Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa Typer

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jesień 2019

Komentarz

• Jesień 2019

Komentarz

• Meazza narozrabial w tej kolejce.
        Więc w następnej kolejce aż 5 osób będzie się biło o triumf w ekstraklasie.
        Emocje sięgną Zenita.

Komentarz

• Jesień 2019

Wyniki 18 i 19 kolejki

Komentarz

• Poziom 1 ligi to jakiś kosmos w tej rundzie

Komentarz

• Awansujący z 2. ligi będą mieli gorsze wyniki niż spadkowicze z 1. ligi. Trochę bez sensu

Komentarz

• czy można typy oddać na priv do St. Maro?

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                  Awansujący z 2. ligi będą mieli gorsze wyniki niż spadkowicze z 1. ligi. Trochę bez sensu
                  Ale MP z mniejszą ilością punktów niż Mistrz I ligi to Ok
                  Jedno Miasto
                  I Jeden Klub
                  Legia Warszawa
                  Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                    Awansujący z 2. ligi będą mieli gorsze wyniki niż spadkowicze z 1. ligi. Trochę bez sensu
                    Sugerujesz brak podziału lig ?
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Od początku ten podział na ligi był idiotyczny (i pisałem to nawet jak byłem na pudle ) kompletnie nic nie wnosi
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Nie wiem. Być może * w regulaminie, że awansujący muszą mieć lepszy wynik niż spadkowicze? Tylko głośno myślę. Chociaż na ten moment chyba najlepiej byłoby połączyć 1. i 2. ligę, bo w drugiej mizerna frekwencja

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                          czy można typy oddać na priv do St. Maro?
                          Można, można. Jak ktoś inny będzie chciał zatypować do mnie na PW to jak najbardziej też może.

Co do formatu (podział na poziomy ligowe) to kiedy przejmowałem tego typera to już taki podział był i ja to kontynuowałem. Inna sprawa, że wtedy w II lidze była zdecydowanie większa frekwencja. Mi osobiście podobają się typerki gdzie rywalizuje się w parach między sobą (jak np. Liga Mistrzów, Mistrzostwa Typerów) ale tutaj ze względu na liczbę typujących jest to raczej nie do ogarnięcia. Dla mnie nie ma większej różnicy czy format byłby taki jak teraz, byłyby dwie ligi, jedna liga bez żadnych podziałów czy np. 10 lig po 5 osób. Wszystko zależy w sumie od Was, ja się mogę dostosować. Jedyny warunek to taki by format był akceptowany przez większość typujących

Komentarz

• Powiem tak jak ktoś się znalazł w ekstraklasie to znaczy że kilka lat nieźle typował. To że wyniki są obecnie jakie są to inna kwestia. Kiedyś gdy prowadził typerka Bugi (pozdro) była jedna liga. Żeby jakoś uatrakcyjnić grę był później podział. Kwestia do obgadania.
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Podział na e-klapę I i II Lige uważam za jak najbardziej prawidłowy. Ewentualnie zmniejszyć ilość "drużyn" w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych?
                              Jedno Miasto
                              I Jeden Klub
                              Legia Warszawa
                              Legia az po Grob

Komentarz

• Jestem tradycjonalistą, więc niech zostanie jak było.
                                W piłce nożnej także mamy sytuacje, że lider z II ligi zdobywa więcej pkt niż lider I ligi.
                                Na obecność w ekstraklasie każdy sobie zasłużył albo stażem, albo ciężką pracą awansując z nizin typerkowych.

Komentarz

Pracuję...
                                X