Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eliminacje Euro 2020, 6. kolejka (08.09.2019 - 10.09.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Eliminacje Euro 2020, 6. kolejka (08.09.2019 - 10.09.2019)

    08.09 18:00 Gruzja - Dania
    08.09 20:45 Finlandia - Włochy
    08.09 20:45 Szwecja - Norwegia
    09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja
    09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy
    09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna
    09.09 20:45 Polska - Austria
    09.09 20:45 Rosja - Kazachstan
    09.09 20:45 Słowenia - Izrael
    09.09 20:45 Szkocja - Belgia
    09.09 20:45 Węgry - Słowacja
    10.09 20:45 Albania - Islandia
    10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy
    10.09 20:45 Luksemburg - Serbia
    10.09 20:45 Mołdawia - Turcja


    • 3 pkt za dokładny wynik, 1 pkt za poprawne rozstrzygnięcie
    • typować może każdy kto chce w dowolnym momencie, wystarczy oddać swoje typy

  • #2
    08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-2
    08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-1
    08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-0
    09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-1
    09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 0-1
    09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 1-1
    09.09 20:45 Polska - Austria 2-1
    09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 3-0
    09.09 20:45 Słowenia - Izrael 2-1
    09.09 20:45 Szkocja - Belgia 1-2
    09.09 20:45 Węgry - Słowacja 1-1
    10.09 20:45 Albania - Islandia 0-1
    10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-1
    10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
    10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-2

    Komentarz


    • #3
      08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-1
      08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-2
      08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-0
      09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-1
      09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 0-2
      09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 0-1
      09.09 20:45 Polska - Austria 3-1
      09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 2-0
      09.09 20:45 Słowenia - Izrael 2-0
      09.09 20:45 Szkocja - Belgia 0-1
      09.09 20:45 Węgry - Słowacja 1-1
      10.09 20:45 Albania - Islandia 1-0
      10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-0
      10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
      10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-2

      Komentarz


      • #4
        08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-1
        08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-2
        08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-1
        09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-2
        09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 1-2
        09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 1-1
        09.09 20:45 Polska - Austria 2-1
        09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 2-0
        09.09 20:45 Słowenia - Izrael 1-1
        09.09 20:45 Szkocja - Belgia 0-1
        09.09 20:45 Węgry - Słowacja 1-1
        10.09 20:45 Albania - Islandia 1-2
        10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 0-1
        10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
        10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-2

        Komentarz


        • #5
          08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-1
          08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-2
          08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 1-0
          09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-3
          09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 0-2
          09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 1-0
          09.09 20:45 Polska - Austria 1-0
          09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 3-0
          09.09 20:45 Słowenia - Izrael 1-1
          09.09 20:45 Szkocja - Belgia 0-2
          09.09 20:45 Węgry - Słowacja 1-0
          10.09 20:45 Albania - Islandia 0-1
          10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 0-2
          10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-4
          10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-2
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

          Komentarz


          • #6
            08.09 18:00 Gruzja - Dania 1-3
            08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-2
            08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-1
            09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-3
            09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 0-2
            09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 0-1
            09.09 20:45 Polska - Austria 3-0
            09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 2-0
            09.09 20:45 Słowenia - Izrael 2-0
            09.09 20:45 Szkocja - Belgia 1-0
            09.09 20:45 Węgry - Słowacja 3-1
            10.09 20:45 Albania - Islandia 0-2
            10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-2
            10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
            10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-2

            Komentarz


            • #7
              08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-2
              08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-1
              08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-1
              09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-2
              09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 0-2
              09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 0-1
              09.09 20:45 Polska - Austria 2-1
              09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 2-0
              09.09 20:45 Słowenia - Izrael 1-2
              09.09 20:45 Szkocja - Belgia 0-1
              09.09 20:45 Węgry - Słowacja 0-2
              10.09 20:45 Albania - Islandia 1-2
              10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 2-1
              10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
              10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-1

              Komentarz


              • #8
                08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-1
                08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-2
                08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-0
                09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-2
                09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 1-3
                09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 0-1
                09.09 20:45 Polska - Austria 2-0
                09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 2-0
                09.09 20:45 Słowenia - Izrael 1-0
                09.09 20:45 Szkocja - Belgia 0-2
                09.09 20:45 Węgry - Słowacja 1-1
                10.09 20:45 Albania - Islandia 1-1
                10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-1
                10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
                10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-2

