Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eliminacje Euro 2020, 7. kolejka (10.10.2019 - 12.10.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Eliminacje Euro 2020, 7. kolejka (10.10.2019 - 12.10.2019)

    10.10 20:45 Austria - Izrael
    10.10 20:45 Chorwacja - Węgry
    10.10 20:45 Łotwa - Polska
    10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia
    10.10 20:45 Rosja - Szkocja
    10.10 20:45 Słowacja - Walia
    11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria
    11.10 20:45 Czechy - Anglia
    11.10 20:45 Islandia - Francja
    11.10 20:45 Turcja - Albania
    12.10 15:00 Gruzja - Irlandia
    12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia
    12.10 18:00 Dania - Szwajcaria
    12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania
    12.10 20:45 Włochy - Grecja


    • 3 pkt za dokładny wynik, 1 pkt za poprawne rozstrzygnięcie
    • typować może każdy kto chce w dowolnym momencie, wystarczy oddać swoje typy

  • #2
    10.10 20:45 Austria - Izrael 2-0
    10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 1-0
    10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-2
    10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 0-1
    10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-2
    10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-0
    11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 2-2
    11.10 20:45 Czechy - Anglia 0-1
    11.10 20:45 Islandia - Francja 0-2
    11.10 20:45 Turcja - Albania 1-1
    12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 1-3
    12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 4-2
    12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 1-1
    12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-1
    12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0

    Komentarz


    • #3
      10.10 20:45 Austria - Izrael 2-0
      10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 2-1
      10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-2
      10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
      10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-1
      10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-1
      11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-1
      11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-3
      11.10 20:45 Islandia - Francja 0-1
      11.10 20:45 Turcja - Albania 1-0
      12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 0-1
      12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-1
      12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 1-1
      12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 1-1
      12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

      Komentarz


      • #4
        10.10 20:45 Austria - Izrael 2-0
        10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 2-0
        10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-1
        10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
        10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-0
        10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-1
        11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 2-0
        11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-2
        11.10 20:45 Islandia - Francja 0-2
        11.10 20:45 Turcja - Albania 3-0
        12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 0-1
        12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-1
        12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 2-0
        12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-1
        12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0

        Komentarz


        • #5
          10.10 20:45 Austria - Izrael 2-1
          10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 2-0
          10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-2
          10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
          10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-0
          10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-2
          11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 2-0
          11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-2
          11.10 20:45 Islandia - Francja 0-2
          11.10 20:45 Turcja - Albania 2-0
          12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 0-1
          12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-1
          12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 1-1
          12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-2
          12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0

          Komentarz


          • #6
            10.10 20:45 Austria - Izrael 2-1
            10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 2-0
            10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-1
            10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
            10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-0
            10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-0
            11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-1
            11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-2
            11.10 20:45 Islandia - Francja 1-2
            11.10 20:45 Turcja - Albania 2-0
            12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 0-1
            12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-0
            12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 2-1
            12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-2
            12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

            Komentarz


            • #7
              10.10 20:45 Austria - Izrael 3-1
              10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 1-0
              10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-3
              10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
              10.10 20:45 Rosja - Szkocja 4-0
              10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-0
              11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-1
              11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-2
              11.10 20:45 Islandia - Francja2-1
              11.10 20:45 Turcja - Albania 1-1
              12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 2-1
              12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-1
              12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 2-2
              12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 1-2
              12.10 20:45 Włochy - Grecja 3-0

              Zagrane na noblebet.

              Komentarz


              • #8
                10.10 20:45 Austria - Izrael 4-2
                10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 2-0
                10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-1
                10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
                10.10 20:45 Rosja - Szkocja 3-0
                10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-1
                11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-1
                11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-3
                11.10 20:45 Islandia - Francja 1-2
                11.10 20:45 Turcja - Albania 2-0
                12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 0-1
                12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-0
                12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 2-2
                12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 1-2
                12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0
                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                Komentarz


