Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa Typer

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
    Nie no, proszę państwa, tutaj to już narzekać nie możecie. Tyle co St.Maro ma do ogarnięcia, to głowa mała
    Zwłaszcza że z tego co widzę, te "zaległości" to jest jedna kolejka. Każdy ma swoje obowiązki więc trudno narzekać, że ktoś później wstawi wyniki, przecież trochę zajmuje policzenie zwłaszcza tak szerokiego typerka jak ekstraklasa gdzie są 3 ligi.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Wiosna 2016

Komentarz

• PP - 1/2 - 1. mecze

Komentarz

• Wiosna 2016

Komentarz

• Jakieś wyniki albo chociaż rozpiska na nową kolejkę?
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Jakieś wyniki albo chociaż rozpiska na nową kolejkę?
              Rozpiskę właśnie wrzuciłem, a wyniki będą jutro. Wybaczcie te opóźnienia, ale ostatnio mam mało czasu żeby nawet poczytać forumkę, a co dopiero wrzucić wyniki. Za jakiś tydzień (góra dwa), zluzuje mi się już trochę czasu i wyniki powinny pojawić się już na bieżąco (czyli z max jednodniowym poślizgiem, ale te już będzie wynikało z mojego lenistwa ).

Komentarz

• Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                max jednodniowym poślizgiem, ale te już będzie wynikało z mojego lenistwa
                Dobrze ze sie przyznajesz
                Jedno Miasto
                I Jeden Klub
                Legia Warszawa
                Legia az po Grob

Komentarz

• Wiosna 2016

Komentarz

• Puchar Polski 2015/16 - 1/2 - rewanże

SzydeL pozamiatał w półfinałach. 8 typów, 8 trafień w tym 5 dokładnych wyników.

Komentarz

• Tak patrzę, że typerek jednak trafił w dobre ręce Brawo St.Maro !

Swoją drogą patrząc przez pryzmat czasu, który upłynął - oddanie typerka w tamtym czasie to majstersztyk - tyle roboty mi doszło, że w życiu bym nie ogarnął tego jakbym sobie życzył, a tak moja uboga forma została zastąpiona przez tytana pracy

Dalszej wytrwałości St. Maro życzę
                      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                        SzydeL pozamiatał w półfinałach. 8 typów, 8 trafień w tym 5 dokładnych wyników.
                        Raz do roku to i księdzu wolno. Celem awans do I ligi, chociaż będzie bardzo ciężko.
                        Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

• widmo spadku zagląda mi w oczy

Komentarz

• Wiosna 2016

Komentarz

• Forma wróciła w odpowiednim momencie
                              Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Wiosna 2016

Komentarz

Pracuję...
                                X