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
              09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-1
              10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
              10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
              10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
              10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-3
              10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-0
              10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
              10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

              Komentarz


              • #8
                09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
                09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
                09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
                10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
                10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
                10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 3-1
                10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-2
                10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-1
                10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
                10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-2
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                Komentarz


                • #9
                  09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
                  09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
                  09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-1
                  10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
                  10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
                  10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
                  10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-3
                  10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-0
                  10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
                  10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
                  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                  Komentarz


                  • #10
                    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-1
                    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
                    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
                    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-0
                    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-1
                    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
                    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-3
                    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-0
                    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
                    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

                    Komentarz


                    • #11
                      09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
                      09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-3
                      09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
                      10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-1
                      10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 1-0
                      10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 4-2
                      10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-1
                      10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-0
                      10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-3
                      10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-2
                      q[-_-]p

                      Komentarz


                      • #12
                        09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
                        09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
                        09.11 18:30 GRE, OFI Crete – PAOK 1-2
                        10.11 15:00 CRO, Hajduk Split – Osijek 2-0
                        10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
                        10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
                        10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC – Salzburg 0-2
                        10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa – Krasnodar 2-1
                        10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
                        10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1
                        Lubię sobie jebnąć posta.

                        „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                        Komentarz


                        • #13
                          09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
                          09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
                          09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 1-2
                          10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
                          10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
                          10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 3-1
                          10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-2
                          10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-0
                          10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
                          10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-1

                          Komentarz


                          • #14
                            09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
                            09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
                            09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-1
                            10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-1
                            10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
                            10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-2
                            10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-1
                            10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-1
                            10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
                            10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1


                            Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

                            Komentarz


                            • #15
                              09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
                              09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
                              09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
                              10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-1
                              10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-1
                              10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
                              10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-2
                              10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-1
                              10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
                              10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X