                • #9
                  10.10 20:45 Austria - Izrael 2-0
                  10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 1-0
                  10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-2
                  10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 0-1
                  10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-0
                  10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-0
                  11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-1
                  11.10 20:45 Czechy - Anglia 0-2
                  11.10 20:45 Islandia - Francja 1-3
                  11.10 20:45 Turcja - Albania 4-0
                  12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 1-0
                  12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 1-0
                  12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 1-0
                  12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-3
                  12.10 20:45 Włochy - Grecja 4-0

                  Komentarz


                  • #10
                    10.10 20:45 Austria - Izrael 3-0
                    10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 2-0
                    10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-3
                    10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-1
                    10.10 20:45 Rosja - Szkocja 3-0
                    10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-0
                    11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-1
                    11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-2
                    11.10 20:45 Islandia - Francja 0-3
                    11.10 20:45 Turcja - Albania 3-0
                    12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 2-0
                    12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 1-0
                    12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 2-0
                    12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-3
                    12.10 20:45 Włochy - Grecja 3-0
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                    Komentarz


                    • #11
                      10.10 20:45 Austria - Izrael 1-1
                      10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 3-1
                      10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-2
                      10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-0
                      10.10 20:45 Rosja - Szkocja 1-0
                      10.10 20:45 Słowacja - Walia 0-0
                      11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-0
                      11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-2
                      11.10 20:45 Islandia - Francja 1-0
                      11.10 20:45 Turcja - Albania 2-0
                      12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 0-1
                      12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-1
                      12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 1-1
                      12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 1-2
                      12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0
                      Jedno Miasto
                      I Jeden Klub
                      Legia Warszawa
                      Legia az po Grob

                      Komentarz


                      • #12
                        10.10 20:45 Austria - Izrael 3-1
                        10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 2-0
                        10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-1
                        10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
                        10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-1
                        10.10 20:45 Słowacja - Walia 0-0
                        11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 2-1
                        11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-2
                        11.10 20:45 Islandia - Francja 1-3
                        11.10 20:45 Turcja - Albania 3-0
                        12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 1-1
                        12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 1-0
                        12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 2-1
                        12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 1-2
                        12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0

                        Komentarz


                        • #13
                          10.10 20:45 Austria - Izrael 2-0
                          10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 1-0
                          10.10 20:45 Łotwa - Polska 1-1
                          10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
                          10.10 20:45 Rosja - Szkocja 1-0
                          10.10 20:45 Słowacja - Walia 2-1
                          11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-0
                          11.10 20:45 Czechy - Anglia 0-2
                          11.10 20:45 Islandia - Francja 0-2
                          11.10 20:45 Turcja - Albania 2-1
                          12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 1-1
                          12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 1-0
                          12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 1-1
                          12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-2
                          12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-1

                          Komentarz


                          • #14
                            10.10 20:45 Austria - Izrael 2-0
                            10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 3-0
                            10.10 20:45 Łotwa - Polska 0-2
                            10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 0-2
                            10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-1
                            10.10 20:45 Słowacja - Walia 1-2
                            11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 2-1
                            11.10 20:45 Czechy - Anglia 1-1
                            11.10 20:45 Islandia - Francja 1-2
                            11.10 20:45 Turcja - Albania 2-1
                            12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 0-1
                            12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-1
                            12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 3-1
                            12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-2
                            12.10 20:45 Włochy - Grecja 2-0

                            Komentarz


                            • #15
                              10.10 20:45 Austria - Izrael1-0
                              10.10 20:45 Chorwacja - Węgry 3-0
                              10.10 20:45 Łotwa - Polska 1-3
                              10.10 20:45 Macedonia Północna - Słowenia 1-2
                              10.10 20:45 Rosja - Szkocja 2-2
                              10.10 20:45 Słowacja - Walia 0-0
                              11.10 20:45 Czarnogóra - Bułgaria 1-0
                              11.10 20:45 Czechy - Anglia 0-3
                              11.10 20:45 Islandia - Francja 0-2
                              11.10 20:45 Turcja - Albania 2-1
                              12.10 15:00 Gruzja - Irlandia 1-2
                              12.10 18:00 Bośnia Hercegowina - Finlandia 2-0
                              12.10 18:00 Dania - Szwajcaria 0-1
                              12.10 20:45 Norwegia - Hiszpania 0-4
                              12.10 20:45 Włochy - Grecja 1-0
                              q[-_-]p

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X