Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa Typer

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wiosna 2019

35. i 36. kolejka:

Komentarz

• Tak patrząc po frekwencji oraz tendencji jej dotyczącej, to chyba dwie ligi w przyszłym sezonie.

Komentarz

• Wiosna 2019

Mistrzem Polski w wiosennej edycji Typera Ekstraklasy 2018/19 zostaje...

trzeci

Wicemistrzostwo Polski zdobywa...

alfa

... natomiast brązowy medal otrzymuje...

Orzelek

Gratulacje!

Zarówno o mistrzostwie jak i o spadku z Ekstraklasy zadecydowały trafienia za 3 pkt.

Gratulacje dla medalistów oraz dla tych, co wywalczyli awans. Dzięki za wspólną grę dla Wszystkich uczestników zabawy.

Wyniki ostatniej kolejki

Podsumowanie sezonu

Zdobycz punktowa kolejka po kolejce

Trafienia za 3 pkt

Za chwilę zamieszczę jeszcze tabele wszech-czasów takie jak pół roku temu, oczywiście zaktualizowane

Komentarz

• Ajjj, drugi pierwszym przegranym

Komentarz

• Wiosna 2019 - podsumowanie

Na początek jeszcze łączne podsumowanie całego sezonu 2018/19 bo zapomniałem zamieścić je we wcześniejszym poście:

Poniżej tabele wszech-czasów. Zaznaczam jednak, że są to tabele tylko za okres w którym ja prowadzę tego typera czyli od Jesieni 2014. Z wcześniejszych sezonów nie posiadam niestety danych.

Medaliści

Tabela wszech-czasów bez podziału na ligi
            (złoto - srebro - brąz - Ekstraklasa - I liga - II liga)

Tabela wszech-czasów Ekstraklsy

Tabela wszech-czasów I ligi

Tabela wszech-czasów II ligi

Razem z powyższymi podsumowaniami typerkowy sezon Ekstraklasy 2018/19 uważam za zamknięty. Jeszcze raz gratulacje dla mistrza oraz dwójki pozostałych medalistów oraz dzięki dla Wszystkich za wspólną zabawę. Jak sami wiecie, z mojej strony nie było zbyt rewelacyjnie, były spore opóźnienia i co prawda nie będę tu składał teraz deklaracji, że na jesień będzie na 100% lepiej ale postaram się by tak było. Zapału nie tracę i dalej chcę się bawić w prowadzenie tego typera Co za tym idzie, jest pewna kwestia organizacyjna którą poruszył już Majkisek...
            Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
            Tak patrząc po frekwencji oraz tendencji jej dotyczącej, to chyba dwie ligi w przyszłym sezonie.
            Też się nad tym trochę zastanawiałem, czy by nie połączyć I i II ligi lub by nie zrobić trochę większych reform w stylu Ekstraklasa 16 uczestników, I liga 18 i pozostali graliby w II lidze. Oczywiście przy takiej reformie, nie byłaby ona już od nowego sezonu tylko od kolejnego czyli od Wiosny. Na jesień gralibyśmy tak jak teraz ale byłyby inne ilości miejsc spadkowych i awansujących - tak by każdy na starcie wiedział o co idzie gra. Oczywiście jest to temat do przedyskutowania tutaj w komentarzach, bo sam nie zamierzam (póki co) nic zmieniać.
            Ostatnio edytowany przez St.Maro; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ten jeden punkt w ostatniej kolejce...

Co do reformy, to zmniejszenie Ekstraklasy do 16, i I ligi do 18 uczestników wydaje się najlepszą opcją.

Dzięki St.Maro za ogarnianie tego wszystkiego!

Komentarz

• Żenujący sezon ekipy Bootleg... po wielu latach w Ekstraklasie spada w otchłań 1 ligi... No ale jak to mówi Darek Mioduski wrócimy mocniejsi...

Gratulacje dla zwycięzców.

Podziękowania dla St. Maro
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• St. Maro dzięki za ogarnięcie super organizacja
                  Wreszcie awans, należało się po tej tulaczce

Komentarz

• U mnie pora na nową strategię, czwarta w ostatnich dwóch latach rewolucje w skladzie. No i najważniejsze, że miejsce nad odwiecznym rywalem.
                    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Awans jest.
                      Umocnienie się na prowadzeniu wszech-czasów 2 ligi jest.

Sezon uważam za udany.

Dzięki Maro
                      q[-_-]p

Komentarz

• K@$%&wa mać.... tak mogłem tylko ja z..ebać
                        Ostatnio edytowany przez Seba.Kolos; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Jedno Miasto
                        I Jeden Klub
                        Legia Warszawa
                        Legia az po Grob

Komentarz

• St.Maro jak zwykle robota sztos.
                          Ale, że jestem liderem wszechczasów tego typerka tego się nie spodziewałem.
                          Oby do jesieni, bo zdecydowanie lepiej mi się wtedy punktuje.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• St.Maro, dzięki za sparwne ogarnianie taaakiego typerka.

Gratulacje dla zwycięzców, chwała pokonanym
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Gratulacje dla zwycięzców i wielkie dzięki dla St. Maro za świetnie prowadzenie Twoich typerków. Naprawdę super robota.
                              Jak na pierwszy sezon w ekstraklasie to u mnie też nie najgorzej.
                              Co do zmian, to jestem za.
                              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Gratulacje dla zwyciezców oraz wielkie podziękowania dla St.Maro za prowadzenie

Komentarz

Pracuję...
                                X