Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eliminacje Euro 2020, 3. kolejka (07.06.2019 - 08.06.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Eliminacje Euro 2020, 3. kolejka (07.06.2019 - 08.06.2019)

    07.06 20:45 Austria - Słowenia
    07.06 20:45 Czechy - Bułgaria
    07.06 20:45 Dania - Irlandia
    07.06 20:45 Łotwa - Izrael
    07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska
    07.06 20:45 Norwegia - Rumunia
    07.06 20:45 Ukraina - Serbia
    08.06 15:00 Chorwacja - Walia
    08.06 15:00 Islandia - Albania
    08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry
    08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna
    08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina
    08.06 20:45 Białoruś - Niemcy
    08.06 20:45 Grecja - Włochy
    08.06 20:45 Turcja - Francja


    • 3 pkt za dokładny wynik, 1 pkt za poprawne rozstrzygnięcie
    • typować może każdy kto chce w dowolnym momencie, wystarczy oddać swoje typy

  • #2
    07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-1
    07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 1-0
    07.06 20:45 Dania - Irlandia 1-0
    07.06 20:45 Łotwa - Izrael 1-1
    07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 1-2
    07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 1-0
    07.06 20:45 Ukraina - Serbia 2-1
    08.06 15:00 Chorwacja - Walia 2-1
    08.06 15:00 Islandia - Albania 1-0
    08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-1
    08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 1-2
    08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-2
    08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-2
    08.06 20:45 Grecja - Włochy 1-2
    08.06 20:45 Turcja - Francja 0-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

    Komentarz


    • #3
      07.06 20:45 Austria - Słowenia 1-2
      07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 0-1
      07.06 20:45 Dania - Irlandia 0-1
      07.06 20:45 Łotwa - Izrael 1-0
      07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-3
      07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 1-2
      07.06 20:45 Ukraina - Serbia 0-2
      08.06 15:00 Chorwacja - Walia 0-1
      08.06 15:00 Islandia - Albania 5-0
      08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 0-2
      08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 1-3
      08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-0
      08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 2-1
      08.06 20:45 Grecja - Włochy 0-1
      08.06 20:45 Turcja - Francja 0-2

      Komentarz


      • #4
        07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-1
        07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 3-0
        07.06 20:45 Dania - Irlandia 3-0
        07.06 20:45 Łotwa - Izrael 1-1
        07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-3
        07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 2-0
        07.06 20:45 Ukraina - Serbia 0-0
        08.06 15:00 Chorwacja - Walia 2-0
        08.06 15:00 Islandia - Albania 1-0
        08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 0-2
        08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 2-0
        08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-0
        08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-4
        08.06 20:45 Grecja - Włochy 0-1
        08.06 20:45 Turcja - Francja 1-2
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

        Komentarz


        • #5
          07.06 20:45 Austria - Słowenia 1-1
          07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 2-1
          07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-0
          07.06 20:45 Łotwa - Izrael 2-1
          07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 1-3
          07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 2-0
          07.06 20:45 Ukraina - Serbia 1-0
          08.06 15:00 Chorwacja - Walia 4-1
          08.06 15:00 Islandia - Albania 1-0
          08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-2
          08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 1-1
          08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-1
          08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-3
          08.06 20:45 Grecja - Włochy 1-2
          08.06 20:45 Turcja - Francja 1-2

          Komentarz


          • #6
            07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-0
            07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 2-0
            07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-0
            07.06 20:45 Łotwa - Izrael 1-2
            07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-2
            07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 1-1
            07.06 20:45 Ukraina - Serbia 1-0
            08.06 15:00 Chorwacja - Walia 2-1
            08.06 15:00 Islandia - Albania 2-0
            08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-0
            08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 1-1
            08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-2
            08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-2
            08.06 20:45 Grecja - Włochy 0-1
            08.06 20:45 Turcja - Francja 1-2
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

            Komentarz


            • #7
              07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-1
              07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 2-1
              07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-0
              07.06 20:45 Łotwa - Izrael 1-2
              07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-2
              07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 2-1
              07.06 20:45 Ukraina - Serbia 1-2
              08.06 15:00 Chorwacja - Walia 2-1
              08.06 15:00 Islandia - Albania 2-0
              08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-0
              08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 1-1
              08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-2
              08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-3
              08.06 20:45 Grecja - Włochy 0-1
              08.06 20:45 Turcja - Francja 1-3
              FOOTBALL IS MY RELIGION

              Komentarz


              • #8
                07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-1
                07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 1-0
                07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-0
                07.06 20:45 Łotwa - Izrael 0-1
                07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-1
                07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 2-1
                07.06 20:45 Ukraina - Serbia 1-1
                08.06 15:00 Chorwacja - Walia 2-1
                08.06 15:00 Islandia - Albania 2-0
                08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-1
                08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 2-1
                08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 2-0
                08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-2
                08.06 20:45 Grecja - Włochy 1-2
                08.06 20:45 Turcja - Francja 0-2

