Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 4. kolejka (10.02.2018 - 11.02.2018)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 4. kolejka (10.02.2018 - 11.02.2018)

    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Walter - Runi
    Grupa 1, Rulkoś - Ciechu (3-0-2, 31-24)
    Grupa 1, rey - nil (2-0-1, 27-16)

    Grupa 2, SirKruszon - Yanks
    Grupa 2, Meazza - Efcia (2-0-0, 15-12)
    Grupa 2, Miklas - Antares

    Grupa 3, Martino1989 - Seba.Kolos
    Grupa 3, księciuniu - Mu(L)timaster
    Grupa 3, Tom Kruz - emil83 (0-0-2, 8-12)

    Grupa 4, OLIUSTKA - Krawczol
    Grupa 4, Podróżnik - Bary89
    Grupa 4, Majkisek - leh71 (2-1-3, 60-71)

    Grupa 5, LOL3K - St.Maro (2-0-2, 27-23)
    Grupa 5, (L)ookasch - Szawar (1-0-1, 11-11)
    Grupa 5, Zygo - Net (1-0-1, 9-14)

  • #2
    Zygo
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-1

    Miklas
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 0-1
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 0-1
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-1
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-1
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-1
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-1
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

    Walter
    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-0
    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 0-0
    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 0-0
    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-0
    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-0
    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-0
    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-0
    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-0
    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-0
    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-0

    Komentarz


    • #3
      10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
      10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
      10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
      10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
      11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
      11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
      11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
      11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
      11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
      11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-1
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

      Komentarz


      • #4
        10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb
        10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz
        10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
        10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
        11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
        11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
        11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-1
        11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
        11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-1
        11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

        Komentarz


        • #5
          10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
          10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
          10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
          10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-2
          11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-0
          11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-2
          11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-0
          11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
          11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 3-2
          11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2

          Komentarz


          • #6
            10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
            10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
            10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-0
            10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
            11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
            11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
            11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
            11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
            11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-2
            11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-3
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

            Komentarz


            • #7
              10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
              10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
              10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
              10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
              11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
              11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
              11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
              11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
              11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
              11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

              Komentarz


              • #8
                10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
                10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-2
                10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
                10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
                11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
                11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
                11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
                11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-0
                11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
                11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

                Komentarz


                • #9
                  10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
                  10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
                  10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
                  10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
                  11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
                  11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
                  11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-0
                  11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
                  11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
                  11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

                  Komentarz


                  • #10
                    10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
                    10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
                    10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
                    10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
                    11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
                    11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
                    11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-2
                    11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-0
                    11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
                    11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1
                    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

                    Komentarz


                    • #11
                      10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
                      10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
                      10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 3-1
                      10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
                      11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
                      11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
                      11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
                      11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
                      11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
                      11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

                      Komentarz


                      • #12
                        10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
                        10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
                        10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
                        10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
                        11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
                        11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
                        11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
                        11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
                        11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
                        11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

                        Komentarz


                        • #13
                          10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
                          10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
                          10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
                          10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
                          11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
                          11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
                          11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
                          11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
                          11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
                          11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2
                          -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                          -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

                          Komentarz


                          • #14
                            10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
                            10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
                            10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
                            10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
                            11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
                            11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
                            11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-1
                            11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
                            11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 2-1
                            11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2
                            NIL ZONE
                            Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
                            Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

                            Komentarz


                            • #15
                              10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
                              10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
                              10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-0
                              10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
                              11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
                              11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
                              11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
                              11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
                              11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
                              11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X