Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 1. kolejka (27.04.2019 - 28.04.2019)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - turniej finałowy, 1. kolejka (27.04.2019 - 28.04.2019)

    27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen
    27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
    27.04 20:30 BEL, Gent - Genk
    28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg
    28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen
    28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht
    28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense
    28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa
    28.04 18:30 POR, Braga - Benfica
    28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, Seba.Kolos - glazek
    Grupa A, emil83 - Krawczol (0-0-1, 6-9)

    Grupa B, Ciechu - (L)ookasch (0-1-1, 12-19)
    Grupa B, księciuniu - Tomi

    Grupa C, rey - trzeci (1-0-1, 21-22)
    Grupa C, Runi - Tom Kruz (0-1-0, 19-19)

    Grupa D, Martino1989 - Szawar
    Grupa D, leh71 - St.Maro (1-0-1, 19-15)

  • #2
    27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
    27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-1
    27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-2
    28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
    28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-1
    28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-0
    28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 1-0
    28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-3
    28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
    28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-1

    Komentarz


    • #3
      27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-2
      27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-2
      27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-1
      28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
      28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-1
      28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
      28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
      28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-2
      28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-1
      28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 3-1

      Komentarz


      • #4
        27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
        27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
        27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-2
        28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 1-0
        28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
        28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
        28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
        28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
        28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
        28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

        Komentarz


        • #5
          27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 2-0
          27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
          27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-2
          28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 1-0
          28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 3-1
          28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 3-1
          28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-1
          28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
          28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
          28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 3-0
          Jedno Miasto
          I Jeden Klub
          Legia Warszawa
          Legia az po Grob

          Komentarz


          • #6
            27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 2-1
            27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-0
            27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 3-1
            28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
            28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 3-0
            28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
            28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
            28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
            28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-1
            28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-1


            Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

            Komentarz


            • #7
              27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
              27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-1
              27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-1
              28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
              28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
              28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 1-1
              28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
              28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
              28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-2
              28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

              Komentarz


              • #8
                27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
                27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
                27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-2
                28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 1-0
                28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-1
                28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
                28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
                28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
                28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-2
                28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-0
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

                Komentarz


                • #9
                  27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 2-0
                  27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
                  27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-3
                  28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-1
                  28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
                  28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-0
                  28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
                  28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 2-2
                  28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-3
                  28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-0

                  Komentarz


                  • #10
                    27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
                    27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
                    27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-1
                    28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
                    28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
                    28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 3-0
                    28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
                    28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
                    28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-2
                    28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

                    Komentarz


                    • #11
                      27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
                      27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-1
                      27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-1
                      28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-2
                      28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
                      28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 1-2
                      28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 2-0
                      28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
                      28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-1
                      28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0
                      You'll take my life but I'll take yours too
                      You'll fire your musket but I'll run you through
                      So when you're waiting for the next attack
                      You'd better stand there's no turning back.

                      Komentarz


                      • #12
                        27.04 17:00 HUN, Ujpest – Debrecen 1-0
                        27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-1
                        27.04 20:30 BEL, Gent – Genk 0-1
                        28.04 16:00 DEN, Brondby – Esbjerg 2-1
                        28.04 16:00 SCO, Rangers – Aberdeen 1-0
                        28.04 18:00 BEL, Club Brugge – Anderlecht 1-0
                        28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga – Odense 2-0
                        28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
                        28.04 18:30 POR, Braga – Benfica 1-2
                        28.04 20:00 ROM, FCSB – Astra 1-0
                        Lubię sobie jebnąć posta.

                        „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                        Komentarz


                        • #13
                          27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
                          27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-0
                          27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-3
                          28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-1
                          28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 0-1
                          28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-0
                          28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
                          28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
                          28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 1-3
                          28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-0

                          Komentarz


                          • #14
                            27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
                            27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-0
                            27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 1-2
                            28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-1
                            28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 2-0
                            28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
                            28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
                            28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
                            28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-1
                            28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 1-0

                            Komentarz


                            • #15
                              27.04 17:00 HUN, Ujpest - Debrecen 1-0
                              27.04 17:45 I liga, ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2-0
                              27.04 20:30 BEL, Gent - Genk 0-2
                              28.04 16:00 DEN, Brondby - Esbjerg 2-0
                              28.04 16:00 SCO, Rangers - Aberdeen 3-0
                              28.04 18:00 BEL, Club Brugge - Anderlecht 3-1
                              28.04 18:00 DEN, FC Kopenhaga - Odense 3-0
                              28.04 18:00 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 0-1
                              28.04 18:30 POR, Braga - Benfica 0-2
                              28.04 20:00 ROM, FCSB - Astra 2-0
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X