Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 2. kolejka (04.05.2019 - 06.05.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 2. kolejka (04.05.2019 - 06.05.2019)

    04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon
    05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege
    05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda
    05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge
    05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland
    05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas
    05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB
    06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland
    06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva
    06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, glazek - emil83
    Grupa A, Krawczol - Seba.Kolos (3-1-0, 43-22)

    Grupa B, (L)ookasch - księciuniu (1-1-2, 29-29)
    Grupa B, Tomi - Ciechu

    Grupa C, trzeci - Runi
    Grupa C, Tom Kruz - rey (3-0-2, 47-49)

    Grupa D, Szawar - leh71 (2-0-0, 23-19)
    Grupa D, St.Maro - Martino1989 (0-0-2, 16-21)

  • #2
    04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
    05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 1-1
    05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 1-0
    05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
    05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-1
    05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
    05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 1-2
    06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 1-1
    06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 2-1
    06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

    Komentarz


    • #3
      04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
      05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 1-1
      05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 1-2
      05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-2
      05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-1
      05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-2
      05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 2-1
      06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 2-0
      06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 2-0
      06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 0-2

      Komentarz


      • #4
        04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
        05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 0-1
        05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 0-1
        05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-2
        05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 0-1
        05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 0-1
        05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 1-1
        06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 2-0
        06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 2-0
        06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 1-2
        Jedno Miasto
        I Jeden Klub
        Legia Warszawa
        Legia az po Grob

        Komentarz


        • #5
          04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-0
          05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 1-1
          05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 1-2
          05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-2
          05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 0-1
          05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-2
          05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-2
          06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 2-0
          06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 2-0
          06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 1-2

          Komentarz


          • #6
            04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
            05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 2-1
            05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 0-1
            05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
            05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-2
            05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-1
            05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 1-1
            06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 1-0
            06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 1-0
            06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 1-2
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

            Komentarz


            • #7
              04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-0
              05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 2-2
              05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 2-0
              05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
              05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-1
              05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 3-1
              05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-1
              06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 1-0
              06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 1-1
              06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 1-1


              Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

              Komentarz


              • #8
                04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
                05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 0-1
                05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 2-0
                05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 2-1
                05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-1
                05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
                05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-1
                06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 2-1
                06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 2-0
                06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 0-3

                Komentarz


                • #9
                  04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
                  05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 2-0
                  05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 2-0
                  05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
                  05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 0-1
                  05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-1
                  05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-2
                  06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 0-1
                  06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 0-1
                  06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 0-0
                  You'll take my life but I'll take yours too
                  You'll fire your musket but I'll run you through
                  So when you're waiting for the next attack
                  You'd better stand there's no turning back.

                  Komentarz


                  • #10
                    04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
                    05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 1-1
                    05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 1-1
                    05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
                    05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-2
                    05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
                    05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-1
                    06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 1-0
                    06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 1-0
                    06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 1-2



                    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                    Komentarz


                    • #11
                      04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
                      05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 2-1
                      05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 0-1
                      05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
                      05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-2
                      05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-1
                      05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 1-1
                      06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 1-0
                      06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 1-0
                      06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 1-2
                      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                      Komentarz


                      • #12
                        04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-0
                        05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 2-0
                        05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 1-1
                        05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-2
                        05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 0-1
                        05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 0-0
                        05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-1
                        06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 1-0
                        06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 1-0
                        06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 0-1

                        Komentarz


                        • #13
                          04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
                          05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 1-2
                          05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 2-0
                          05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 0-2
                          05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 0-1
                          05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-1
                          05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-2
                          06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 2-1
                          06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 2-0
                          06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 0-2

                          Komentarz


                          • #14
                            04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
                            05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 1-2
                            05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 2-0
                            05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
                            05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-1
                            05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
                            05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-2
                            06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 2-3
                            06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 2-0
                            06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 0-0

                            Komentarz


                            • #15
                              04.05 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
                              05.05 14:30 BEL, Anderlecht - St. Liege 2-0
                              05.05 17:00 SVK, Zilina - Dun. Streda 2-0
                              05.05 18:00 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
                              05.05 18:00 DEN, Odense - Midtjylland 1-1
                              05.05 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-1
                              05.05 20:00 ROM, U Craiova 1948 CS - FCSB 0-1
                              06.05 19:00 DEN, Esbjerg - Nordsjaelland 1-1
                              06.05 20:00 ISR, M. Haifa - H. Beer Sheva 1-0
                              06.05 20:00 ROM, Astra - CFR Cluj 1-1
                              Lubię sobie jebnąć posta.

                              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X