Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Primera Division - 9 kolejka (18.10.19-20.10.19)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Primera Division - 9 kolejka (18.10.19-20.10.19)

    Ta sama sytuacja co w Serie A. Tematu nie ma, dzisiaj zaczyna się kolejka, później nie będę miał jak zatypować, więc zakładam temat.

    18.10. 21:00 Granada - Osasuna
    19.10. 13:00 Eibar - Barcelona
    19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia
    19.10. 18:30 Getafe - Leganes
    19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt
    20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo
    20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis
    20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal
    20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid
    20.10. 21:00 Sevilla - Levante
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  • #2
    18.10. 21:00 Granada - Osasuna 2-0
    19.10. 13:00 Eibar - Barcelona 0-3
    19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 2-0
    19.10. 18:30 Getafe - Leganes 3-0
    19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 0-2
    20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 1-0
    20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 2-0
    20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 1-1
    20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 2-0
    20.10. 21:00 Sevilla - Levante 3-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

    Komentarz


    • #3
      18.10. 21:00 Granada - Osasuna 1-0
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

      Komentarz


      • #4
        18.10. 21:00 Granada - Osasuna 2-0
        19.10. 13:00 Eibar - Barcelona 0-2
        19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 2-1
        19.10. 18:30 Getafe - Leganes 2-0
        19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 0-2
        20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 1-1
        20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 3-1
        20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 1-2
        20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 2-0
        20.10. 21:00 Sevilla - Levante 2-0
        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

        Komentarz


        • #5
          18.10. 21:00 Granada - Osasuna 2-0
          19.10. 13:00 Eibar - Barcelona 1-2
          19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 1-0
          19.10. 18:30 Getafe - Leganes 1-1
          19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 1-2
          20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 2-1
          20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 2-1
          20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 1-1
          20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 2-0
          20.10. 21:00 Sevilla - Levante 2-0

          Komentarz


          • #6
            18.10. 21:00 Granada - Osasuna 1-0
            19.10. 13:00 Eibar - Barcelona 1-2
            19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 1-0
            19.10. 18:30 Getafe - Leganes 1-0
            19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 1-2
            20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 1-1
            20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 2-1
            20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 1-2
            20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 2-0
            20.10. 21:00 Sevilla - Levante 2-1
            Lubię sobie jebnąć posta.

            „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

            Komentarz


            • #7
              18.10. 21:00 Granada - Osasuna 1-2
              19.10. 13:00 Eibar - Barcelona 0-3
              19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 1-0
              19.10. 18:30 Getafe - Leganes 0-2
              19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 0-2
              20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 2-1
              20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 0-0
              20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 1-3
              20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 4-1
              20.10. 21:00 Sevilla - Levante 3-2
              q[-_-]p

              Komentarz


              • #8
                18.10. 21:00 Granada - Osasuna 1-0
                19.10. 13:00 Eibar - Barcelona 1-3
                19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 2-0
                19.10. 18:30 Getafe - Leganes 1-1
                19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 1-2
                20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 1-0
                20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 2-1
                20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 1-1
                20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 2-0
                20.10. 21:00 Sevilla - Levante 2-0

                Komentarz


                • #9
                  18.10. 21:00 Granada - Osasuna 1-0
                  19.10. 13:00 Eibar - Barcelona 1-2
                  19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 2-1
                  19.10. 18:30 Getafe - Leganes 1-0
                  19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 1-2
                  20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 1-0
                  20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 2-1
                  20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 1-1
                  20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 2-0
                  20.10. 21:00 Sevilla - Levante 2-0
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

                  Komentarz


                  • #10
                    19.10. 13:00 Eibar - Barcelona 2-1
                    19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 1-0
                    19.10. 18:30 Getafe - Leganes 2-2
                    19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 0-1
                    20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 2-0
                    20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 1-1
                    20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 2-2
                    20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 0-1
                    20.10. 21:00 Sevilla - Levante 2-0

                    Komentarz


                    • #11
                      19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 2-1
                      19.10. 18:30 Getafe - Leganes 1-0
                      19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 1-2
                      20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 1-2
                      20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 2-1
                      20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 0-1
                      20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 1-0
                      20.10. 21:00 Sevilla - Levante 1-0
                      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                      Komentarz


                      • #12
                        19.10. 16:00 Atl. Madryt - Valencia 2-1
                        19.10. 18:30 Getafe - Leganes 1-0
                        19.10. 21:00 Mallorca - Real Madryt 0-2
                        20.10. 12:00 Alaves - Celta Vigo 1-0
                        20.10. 14:00 Real Sociedad - Betis 2-1
                        20.10. 16:00 Espanyol - Villarreal 1-1
                        20.10. 18:30 Ath. Bilbao - Valladolid 2-0
                        20.10. 21:00 Sevilla - Levante 2-0
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X