Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typer eliminacji Euro 2020?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Typer eliminacji Euro 2020?

Za chwilę (21 marca) startują eliminacje Euro 2020 i tak sobie pomyślałem, że możeby rozegrać do nich jakiś typerek. Poprzednie eliminacje do WC 2018 oraz Euro 2016 miały swoje typerki na forum więc możnaby i teraz coś zorganizować. Ja mogę podjąć się organizacji takiego typera, kwestia tego jakie byłoby zainteresowanie.

Wychodząc przed szereg, miałbym kilka propozycji dotyczących formatu rozgrywek:

Opcja 1
    Mecze bezpośrednie w parach między typującymi, wzorując się na formacie typerów w jakich były rozgrywane eliminacje do WC 2018 i Euro 2016. Potrzebna do tego jednak odpowiednia ilość chętnych do gry, tak by miało to jakieś ręce i nogi a czasu na zapisy, losowanie grup etc za dużo już nie pozostało.

Opcja 2
    Wersja klasyczna czyli 3 pkt za poprawny wynik i 1 pkt za rozstrzygnięcie. Typować może każdy kto chce w dowolnej chwili. Do ustalenia byłoby jednak czy typowałoby się wszystkie mecze w kolejce (w jednej kolejce rozegrane będzie 25 spotkań) czy jakąś mniejszą ilość (wybrane np. 10-15 najciekawszych spotkań z kolejki).

Opcja 3
    Podobna wersja do klasycznej, każdy może zatypować w dowolnym momencie z tą jednak różnicą, że typowałoby się tak po bukmachersku czyli 1x2 i za poprawny typ dostawałoby się po 1 pkt. W tej opcji do typowania byłyby wszystkie spotkania z eliminacji czyli łącznie 250 spotkań (10 kolejek po 25 meczów).

Te trzy powyższe opcje to takie moje propozycje (niekoniecznie musi to tak wyglądać jak powyżej napisałem, jestem otwarty na sugestie). Wszystko i tak najpierw zależy od zainteresowania tym typerem. Ja jakby co, zgłaszam chęć organizacji tej zabawy i czekam na Wasze opinie
    Ostatnio edytowany przez St.Maro; [ARG:4 UNDEFINED].

Gram opcja numer 1 ( Jest jakiś ranking żeby wiedzieć kto w jakiej grupie znalazłby się ?) lub 2 ( tak jak napisałeś -wybrane np. 10-15 najciekawszych spotkań z kolejki). Do opcji numer 1 potrzebne są zapisy, więc trzeba w tym tygodniu zająć się jeśli mamy zamiar grać.

Komentarz

Wersja 2
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Opcja 2
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Opcja 2

Komentarz

opcja 1

Komentarz

Opcja 1 (ale bez Walterow i Miklasow). W razie gdyby ilość chętnych była znacząco różna od 16, 24, 32 itp. to wersja klasyczna.

Komentarz

Opcja 2
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Opcja 1
                  You'll take my life but I'll take yours too
                  You'll fire your musket but I'll run you through
                  So when you're waiting for the next attack
                  You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

Opcja 2

Komentarz

Opcja 2

Komentarz

Opcja 2

Komentarz

Opcja 2, ale z mniejszą liczbą spotkań
                          (ew. opcja nr 3)
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            Opcja 2, ale z mniejszą liczbą spotkań
                            (ew. opcja nr 3)
                            +1
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

Wersja nr 2.

Jest 10 grup, a w jednej kolejce jest 25 spotkań. Moim zdaniem powinno być do typowania max. 12-14 meczów w typerowej kolejce tj. po jednym z każdej grupy - czyli 10 + kilka najciekawszych pozostałych.

Komentarz

Pracuję...
                              X