Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typerek I liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Typerek I liga

A co mi tam, tyle typerków na forumce, chciałem mieć swojego, to coś spróbujemy

Jak wiadomo najbardziej przewidywalna z lig nie znalazła jeszcze tutaj odpowiedniego dla swojej klasy zainteresowania, więc co by nie marnować jej potencjału, proponuję Wam nowy typer na forum.

Start nowego sezonu, w którym o awans będzie rywalizowało 18 ekip (miejmy nadzieję, że tyle samo zakończy rozgrywki), nastąpi w następną sobotę, 27. lipca, więc zostało niecałe 2 tygodnie.

Zainteresowanych udziałem prosiłbym, aby do końca tego tygodnia potwierdzili w tym temacie, tudzież na priv, chęć uczestnictwa. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba graczy- wstępnie uważam, że takim minimum byłoby 12 osób- w przyszłym tygodniu podam dokładne zasady gry.

Wstępnie mam dwie propozycje co do formuły typerka:

1. Klasyczny typerek, tj. obstawiamy wyniki, dostajemy 1 pkt za trafienie rezultatu i 3 za dokładny wynik. Ze względu na początkowo nieznaną dokładną ilość uczestników raczej nie przewiduję podziału na ligi.

2. Formuła, w której każdy uczestnik otrzymuje na start określoną liczbę punktów, np. 50, którymi następnie może dysponować w taki sposób, że przeznacza określoną ich liczbę na konkretne spotkania, które punktowane są w zależności od liczby postawionych na nie punktów. Wstępnie myślałem, że jeden punkt byłby wart, w razie trafienia zwycięzcy- 2pkt, natomiast w razie trafienia dokładnego wyniku- 4pkt. Tak więc, jeśli ktoś postawiłby 3pkt na wynik np 1-0 w mecz, i taki rzeczywiście miałby miejsce, zyskałby w ten sposób 12pkt do swojego dorobku.

Bardzo liczę na Wasze ewentualne sugestie i propozycje ulepszeń typerka. Tak, jak wcześniej wspominałem, liczę, że ze zgłoszeniami i sugestiami wyrobimy się do końca tygodnia, bym na początku następnego mógł przedstawić pełny regulamin gry i dać temat do obstawiania pierwszej kolejki

Chętni zapisywać się

Szczerze mówiąc nie orientuję się nawet jakie drużyny w tej lidze grają, ale noblesse oblige więc jako chyba jedyny w historii forumowy mistrz typerkowej I ligi zgłaszam akces.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Ja chętnie zagram. Fajnie jeżeli poszedłbyś w stronę typerka Seria A.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Również się piszę na tę zabawę. I optuję zdecydowanie za typerkiem klasycznym, tak jak w ekstraklasie (choć tutaj przynajmniej przydałoby się bez wałków )

Komentarz

Też się zgłaszam

Komentarz

Też chętnie zagram.

Komentarz

I ja!
                q[-_-]p

Komentarz

Ja też ja też!

Komentarz

To i ja też

Komentarz

Jestem w tym.

Komentarz

również jestem chętny
                        Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

Chętnie zagram.

Komentarz

ja też się zgłaszam

Komentarz

He, he ... pamiętam jak Shady zakładał Typera I ligii i się łapał za głowę ...

Zamieszczone przez Shady
                              Jak ja to ogarnę
                              Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Pracuję...
                              X