                Komentarz


                • #9
                  07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-0
                  07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 2-0
                  07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-0
                  07.06 20:45 Łotwa - Izrael 1-2
                  07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-0
                  07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 2-1
                  07.06 20:45 Ukraina - Serbia 2-1
                  08.06 15:00 Chorwacja - Walia 3-0
                  08.06 15:00 Islandia - Albania 2-0
                  08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-1
                  08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 0-1
                  08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 2-1
                  08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-3
                  08.06 20:45 Grecja - Włochy 1-2
                  08.06 20:45 Turcja - Francja 0-2

                  Komentarz


                  • #10
                    07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-1
                    07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 1-1
                    07.06 20:45 Dania - Irlandia 1-0
                    07.06 20:45 Łotwa - Izrael 0-1
                    07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-2
                    07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 0-0
                    07.06 20:45 Ukraina - Serbia 1-2
                    08.06 15:00 Chorwacja - Walia 1-1
                    08.06 15:00 Islandia - Albania 2-1
                    08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-2
                    08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 0-1
                    08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-0
                    08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-2
                    08.06 20:45 Grecja - Włochy 1-3
                    08.06 20:45 Turcja - Francja 1-3
                    Jedno Miasto
                    I Jeden Klub
                    Legia Warszawa
                    Legia az po Grob

                    Komentarz


                    • #11
                      07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-0
                      07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 2-0
                      07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-0
                      07.06 20:45 Łotwa - Izrael 0-1
                      07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-2
                      07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 2-1
                      07.06 20:45 Ukraina - Serbia 0-0
                      08.06 15:00 Chorwacja - Walia 1-0
                      08.06 15:00 Islandia - Albania 2-0
                      08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-1
                      08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 1-1
                      08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 0-2
                      08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-2
                      08.06 20:45 Grecja - Włochy 1-1
                      08.06 20:45 Turcja - Francja 0-2

                      Komentarz


                      • #12
                        07.06 20:45 Austria - Słowenia 0-1
                        07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 2-1
                        07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-0
                        07.06 20:45 Łotwa - Izrael 0-1
                        07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-1
                        07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 1-0
                        07.06 20:45 Ukraina - Serbia 1-1
                        08.06 15:00 Chorwacja - Walia 2-1
                        08.06 15:00 Islandia - Albania 1-0
                        08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 0-0
                        08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 0-1
                        08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 0-1
                        08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-3
                        08.06 20:45 Grecja - Włochy 0-2
                        08.06 20:45 Turcja - Francja 1-2

                        Komentarz


                        • #13
                          07.06 20:45 Austria - Słowenia 1-0
                          07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 0-0
                          07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-1
                          07.06 20:45 Łotwa - Izrael 0-2
                          07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 0-2
                          07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 1-0
                          07.06 20:45 Ukraina - Serbia 0-2
                          08.06 15:00 Chorwacja - Walia 3-2
                          08.06 15:00 Islandia - Albania 1-0
                          08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 0-3
                          08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 0-1
                          08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 2-3
                          08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-3
                          08.06 20:45 Grecja - Włochy 2-2
                          08.06 20:45 Turcja - Francja 1-3
                          q[-_-]p

                          Komentarz


                          • #14
                            07.06 20:45 Austria - Słowenia 1-1
                            07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 3-1
                            07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-1
                            07.06 20:45 Łotwa - Izrael 1-1
                            07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 1-1
                            07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 3-1
                            07.06 20:45 Ukraina - Serbia 1-2
                            08.06 15:00 Chorwacja - Walia 2-0
                            08.06 15:00 Islandia - Albania 1-1
                            08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-2
                            08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 1-1
                            08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-2
                            08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 1-3
                            08.06 20:45 Grecja - Włochy 0-1
                            08.06 20:45 Turcja - Francja 2-3

                            Komentarz


                            • #15
                              07.06 20:45 Austria - Słowenia 2-1
                              07.06 20:45 Czechy - Bułgaria 2-0
                              07.06 20:45 Dania - Irlandia 2-1
                              07.06 20:45 Łotwa - Izrael 1-1
                              07.06 20:45 Macedonia Północna - Polska 1-1
                              07.06 20:45 Norwegia - Rumunia 2-1
                              07.06 20:45 Ukraina - Serbia 2-2
                              08.06 15:00 Chorwacja - Walia 2-0
                              08.06 15:00 Islandia - Albania 1-0
                              08.06 18:00 Azerbejdżan - Węgry 1-1
                              08.06 18:00 Estonia - Irlandia Północna 0-1
                              08.06 18:00 Finlandia - Bośnia Hercegowina 1-1
                              08.06 20:45 Białoruś - Niemcy 0-2
                              08.06 20:45 Grecja - Włochy 0-1
                              08.06 20:45 Turcja - Francja 1-2

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X