Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa Typer

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Qhar Zobacz posta
    Jedna bramka Zagłębia mniej i to ja bym mógł to napisać
    Wiem. Mało który mecz E-klapy śledzę z taką uwagą, jak ten poniedziałkowy
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Dzięki za grę i podziękowania dla St.Maro za rzetelne przedstawianie wyników wraz z tabelkami.

Komentarz

• Joot_F gratuluje mistrzostwa!
        St.Maro dzieki za super robote!
        Gratulacje dla wszystkich ktorzy wywalczyli awans!

Komentarz

• Mistrz Mistrz!
          W maju 2017 Legia tak pozamiata naszą Ekstraklasę Serdeczne dzięki za całą zabawę,podziękowania dla prowadzącego - St.Maro Szacun za zaangażowanie,organizację,wszystkie statystyki są u Ciebie na bieżąco,przejrzyście - pełna profeska!
          Gratulacje oczywiście dla chłopaków którzy wywalczyli srebro,brąz oraz dla tych którzy wywalczyli awans!

..ale żeby beniaminek tak sobie wygrał Ekstraklasę.. coś niesamowitego..chyba dalej w to nie wierze,co to był za sezon

Ps. Chińczycy rozkupili mi już pół drużyny.. także ten tego.. zobaczymy
          Ps2. Yanks.. melduje, że wszystkie siły przerzucone do typerka Ekstraklasy wykonały zadanie (transfery poczynione z Ligue 1 trafione w 100 %)

Pozdro!
          Ostatnio edytowany przez Joot_F; [ARG:4 UNDEFINED].
          "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Wiosna 2017

Co prawda kolejka nie została zakończona, ale zamieszczam wyniki do wglądu...

Komentarz

• Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
              17.02 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 2-0
              17.02 20:30 Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 1-1
              Czy możesz przestać pajacować i zacząc typowac normalnie czyt. z góry całą kolejkę?
              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Ja tam się nie wtrącam, ale chyba po to są daty i godziny przy każdym meczu, żeby sobie w ten właśnie sposób obstawiać, a regulamin, póki co, chyba tego nie zabrania i każdy może w podobny sposób wnosić zakłady.

Proszę Państwa, nie zapominajmy, że to tylko zabawa. Jak komuś tak pasi, niech się tak bawi. Moje zdanie, dzień dobry.
                Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Yanks napisał wszystko w temacie
                  Ostatnio edytowany przez Joot_F; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Przepraszam że tutaj, ale nie moge znaleźć odpowiedniego tematu. W Wygraj KOPA teraz przyjmujecie typy dzień przed meczem?? Kiedyś chyba godzine przed zamykaliście.

e: Poszło, musiał wyskoczyć jakiś błąd
                    Ostatnio edytowany przez CW(L)KS; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Bo śnieg...

Komentarz

• Nie oddałeś jeszcze typów w tej kolejce. Możesz zrobić to teraz.
                      Ostateczny termin typowania w 3. kolejce upływa 19 lutego 2017 17:00
                      q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
                        Ja tam się nie wtrącam, ale chyba po to są daty i godziny przy każdym meczu, żeby sobie w ten właśnie sposób obstawiać, a regulamin, póki co, chyba tego nie zabrania i każdy może w podobny sposób wnosić zakłady.

Proszę Państwa, nie zapominajmy, że to tylko zabawa. Jak komuś tak pasi, niech się tak bawi. Moje zdanie, dzień dobry.
                        Owszem tylko zabawa. Ale chodzi o to aby szanse były równe. Ale ok skoro bawimy się w gimbaze to spoko.
                        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Ale przecież szanse dalej są tak samo równe , bo podobnie jak Joot F możesz obstawiać mecze na raty i analizować pojedynki zanim do nich dochodzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Owszem tylko zabawa. Ale chodzi o to aby szanse były równe. Ale ok skoro bawimy się w gimbaze to spoko.
                            Ale o co chodzi? Że podgląda typy od innych? A skąd wie od kogo ew. zrzynać ? (nie twierdzę, że tak robi)
                            Rozumiem, że to może wkurzać prowadzącego, bo może więcej szukania przy liczeniu), ale co nam, uczestnikom, do tego?

Chyba, że czegoś nie łapię i chodzi np. o jakieś bukmacherskie strategie, o których była kiedyś mowa przy okazji jednego z typerków. Ale jeżeli tak, to nie jest gimbaza, tylko raczej profeska...

Chyba, ze dalej czegoś nie łapię, to byłbym wdzięczny za oświecenie w czym rzecz, bo już tyle razy awans przechodził mi koło nosa jednym punktem/w ostatniej kolejce, że...
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wiosna 2017

Odnośnie poruszanych powyżej kwestii oddawania typów, to dla mnie nie ma to większego znaczenia. Typy muszą być oddane przed startem meczu, a to, czy będą w jednym poście, czy rozbite na raty to już zależy od typującego.

Komentarz

• Wiosna 2017

Komentarz

Pracuję...
                                X