Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (11.05.2019 - 12.05.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (11.05.2019 - 12.05.2019)

    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, emil83 - Seba.Kolos (2-1-4, 38-44)
    Grupa A, Krawczol - glazek

    Grupa B, księciuniu - Ciechu (5-1-5, 88-91)
    Grupa B, Tomi - (L)ookasch

    Grupa C, Runi - rey (1-1-0, 9-7)
    Grupa C, Tom Kruz - trzeci (1-1-0, 12-11)

    Grupa D, leh71 - Martino1989 (0-1-1, 13-16)
    Grupa D, St.Maro - Szawar (1-0-1, 21-18 )

  • #2
    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
    12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 3-1
    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
    12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

    Komentarz


    • #3
      11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
      11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
      11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
      11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-0
      12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
      12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
      12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
      12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
      12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 3-0
      12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-0

      Komentarz


      • #4
        11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
        11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
        11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-0
        11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
        12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
        12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-0
        12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 4-2
        12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
        12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
        12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

        Komentarz


        • #5
          11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
          11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
          11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
          11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
          12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
          12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
          12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
          12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
          12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
          12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-0

          Komentarz


          • #6
            11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
            11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
            11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
            11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
            12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-0
            12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
            12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
            12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
            12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
            12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

            Komentarz


            • #7
              11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
              11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
              11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
              11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-1
              12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
              12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
              12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
              12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
              12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
              12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

              Komentarz


              • #8
                11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-0
                11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
                11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
                11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
                12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
                12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
                12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
                12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-2
                12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
                12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                Komentarz


                • #9
                  11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
                  11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
                  11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
                  11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
                  12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
                  12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
                  12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-0
                  12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
                  12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
                  12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                  Komentarz


                  • #10
                    11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava – Zilina 2-1
                    11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
                    11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
                    11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia – Ludogorets 1-0
                    12.05 13:00 SCO, Rangers – Celtic 1-1
                    12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
                    12.05 16:00 SUI, Young Boys – Basel 3-1
                    12.05 18:00 BEL, Club Brugge – Genk 1-1
                    12.05 18:00 CZE, Slavia Praga – Pilzno 1-0
                    12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1
                    Lubię sobie jebnąć posta.

                    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                    Komentarz


                    • #11
                      11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
                      11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
                      11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-0
                      11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-0
                      12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
                      12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
                      12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-1
                      12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
                      12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
                      12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

                      Komentarz


                      • #12
                        11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-0
                        11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
                        11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
                        11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
                        12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
                        12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
                        12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-0
                        12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
                        12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
                        12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-1

                        Komentarz


                        • #13
                          11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-2
                          11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
                          11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
                          11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-3
                          12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
                          12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
                          12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1
                          12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
                          12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-2
                          12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

                          Komentarz


                          • #14
                            11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 2-1
                            11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
                            11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
                            11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
                            12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
                            12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
                            12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
                            12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
                            12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
                            12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                            Komentarz


                            • #15
                              11.05 15:00 SVK, Slovan Bratislava - Zilina 1-1
                              11.05 17:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 0-1
                              11.05 19:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
                              11.05 19:15 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-0
                              12.05 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
                              12.05 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-2
                              12.05 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
                              12.05 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
                              12.05 18:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-0
                              12.05 20:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
                              You'll take my life but I'll take yours too
                              You'll fire your musket but I'll run you through
                              So when you're waiting for the next attack
                              You'd better stand there's no turning back.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X