Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa Typer

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

To się nazywa fachowo spie.... sobie awans. Wystarczyło przemienić Termalice ale stwierdziłem że pierwsza myśl najlepsza i tego punktu zabrakło. W następnym sezonie nie zamierzam się już tak cackać Dzięki wszystkim za zabawę, dzięki St.Maro za wzorową organizację no i graty Net że o te dwa trafienia za 3pkt okazałeś się lepszy.

Ps: St.Maro jak by tam przelew doszedł to przelicz wszystko jeszcze raz
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

Jesień 2015

Mistrzem Polski w jesiennej edycji Typerka Ekstraklasy 2015/16 zostaje...

Kijek

Wicemistrzostwo Polski zdobywa...

MałaMi

... natomiast brązowy medal otrzymuje...

Krawczol

Wyniki w ostatniej, 21. kolejce...

Podsumowanie

Zdobycz punktowa kolejka po kolejce

Trafienia za 3 pkt

Gratulacje dla Mistrza, medalistów oraz dla tych, którym udało się uzyskać awans . Specjalne wyróżnienie dla Runiego za osiągnięty wynik. Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w zabawie i zapraszam ponownie już za niecałe dwa miesiące na wiosenną edycję typera.

PS.
      Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
      Ps: St.Maro jak by tam przelew doszedł to przelicz wszystko jeszcze raz
      Mówisz, masz. Wszystko przeliczone, policzone etc...

Komentarz

Nie ma to jak spiąć dupsko pod presją. Mając szansę na utrzymanie takie jak Sierpina na bramkę z Legią ekipa Bootleg dała radę... niemniej sezon fatalny w ich wykonaniu. Na zgrupowanie zamiast na Maltę do Władywostoku

Gratulacje dla zwycięzców i brawa dla organizatora za profesjonalne przeprowadzenie typerka
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

#teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
            Mówisz, masz. Wszystko przeliczone, policzone etc...
            Moment, moment u mnie dopiero przelew wyjdzie w porannej sesji

Bary89 jednak coś źle policzyłeś i to dla Ciebie gratulacje

Dzięki wszystkim za zabawę.

Komentarz

Drugie pół sezonu na 4 miejscu
              I oczywiście pogrążyła mnie (albo Księciunia) m.in. bramka Kucharczyka, większą ironię losu ciężko sobie wyobrazić

Komentarz

Jak zwykle wielki szacunek dla St. Maro za ogarnięcie całej zabawy. Gratulacje dla zwycięzców i tych, którzy wywalczyli awans. MałaMi kolejny bardzo dobry sezon, Efcia też wysoko - gratuluję nosa.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

Gratulacje dla Prowadzącego i Zwycięzców! Dla mnie ta kolejka to jeden wielki niewypał

Komentarz

Wreszszszszszcie ... ... podziękowania dla ogarniającego i takie tam ... graty dla bla bla bla
                    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Gratki Kijek!
                      A ja skromnie mówiąc jestem z siebie dumna. Gratki dla wszystkich i St.Maro dzięki za wszystko

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                        ... Na zgrupowanie zamiast na Maltę do Władywostoku
                        ... a moja "kamanda" do Irkucka: wylot 23 grudnia, powrót przed Walentynkami. Może wtedy wróci forma z wiosny
                        "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

• Gratulacje dla zwyciezców oraz dla prowadzącego

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            St. Maro - nie wiem po co typowanie ostatniej kolejki na priv ale skoro się już kolejka zaczęła to uczciwe byłyby printscreeny typów z priv.
                            W związku z tym poproszę o upublicznienie tutaj typów ekstraklasy top6 osób.
                            Kijek, po pierwsze gratulacje!

Po drugie, jak dla mnie każdy z czołówki powinien obowiązkowo typować na priv. Przed tą kolejką nie spojrzałem na Twoje typy i wysłałem swoje na priv, akurat zdublował nam się tylko jeden wynik, no ale teoretycznie mogłoby się zdarzyć tak, że chciałbym dać 6 wyników tak jak Ty, potem byłyby podteksty że chciałem sobie łatwo zapewnić tytuł, choćby były to moje szczere typy.

Po trzecie, J.ebać Rakelsa .
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Tylko, żałować, że to było tylko 2 liga...

Komentarz

• Wymarzony awans w koncu stal sie faktem Forma zostala utrzymana i oby tak dalej

St.Maro! Dzieki za prowadzenie i do zobaczenia w przyszlym sezonie, w ktorym oczywiscie celem jest awans do najwyzszej klasy rozgrywkowej
                                Jedno Miasto
                                I Jeden Klub
                                Legia Warszawa
                                Legia az po Grob

Komentarz

Pracuję...
                                X