Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - Ćwierćfinały (18.05.2019 - 19.05.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - Ćwierćfinały (18.05.2019 - 19.05.2019)

    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • W meczach pucharowych liczony jest wynik w regulaminowym czasie gry.
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/4
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    emil83 - księciuniu (1-1-5, 50-61)
    trzeci - St.Maro (1-0-0, 9-7)
    (L)ookasch - Krawczol (0-0-4, 28-52)
    Szawar - Runi (0-0-1, 13-15)

  • #2
    18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 0-1
    18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 1-0
    18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 2-2
    18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 3-1
    19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 1-2
    19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
    19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 2-1
    19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
    19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0

    Dogrywka
    18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-0
    19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-1
    19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-0
    19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
    19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-2

    Komentarz


    • #3
      18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
      18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
      18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
      18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-0
      18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
      19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
      19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
      19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
      19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 1-1
      19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0

      Dogrywka
      18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-1
      19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
      19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
      19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
      19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-1

      Komentarz


      • #4
        18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
        18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-2
        18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-1
        18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
        18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
        19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-1
        19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-1
        19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
        19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
        19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

        Dogrywka
        18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 2-1
        19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-1
        19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-2
        19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
        19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 2-1
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

        Komentarz


        • #5
          18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
          18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
          18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
          18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 0-2
          18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
          19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-1
          19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
          19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
          19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
          19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0

          Dogrywka
          18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-0
          19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
          19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-2
          19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
          19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

          Komentarz


          • #6
            18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
            18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1
            18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 2-0
            18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
            18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
            19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 1-1
            19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 0-1
            19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 0-2
            19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
            19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-0

            Dogrywka
            18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-1
            19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
            19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
            19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
            19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-0
            You'll take my life but I'll take yours too
            You'll fire your musket but I'll run you through
            So when you're waiting for the next attack
            You'd better stand there's no turning back.

            Komentarz


            • #7
              18.05 17:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-1
              18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1
              18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City – Watford 3-0
              18.05 18:00 TUR, Trabzonspor – Besiktas 1-1
              18.05 19:30 POR, FC Porto – Sporting 2-0
              19.05 14:00 SUI (puchar), Basel – Thun 2-0
              19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-0
              19.05 18:00 BEL, Gent – Anderlecht 1-0
              19.05 18:00 TUR, Galatasaray – Basaksehir 1-0
              19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

              Dogrywka
              18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-0
              19.05 15:00 CZE, Sparta Praga – Jablonec 2-0
              19.05 16:00 SCO, Kilmarnock – Rangers 1-2
              19.05 17:00 AUT, Sturm Graz – Salzburg 0-2
              19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2
              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz


              • #8
                18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
                18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-1
                18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 3-0
                18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
                18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-1
                19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
                19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 2-1
                19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
                19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
                19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1

                Dogrywka
                18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 0-0
                19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 1-0
                19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 0-1
                19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
                19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 1-2

                Komentarz


                • #9
                  18.05 17:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
                  18.05 17:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0
                  18.05 18:00 ENG (puchar), Manchester City - Watford 3-0
                  18.05 18:00 TUR, Trabzonspor - Besiktas 1-2
                  18.05 19:30 POR, FC Porto - Sporting 2-0
                  19.05 14:00 SUI (puchar), Basel - Thun 2-0
                  19.05 18:00 BEL, Genk - St. Liege 1-0
                  19.05 18:00 BEL, Gent - Anderlecht 1-1
                  19.05 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 0-1
                  19.05 19:30 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1

                  Dogrywka
                  18.05 18:30 BLS, Soligorsk - Dynama Mińsk 1-1
                  19.05 15:00 CZE, Sparta Praga - Jablonec 2-0
                  19.05 16:00 SCO, Kilmarnock - Rangers 1-1
                  19.05 17:00 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-2
                  19.05 19:30 ISR, M. Haifa - M. Tel Aviv 0-2

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X