Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typer eliminacji Euro 2020?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Dzięki za wzorowe prowadzenie dla St. Maro i gratulacje dla Majkiseka za zwycięstwo
    Ja wyłożyłem się koncertowo na końcówce eliminacji.

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Będzie pewnie jak Anglicy - w eliminacjach nie do zatrzymania a na turnieju standardowy wpierdol
    Dzięki za prowadzenie tego typerka.

Zostaw komentarz:

• Mar.Cin
    odpowiedział(a)
    Ominąłem 5 kolejek ale fajnie że będę mógł grać dalej

Zostaw komentarz:

• Weteran
    odpowiedział(a)
    Gratuluję zwycięzcy - Majkisek
    St.Maro - dzięki za ten i inne typerki

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)

Koniec eliminacji. Najlepszym typującym został Majkisek - gratulacje. W tym typerze jednak nie chodziło o same zwycięstwo a o uzyskanie możliwości typowania turnieju finałowego Euro 2020. Osoby z pierwszych 24 miejsc mają zapewniony udział w typerze finałowym Euro 2020 który zamierzam poprowadzić. Oczywiście za te klika miesięcy kiedy będzie rozgrywany turniej różnie może być i niektórzy mogą zrezygnować ze swojego miejsca, w takim wypadku możliwość typowania będą miały osoby z kolejnych miejsc (najpierw 25., potem 26., itd.). Dopiero potem osoby które nie brały udziału w eliminacjach (o ile takie będą oczywiście).
    Na razie to tyle ode mnie, więcej info o typerze samego turnieju podam w swoim czasie. Dzięki dla Wszystkich co brali udział

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Wyniki 7 i 8 kolejki...

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mar.Cin Zobacz posta
    Kiedy można się spodziewać wyników 2 kolejki ?
    Ciężko powiedzieć, mam strasznie mało czasu w tym tygodniu (jak i niestety w następnym). Miałem wrzucić w niedzielę wieczorem ale pewne wydarzenie sprawiło, że mi się wszystkiego odechciało Będę starał się nadrabiać zaległości ale najpierw skupię się na tych bardziej bieżących typerkach (MT, Ekstraklasa). Najpóźniej wszystko zaktualizuję w weekend ale postaram się coś jeszcze przed sobotą. Sorki za te opóźnienia.

Zostaw komentarz:

• Mar.Cin
    odpowiedział(a)
    Kiedy można się spodziewać wyników 2 kolejki ?

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Poniżej wyniki 1.kolejki eliminacji Euro 2020. Co prawda wcześniej o tym nie pisałem bo uznałem to za oczywiste, ale na wszelki wypadek napiszę teraz, że wyniki tych eliminacji posłużą do ustalenia uczestników typera turnieju finałowego Euro 2020 bo ten też zamierzam przeprowadzić.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X