                Komentarz


                • #9
                  08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-2
                  08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-1
                  08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-1
                  09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-1
                  09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 0-1
                  09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 1-1
                  09.09 20:45 Polska - Austria 2-1
                  09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 3-1
                  09.09 20:45 Słowenia - Izrael 2-1
                  09.09 20:45 Szkocja - Belgia 1-2
                  09.09 20:45 Węgry - Słowacja 1-1
                  10.09 20:45 Albania - Islandia 1-1
                  10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-1
                  10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
                  10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-2
                  FOOTBALL IS MY RELIGION

                  Komentarz


                  • #10
                    08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-2
                    08.09 20:45 Finlandia - Włochy 1-3
                    08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 1-0
                    09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-2
                    09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 0-3
                    09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 1-3
                    09.09 20:45 Polska - Austria 1-0
                    09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 3-0
                    09.09 20:45 Słowenia - Izrael 2-0
                    09.09 20:45 Szkocja - Belgia 0-1
                    09.09 20:45 Węgry - Słowacja 2-1
                    10.09 20:45 Albania - Islandia 1-1
                    10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-2
                    10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-3
                    10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-4

                    Komentarz


                    • #11
                      08.09 18:00 Gruzja - Dania 1-2
                      08.09 20:45 Finlandia - Włochy 1-2
                      08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-1
                      09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-2
                      09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 0-3
                      09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 0-0
                      09.09 20:45 Polska - Austria 2-1
                      09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 2-0
                      09.09 20:45 Słowenia - Izrael 1-1
                      09.09 20:45 Szkocja - Belgia 1-1
                      09.09 20:45 Węgry - Słowacja 2-1
                      10.09 20:45 Albania - Islandia 1-3
                      10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-1
                      10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-3
                      10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 1-3
                      Jedno Miasto
                      I Jeden Klub
                      Legia Warszawa
                      Legia az po Grob

                      Komentarz


                      • #12
                        08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-2
                        08.09 20:45 Finlandia - Włochy 1-2
                        08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-0
                        09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-2
                        09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 1-3
                        09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 0-1
                        09.09 20:45 Polska - Austria 1-1
                        09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 3-0
                        09.09 20:45 Słowenia - Izrael 2-1
                        09.09 20:45 Szkocja - Belgia 1-1
                        09.09 20:45 Węgry - Słowacja 2-1
                        10.09 20:45 Albania - Islandia 1-1
                        10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 2-1
                        10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
                        10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 1-1

                        Komentarz


                        • #13
                          08.09 18:00 Gruzja - Dania 1:3
                          08.09 20:45 Finlandia - Włochy 1:2
                          08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2:1
                          09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0:3
                          09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 1:3
                          09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 0:1
                          09.09 20:45 Polska - Austria 1:1
                          09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 3:0
                          09.09 20:45 Słowenia - Izrael 1:1
                          09.09 20:45 Szkocja - Belgia 1:2
                          09.09 20:45 Węgry - Słowacja 2:1
                          10.09 20:45 Albania - Islandia 0:1
                          10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 0:2
                          10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0:2
                          10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0:3
                          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                          Komentarz


                          • #14
                            08.09 18:00 Gruzja - Dania 1-2
                            08.09 20:45 Finlandia - Włochy 0-1
                            08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-1
                            09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-2
                            09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 1-2
                            09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 0-1
                            09.09 20:45 Polska - Austria 0-1
                            09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 2-0
                            09.09 20:45 Słowenia - Izrael 1-1
                            09.09 20:45 Szkocja - Belgia 1-1
                            09.09 20:45 Węgry - Słowacja 1-0
                            10.09 20:45 Albania - Islandia 1-1
                            10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-2
                            10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 0-2
                            10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-2
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                            Komentarz


                            • #15
                              08.09 18:00 Gruzja - Dania 0-2
                              08.09 20:45 Finlandia - Włochy 1-1
                              08.09 20:45 Szwecja - Norwegia 2-0
                              09.09 18:00 Azerbejdżan - Chorwacja 0-2
                              09.09 20:45 Irlandia Północna - Niemcy 1-1
                              09.09 20:45 Łotwa - Macedonia Północna 1-2
                              09.09 20:45 Polska - Austria 2-1
                              09.09 20:45 Rosja - Kazachstan 2-0
                              09.09 20:45 Słowenia - Izrael 1-0
                              09.09 20:45 Szkocja - Belgia 1-3
                              09.09 20:45 Węgry - Słowacja 2-1
                              10.09 20:45 Albania - Islandia 1-2
                              10.09 20:45 Czarnogóra - Czechy 1-1
                              10.09 20:45 Luksemburg - Serbia 1-3
                              10.09 20:45 Mołdawia - Turcja 0-1
                              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X