Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eliminacje Euro 2020, 4. kolejka (10.06.2019 - 11.06.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Eliminacje Euro 2020, 4. kolejka (10.06.2019 - 11.06.2019)

    10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo
    10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra
    10.06 20:45 Dania - Gruzja
    10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja
    10.06 20:45 Łotwa - Słowenia
    10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria
    10.06 20:45 Polska - Izrael
    10.06 20:45 Serbia - Litwa
    11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja
    11.06 20:45 Belgia - Szkocja
    11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna
    11.06 20:45 Islandia - Turcja
    11.06 20:45 Rosja - Cypr
    11.06 20:45 Węgry - Walia
    11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina


    • 3 pkt za dokładny wynik, 1 pkt za poprawne rozstrzygnięcie
    • typować może każdy kto chce w dowolnym momencie, wystarczy oddać swoje typy

  • #2
    10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 5-0
    10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 2-1
    10.06 20:45 Dania - Gruzja 2-0
    10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 3-0
    10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-3
    10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 1-0
    10.06 20:45 Polska - Izrael 4-0
    10.06 20:45 Serbia - Litwa 5-0
    11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 0-2
    11.06 20:45 Belgia - Szkocja 0-1
    11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 2-1
    11.06 20:45 Islandia - Turcja 3-2
    11.06 20:45 Rosja - Cypr 0-1
    11.06 20:45 Węgry - Walia 0-0
    11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0

    Komentarz


    • #3
      10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 4-1
      10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 1-0
      10.06 20:45 Dania - Gruzja 3-0
      10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-0
      10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-2
      10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 1-3
      10.06 20:45 Polska - Izrael 2-0
      10.06 20:45 Serbia - Litwa 5-1
      11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 0-2
      11.06 20:45 Belgia - Szkocja 2-0
      11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 2-2
      11.06 20:45 Islandia - Turcja 0-0
      11.06 20:45 Rosja - Cypr 1-0
      11.06 20:45 Węgry - Walia 0-0
      11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0

      Komentarz


      • #4
        10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 2-0
        10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 2-1
        10.06 20:45 Dania - Gruzja 3-0
        10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-0
        10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-1
        10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 1-2
        10.06 20:45 Polska - Izrael 2-0
        10.06 20:45 Serbia - Litwa 3-0
        11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 1-1
        11.06 20:45 Belgia - Szkocja 3-0
        11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 0-0
        11.06 20:45 Islandia - Turcja 1-0
        11.06 20:45 Rosja - Cypr 3-0
        11.06 20:45 Węgry - Walia 2-1
        11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0

        Komentarz


        • #5
          10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 2-0
          10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 1-0
          10.06 20:45 Dania - Gruzja 3-0
          10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 1-0
          10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-2
          10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 1-0
          10.06 20:45 Polska - Izrael 2-1
          10.06 20:45 Serbia - Litwa 3-1
          11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 2-1
          11.06 20:45 Belgia - Szkocja 1-1
          11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 2-1
          11.06 20:45 Islandia - Turcja 0-0
          11.06 20:45 Rosja - Cypr 5-1
          11.06 20:45 Węgry - Walia 0-0
          11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0
          Jedno Miasto
          I Jeden Klub
          Legia Warszawa
          Legia az po Grob

          Komentarz


          • #6
            10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo
            10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra
            10.06 20:45 Dania - Gruzja
            10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-0
            10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-2
            10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 0-1
            10.06 20:45 Polska - Izrael 2-0
            10.06 20:45 Serbia - Litwa 2-0
            11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 1-1
            11.06 20:45 Belgia - Szkocja 2-0
            11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 1-0
            11.06 20:45 Islandia - Turcja 1-0
            11.06 20:45 Rosja - Cypr 2-0
            11.06 20:45 Węgry - Walia 1-1
            11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0

            Komentarz


            • #7
              10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 1-0
              10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 2-1
              10.06 20:45 Dania - Gruzja 2-0
              10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 3-1
              10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-1
              10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 1-0
              10.06 20:45 Polska - Izrael 2-0
              10.06 20:45 Serbia - Litwa 2-0
              11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 0-1
              11.06 20:45 Belgia - Szkocja 3-0
              11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 0-1
              11.06 20:45 Islandia - Turcja 1-1
              11.06 20:45 Rosja - Cypr 2-1
              11.06 20:45 Węgry - Walia 0-1
              11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-1

              Komentarz


              • #8
                10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 2-0
                10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 1-0
                10.06 20:45 Dania - Gruzja 2-0
                10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-1
                10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-1
                10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 0-1
                10.06 20:45 Polska - Izrael 2-1
                10.06 20:45 Serbia - Litwa 2-0
                11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 0-1
                11.06 20:45 Belgia - Szkocja 3-1
                11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 0-1
                11.06 20:45 Islandia - Turcja 0-1
                11.06 20:45 Rosja - Cypr 2-0
                11.06 20:45 Węgry - Walia 1-1
                11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                Komentarz


