Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 4. kolejka (31.08.2019 - 01.09.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 4. kolejka (31.08.2019 - 01.09.2019)

    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Krawczol - Mar.Cin (0-1-0, 5-5)
    Grupa 1, Rulkoś - OLIUSTKA (2-0-0, 16-8 )
    Grupa 1, księciuniu - pauzuje

    Grupa 2, Szawar - Tom Kruz (1-0-0, 11-9)
    Grupa 2, Mrugs - LOL3K
    Grupa 2, (L)ookasch - pauzuje

    Grupa 3, Tomi - Martino1989
    Grupa 3, Runi - Meazza
    Grupa 3, leh71 - pauzuje

    Grupa 4, Efcia - Antares (2-0-1, 33-20)
    Grupa 4, emil83 - rey (3-0-1, 35-31)
    Grupa 4, Ciechu - pauzuje

    Grupa 5, St.Maro - Seba.Kolos (2-0-3, 31-36)
    Grupa 5, Tadek - trzeci
    Grupa 5, nil - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  • #2
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-0
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 0-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 3-3
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-2
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 3-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

    Komentarz


    • #3
      31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
      31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
      01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
      01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 3-1
      01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
      01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
      01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
      01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
      01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
      01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

      Komentarz


      • #4
        31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
        31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
        01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
        01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
        01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-1
        01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
        01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-1
        01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-1
        01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
        01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

        Komentarz


        • #5
          31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
          31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
          01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
          01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
          01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-1
          01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
          01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
          01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
          01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
          01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

          Komentarz


          • #6
            31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
            31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-3
            01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
            01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
            01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 3-2
            01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
            01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
            01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
            01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Peter 1-1sburg
            01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2
            q[-_-]p

            Komentarz


            • #7
              31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
              31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
              01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
              01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
              01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
              01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
              01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
              01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
              01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-2
              01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

              Komentarz


              • #8
                31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
                31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 1-2
                01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-0
                01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
                01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 0-1
                01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
                01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
                01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-0
                01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
                01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-3
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                Komentarz


                • #9
                  31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
                  31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
                  01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
                  01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
                  01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
                  01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
                  01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
                  01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-0
                  01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
                  01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

                  Komentarz


                  • #10
                    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
                    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
                    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
                    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
                    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
                    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-0
                    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-0
                    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-0
                    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
                    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

                    Komentarz


                    • #11
                      31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
                      31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
                      01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
                      01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
                      01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
                      01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
                      01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-2
                      01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
                      01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
                      01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

                      Komentarz


                      • #12
                        31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
                        31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
                        01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
                        01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
                        01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
                        01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
                        01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
                        01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
                        01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
                        01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

                        Komentarz


                        • #13
                          31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
                          31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 1-2
                          01.09 13:00 SCO, Rangers – Celtic 1-2
                          01.09 14:30 BEL, Club Brugge – Genk 1-0
                          01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm – Djurgarden 1-1
                          01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia – Levski 1-1
                          01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
                          01.09 18:00 DEN, Midtjylland – Brondby 2-1
                          01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
                          01.09 22:00 POR, Braga – Benfica 1-2
                          Lubię sobie jebnąć posta.

                          „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                          Komentarz


                          • #14
                            31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-3
                            31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
                            01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
                            01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
                            01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 3-1
                            01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
                            01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 3-1
                            01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
                            01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
                            01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1
                            Jedno Miasto
                            I Jeden Klub
                            Legia Warszawa
                            Legia az po Grob

                            Komentarz


                            • #15
                              31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
                              31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
                              01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
                              01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
                              01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-1
                              01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-2
                              01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
                              01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-0
                              01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
                              01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X