Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 3. kolejka (04.11.2017 - 05.11.2017)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 3. kolejka (04.11.2017 - 05.11.2017)

    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, Meazza - emil83
    Grupa A, księciuniu - (L)ookasch (1-0-1, 15-18 )

    Grupa B, OLIUSTKA - SirKruszon (0-1-0, 2-2)
    Grupa B, Tom Kruz - Majkisek

    Grupa C, looking1916 - rey
    Grupa C, Net - nil (2-0-2, 31-25)

    Grupa D, leh71 - Runi (1-0-1, 21-22)
    Grupa D, St.Maro - Efcia (3-1-3, 67-64)

  • #2
    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-2
    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-1

    Komentarz


    • #3
      04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
      04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
      05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-2
      05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
      05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
      05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
      05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
      05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
      05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-0
      05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

      Komentarz


      • #4
        04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
        04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
        05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
        05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
        05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
        05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
        05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
        05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
        05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
        05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

        Komentarz


        • #5
          04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
          04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 3-1
          05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
          05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
          05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-0
          05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
          05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
          05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
          05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
          05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 1-0

          Komentarz


          • #6
            04.11 15:30 HUN, Ferencvaros – Debrecen 2-0
            04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-2
            05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-1
            05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-3
            05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
            05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
            05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
            05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
            05.11 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-2
            05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0
            You'll take my life but I'll take yours too
            You'll fire your musket but I'll run you through
            So when you're waiting for the next attack
            You'd better stand there's no turning back.

            Komentarz


            • #7
              04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-1
              04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
              05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
              05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-2
              05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
              05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
              05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-2
              05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-2
              05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
              05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0
              NIL ZONE
              Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
              Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

              Komentarz


              • #8
                04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
                04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
                05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
                05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-0
                05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
                05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
                05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
                05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
                05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
                05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

                Komentarz


                • #9
                  04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 3-1
                  04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
                  05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
                  05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 3-1
                  05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
                  05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
                  05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-2
                  05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
                  05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
                  05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

                  Komentarz


                  • #10
                    04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
                    04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
                    05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
                    05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-2
                    05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
                    05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
                    05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
                    05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
                    05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
                    05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                    Komentarz


                    • #11
                      04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-1
                      04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
                      05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
                      05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
                      05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
                      05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
                      05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
                      05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
                      05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-0
                      05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

                      Komentarz


                      • #12
                        04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
                        04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
                        05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
                        05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
                        05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
                        05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
                        05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
                        05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
                        05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
                        05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

                        Komentarz


                        • #13
                          04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-1
                          04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
                          05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
                          05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
                          05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
                          05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
                          05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
                          05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
                          05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
                          05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

                          Komentarz


                          • #14
                            04.11 15:30 HUN, Ferencvaros – Debrecen 1-0
                            04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
                            05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 1-1
                            05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-0
                            05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
                            05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
                            05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
                            05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
                            05.11 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-0
                            05.11 21:15 POR, Sporting – Braga 1-0
                            Lubię sobie jebnąć posta.

                            „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                            Komentarz


                            • #15
                              04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
                              04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
                              05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
                              05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
                              05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
                              05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
                              05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
                              05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
                              05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
                              05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X