                • #9
                  10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 4-0
                  10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 3-0
                  10.06 20:45 Dania - Gruzja 2-0
                  10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-1
                  10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 1-1
                  10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 0-2
                  10.06 20:45 Polska - Izrael 2-0
                  10.06 20:45 Serbia - Litwa 3-0
                  11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 1-0
                  11.06 20:45 Belgia - Szkocja 3-0
                  11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 2-1
                  11.06 20:45 Islandia - Turcja 0-1
                  11.06 20:45 Rosja - Cypr 2-0
                  11.06 20:45 Węgry - Walia 1-1
                  11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0
                  ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                  Komentarz


                  • #10
                    10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 2-1
                    10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 2-1
                    10.06 20:45 Dania - Gruzja 2-0
                    10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-0
                    10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-2
                    10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 0-1
                    10.06 20:45 Polska - Izrael 1-1
                    10.06 20:45 Serbia - Litwa 2-0
                    11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 0-2
                    11.06 20:45 Belgia - Szkocja 3-1
                    11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 1-1
                    11.06 20:45 Islandia - Turcja 1-1
                    11.06 20:45 Rosja - Cypr 3-1
                    11.06 20:45 Węgry - Walia 2-1
                    11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0
                    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

                    Komentarz


                    • #11
                      10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 2-1
                      10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 2-1
                      10.06 20:45 Dania - Gruzja 2-0
                      10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-1
                      10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-2
                      10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 1-2
                      10.06 20:45 Polska - Izrael 2-0
                      10.06 20:45 Serbia - Litwa 4-0
                      11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 1-1
                      11.06 20:45 Belgia - Szkocja 3-0
                      11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 1-1
                      11.06 20:45 Islandia - Turcja 1-1
                      11.06 20:45 Rosja - Cypr 2-0
                      11.06 20:45 Węgry - Walia 1-1
                      11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0
                      FOOTBALL IS MY RELIGION

                      Komentarz


                      • #12
                        10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 2-0
                        10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 2-0
                        10.06 20:45 Dania - Gruzja 3-0
                        10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 3-1
                        10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-1
                        10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 0-1
                        10.06 20:45 Polska - Izrael 2-0
                        10.06 20:45 Serbia - Litwa 2-0
                        11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 1-1
                        11.06 20:45 Belgia - Szkocja 2-0
                        11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 1-1
                        11.06 20:45 Islandia - Turcja 1-2
                        11.06 20:45 Rosja - Cypr 4-0
                        11.06 20:45 Węgry - Walia 1-1
                        11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 3-0

                        Komentarz


                        • #13
                          10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 3-0
                          10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 0-0
                          10.06 20:45 Dania - Gruzja 1-1
                          10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 4-1
                          10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-1
                          10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 1-3
                          10.06 20:45 Polska - Izrael 1-1
                          10.06 20:45 Serbia - Litwa 2-0
                          11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 1-2
                          11.06 20:45 Belgia - Szkocja 3-1
                          11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 0-3
                          11.06 20:45 Islandia - Turcja 0-0
                          11.06 20:45 Rosja - Cypr 4-0
                          11.06 20:45 Węgry - Walia 1-2
                          11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 3-1
                          q[-_-]p

                          Komentarz


                          • #14
                            10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 2-0
                            10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 1-1
                            10.06 20:45 Dania - Gruzja 2-0
                            10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-1
                            10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 1-1
                            10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 0-1
                            10.06 20:45 Polska - Izrael 1-1
                            10.06 20:45 Serbia - Litwa 1-0
                            11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 0-1
                            11.06 20:45 Belgia - Szkocja 2-0
                            11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 1-1
                            11.06 20:45 Islandia - Turcja 0-2
                            11.06 20:45 Rosja - Cypr 3-0
                            11.06 20:45 Węgry - Walia 1-2
                            11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0

                            Komentarz


                            • #15
                              10.06 20:45 Bułgaria - Kosowo 2-0
                              10.06 20:45 Czechy - Czarnogóra 3-0
                              10.06 20:45 Dania - Gruzja 3-1
                              10.06 20:45 Hiszpania - Szwecja 2-1
                              10.06 20:45 Łotwa - Słowenia 0-1
                              10.06 20:45 Macedonia Północna - Austria 1-0
                              10.06 20:45 Polska - Izrael 2-1
                              10.06 20:45 Serbia - Litwa 1-0
                              11.06 18:00 Azerbejdżan - Słowacja 0-2
                              11.06 20:45 Belgia - Szkocja 2-0
                              11.06 20:45 Białoruś - Irlandia Północna 1-0
                              11.06 20:45 Islandia - Turcja 1-2
                              11.06 20:45 Rosja - Cypr 3-0
                              11.06 20:45 Węgry - Walia 1-0
                              11.06 20:45 Włochy - Bośnia Hercegowina 2-0

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X