Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 5. kolejka (14.09.2019 - 15.09.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-1

    Komentarz


    • #17
      14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
      14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
      14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 1-0
      15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-2
      15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
      15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
      15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
      15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
      15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
      15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-1

      Komentarz


      • #18
        14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
        14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
        14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
        15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
        15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
        15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-0
        15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
        15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
        15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
        15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

        Komentarz


        • #19
          14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
          14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
          14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
          15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
          15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
          15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
          15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
          15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
          15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
          15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2
          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

          Komentarz


          • #20
            14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
            14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
            14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
            15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
            15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
            15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
            15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
            15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
            15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
            15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2

            Komentarz


            • #21
              14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
              14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
              14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
              15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
              15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
              15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
              15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
              15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
              15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
              15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 2-2

              Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


              Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

              Komentarz


              • #22
                14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec---
                14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya --
                14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
                15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
                15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
                15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-2
                15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-1
                15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-1
                15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
                15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2
                NIL ZONE
                Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
                Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

                Komentarz


                • #23
                  15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
                  15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
                  15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 3-1
                  15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
                  15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
                  15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-0
                  15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2
                  You'll take my life but I'll take yours too
                  You'll fire your musket but I'll run you through
                  So when you're waiting for the next attack
                  You'd better stand there's no turning back.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X