Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typerek Ekstraklasy 2013/2014

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
    ... jak reformować to od kolejnej edycji aby każdy był świadom reguł od początku. "Zielone stoliczki" jakoś mnie nie przekonują
    W założeniu to nie do końca miały być "zielone stoliczki" bo miały zadecydować wyniki 1.kolejki, ale w sumie racja, można powiększyć Ekstraklasę od nowego sezonu (czyli od Wiosny). Tak też zrobię, co będę teraz kombinował Czyli zostaje po staremu. Jedyne przesunięcia "zielonostoliczkowe" będą jak ktoś nie dostanie licencji, czyli nie zatypuje 1.kolejki. Wtedy zostanie zdegradowany do II ligi.

Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
    Puchar Polski - zgłaszam się!
    Nie trzeba się zgłaszać do PP, po prostu w odpowiednim czasie wystarcz oddać typy na I Rundę (13 sierpnia). 32 najlepszych awansuje do 1/16, a później już będzie drabinka (1 na 1) aż do Finału.

Zostaw komentarz:

• voytek
    odpowiedział(a)
    Puchar Polski - zgłaszam się!

Jakaś reforma "zielonostoliczkowa" się szykuje widzę. St. Maro, po co zmienić coś co funkcjonowało znakomicie do tej pory? Przecież, co pół roku jest rotacja i szansa na awans, więc można próbować Zamiast zwiększać E-klasę niech już spada np. 3-4 typerów. Reforma II lig by się przydała, ale zauważ że aktywnych typerów jest 55 do 65. Może i marudzę z rana, ale wg mnie jak reformować to od kolejnej edycji aby każdy był świadom reguł od początku. "Zielone stoliczki" jakoś mnie nie przekonują

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Nie wiem czy trzeba się zgłaszać, ale się zgłaszam.

Do czego??!

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Ja też.

Zostaw komentarz:

• Ytong
    odpowiedział(a)
    Ja też ! Ja też gram !

Zostaw komentarz:

• Efcia
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
    Jakby co, to pogramy we dwóch. Ja się piszę
    Bez obaw, chętnych nie zabraknie.
    Zgłaszam się

Zostaw komentarz:

• Yanks
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
    Planuję też zrobić Puchar Polski, ale to zależy ilu by było chętnych (sam ze sobą grać przecież nie będę ).
    Jakby co, to pogramy we dwóch. Ja się piszę

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Dopisujemy się tak jak kiedyś? Czyli LP.trzeci
    Każdy i w każdej chwili będzie mógł dołączyć do typera - nawet w np. 15 kolejce. Co do LP to znikają, a w to miejsce będzie trudniej, bo trzeba będzie podać swój nick

Odnośnie systemu rozgrywek to Ekstraklasa będzie liczyć 20 typerów. Będzie to wyglądało podobnie jak napisał SebaKolosWien z tą różnicą że z I ligi spada ostatnia 5. Kto w której lidze wyjaśnię kiedy założę temat z wynikami na nowy sezon.

Planuję też zrobić Puchar Polski, ale to zależy ilu by było chętnych (sam ze sobą grać przecież nie będę ).

Edycja - ligi mi się pomyliły. Już jest ok
    Ostatnio edytowany przez St.Maro; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• trzeci
    odpowiedział(a)
    Dopisujemy się tak jak kiedyś? Czyli LP.trzeci

Czas na wielki powrót

Zostaw komentarz:

• Seba.Kolos
    odpowiedział(a)
    TE 20 druzyn spadek 3 druzyny
    I liga 20 druzyn awans 3, spadek 4
    II liga 2 grupy awans po 2 z grupy
    Tak, kontynuujac Twoja mysl

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Na tę chwilę wybór sposobu grania wygląda następująco:
    opcja 1 – 11 głosów
    opcja 2 – 5 głosów
    opcja 3 – 5 głosów

Patrząc na to pewnie zostanie na tej opcji 1 (można jeszcze się wypowiadać na ten temat) więc mam następne pytanie – zostaje tak jak w zeszłym sezonie czy w celu uatrakcyjnienia rywalizacji z Ekstraklasy spada 3 typerów, a z I ligi 5 lub 6. W planach jest by II liga była podzielona na grupy, więc po staremu miejsca dające awans z II ligi to byłyby tylko po 2 z każdej grupy. Zastanawiam się też nad zwiększeniem Ekstraklasy do 20 tak by w Ekstraklasie i I lidze było po równo. Co o tym myślicie?

Zostaw komentarz:

• St.Maro
    odpowiedział(a)
    Co do tego podziału II ligi, to sam też miałem taki pomysł. Po prostu na razie o tym nie pisałem - miałem napisać w wątku o nowym sezonie jak już będzie wiadomo którą opcją gramy . Oczywiście podział zależny będzie od ilości typerów (jak będzie w II lidze 20 lub mniej to nie ma sensu dzielić na grupy).

Zostaw komentarz:

• Efcia
    odpowiedział(a)
    Zdecydowanie 1!

Zostaw komentarz:

• Buzz
    odpowiedział(a)
    Pomysł Yanksa jak dla mnie bardzo dobry. Według mnie koniecznie trzeba jakoś zreformować II ligę, by więcej typerów miało o co grać niż kopać się w czoło w końcówce Ewentualnie może powołać do życia III ligę?

Zostaw komentarz:

• Pako
    odpowiedział(a)
    2.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X