Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typerowe referendum - SERIE A

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Typerowe referendum - SERIE A

Witam serdecznie.

Jak dobrze wiecie, siekan awansował w ostatnim sezonie z Serie B do Serie A i jego ban(nie wnikajmy w szczegóły, ale to raczej "trwały" ban) spowodował, ze w najwyzszej klasie zostało jedno wolne miejsce.

Nie chce nic z góry narzucać, zeby nie byc posadzony o jakies kolesiostwo, wiec oddaje w Wasze rece decyzje co z tym fantem zrobić. Opcje są trzy.

A) Wszystkie ligi (A,B,C) pozostaja w takim samym składzie - jedynie ktos grający w Serie A z siekanem w danej kolejce bedzie poprostu pauzował -

B) Do Serie A dołączamy Kempesa( zajął on najwyzsze niepremiowane miejsce w poprzednim sezonie w Serie B) a do Serie B, (L)egionka (Przegrał awans do Serie B w barazach)

C) Do Serie A dołączamy Kamilasts(najwyzej rozstawiony spadkowicz z Serie A) a do Serie B dołączamy Szawara(najwyzej rozstawiony spadkowicz z Serie B)

Wiem, ze czasu nie ma zbyt duzo, ale chce znac Wasze zdanie

PS: Mamy tez jednego kandydata do gry, ale to w przypadku wyboru opcji B lub C
    Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Kamilasts na pewno niechciałby zostać w lidze dzięki układom i układzikom więc jestem za opcją B
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Opcja B chyba bardziej uczciwa. "A" raczej nie, bo obcinanie 1 ligi do 9 drużyny nie ma większego sensu, za dużo kombinowanie z terminarzem, poza tym, ktoś chętny dołączy do typerka, jeśli odrzuci się pierwszą opcję. Także B

Komentarz

Opcja B

Komentarz

Ja bym był za opcją A.
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Opcje B i C wyglądają najlogiczniej ale sporą niesprawiedliwością byłoby wybrać którąś z nich - zawsze byłby ktoś poszkodowany, dlatego chyba podobnie jak Rey, jestem za opcją A. Ale to i tak bez znaczenia bo jak wiadomo ten cały typer to jeden wielki wałek

Komentarz

Ponieważ punkt B dotyczy mojej osoby to głosuję na C. Oba w sumie podobne. Najgorszym rozwiązaniem to punkt A bo granie z przeciwnikiem widmo jest bez sensu i chyba nikt tego nie lubi.

Komentarz

Opcja C ... bo zawsze przegrywam z Szawarem ...

Zamieszczone przez (L)egionek Zobacz posta
                Najgorszym rozwiązaniem to punkt A bo granie z przeciwnikiem widmo jest bez sensu i chyba nikt tego nie lubi.
                Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Najlepiej byłoby rozegrać baraż między zainteresowanymi ale z braku czasu jestem za opcja B

Komentarz

Zamieszczone przez (L)egionek Zobacz posta
                    Najgorszym rozwiązaniem to punkt A bo granie z przeciwnikiem widmo jest bez sensu i chyba nikt tego nie lubi.
                    Ja to bym widział po prostu walkower w meczach z Siekanem. Bez typowania w danej kolejce (tak zresztą rozumiem post Lega Calcio ).
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                      Ja to bym widział po prostu walkower w meczach z Siekanem. Bez typowania w danej kolejce (tak zresztą rozumiem post Lega Calcio ).
                      Jezeli wygra opcja A) to wtedy zamiast siekana w terminarzu bedzie widniec napis "PAUZA" i wtedy zainteresowany bedzie wiedzieć, ze w danej kolejce nie typuje i odrazu dostaje 3 punkty.
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Jak dla mnie opcja C
                        Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

Opcja B

Komentarz

B.

Chyba, że.. handlowanie licencjami wchodzi w grę?
                            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Opcja B.

Komentarz

Pracuję...
                              X