Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typerek Ekstraklasy 2013/2014

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Typerek Ekstraklasy 2013/2014

Formuła typerka się nie zmienia i obowiązuje podział "ligowy". Mamy Ekstraklasę, I ligę oraz II ligę. Przydział jest prosty i pokazany poniżej(w razie nie przystąpienie któregoś z typerów Ekstraklasy tudzież I ligi, na jego miejsce wskakuję następny typer będący zanim i tak do zapełnienia 16 miejsc w Ekstraklasie oraz 20 w I lidze):

Typujemy tak jak w poprzednim sezonie czyli przed typami proszę o podanie LP. - w zależności od ligi przed odpowiednią pozycją w tabeli trzeba dać literkę wskazującą na konkretną ligę np. LP.C25(25 pozycja w II lidze).

Odpowiem na pewnie pojawiające się pytania:
    "Czy mogę dołączyć do gry jeśli nie ma mnie w tabeli rozstawień?" - odpowiedź brzmi tak. Trzeba oddać typy w odpowiednim temacie uprzedzając typy wpisaniem LP.<nick nowego typera>.

Typerkowy sezon tak jak ostatnio trwa całą rundę jesienną Ekstraklasy sezonu 2013/2014. Tym razem 21 kolejek jesienią...

W razie niejasności - pytać śmiało, natomiast pierw radziłbym przeczytanie powyższego opisu.

Od dnia dzisiejszego do pierwszego meczu zbliżającego się sezonu będzie można zamieszczać typy w specjalnym temacie: TE - kolejka 1. (19.07-22.07 ), będzie to równoznaczne z chęcią wzięcia udziału z zabawie. W TRAKCIE SEZONU NIE BĘDZIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRY! Ma to zapobiec uczestnictwu osób, które kończą zabawę po jednej czy tez kilku kolejkach.

Pozwolę sobie przypomnieć zasady typerka:
    BARDZO WAŻNE - jako, że była reforma i jakoś trzeba to ogarnąć, tak więc typerzy z Ekstraklasy przed swoją LP dodają literkę A, I liga daje literkę B, a II liga daje C tak jak w moim przykładzie powyżej. Co ważne... bez żadnych spacji...
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zasady Typerka:

1. Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
    2. Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
    3. Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
    4. Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.(-3)
    5. Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
    6. Przy swoich typach wpisujemy liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
    7. Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze oraz jest degradowany na ostatnią pozycję w lidze, a ilość miejsc spadkowych jest powiększana o ilość typerów zdegradowanych. Zatem z niższej ligi automatycznie także większa ilość typerów awansuje szczebel wyżej.

Powodzenia wszystkim typującym!
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Bugi, dzięki! Przystępuję do rozgrywki
    Ora et labora

Komentarz

Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
      Od dnia dzisiejszego do pierwszego meczu zbliżającego się sezonu będzie można zamieszczać typy w specjalnym temacie: TE - kolejka 1. (19.07-22.07 )
      Czasu niewiele, sporo osób (tych mocnych, z poprzednich sezonów) może nie ogarnąć (wyjazdy, wakacje, melanże). Szkoda by było, żeby tacy profesorowie; Szawar, Krawczol, Majkisek, SirKruszon itd (to tylko przykład ) nie mogli uczestniczyć w typerku. Może by przedłużyć okres przystąpienia do gry o jedną kolejkę. Nie, żebym się zabawiał w mecenasa, ale i mi, po kilka dni, zdarza się nie zaglądać na forum ... w tym letnim czasie.
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
        Czasu niewiele, sporo osób (tych mocnych, z poprzednich sezonów) może nie ogarnąć (wyjazdy, wakacje, melanże). Szkoda by było, żeby tacy profesorowie; Szawar, Krawczol, Majkisek, SirKruszon itd (to tylko przykład ) nie mogli uczestniczyć w typerku. Może by przedłużyć okres przystąpienia do gry o jedną kolejkę. Nie, żebym się zabawiał w mecenasa, ale i mi, po kilka dni, zdarza się nie zaglądać na forum ... w tym letnim czasie.
        Jak najbardziej jestem za, brałem to po uwagę, ale w sumie tym skróconym czasem chciałem odsiać takich "jednostrzałowców", którzy po 2-3 kolejkach odlatują

Komentarz

Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
          Nie, żebym się zabawiał w mecenasa, ale i mi, po kilka dni, zdarza się nie zaglądać na forum ... w tym letnim czasie.
          No właśnie Yanks...
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Z buta wjeżdżam! Można wykupić dziką kartę na ekstraklasę?
            +=

Komentarz

Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
              Z buta wjeżdżam! Można wykupić dziką kartę na ekstraklasę?
              Uważaj na LP. i separatory... bo minusiki tu rozdają tu na lewo i prawo !

Dzikich kart nie ma, ale może jakiś cennik stworzyć?

Komentarz

Ten temat mi umknal ale juz wszystko jasne
                Jedno Miasto
                I Jeden Klub
                Legia Warszawa
                Legia az po Grob

Komentarz

Dzikich kart nie ma, ale może jakiś cennik stworzyć?
                  Coś więcej? Bo awans by się przydał.

Komentarz

Pytanie mam
                    Czy można edytować swoje typy przed rozpoczęciem kolejki?
                    Ora et labora

Komentarz

Mozna. Po rozpoczeciu pierwszego spotkania juz nie. W przypadku spoznienia typujemy od kolejnego meczu.
                      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Nie wiem, czy mi się nie przegrzeje bania i komputer od liczenia wyników...

TE - kolejka 1.(19.07-22.07) - Dzień pierwszy

19.07.2013 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0-2
                        liczba trafionych rozstrzygnięć 9/71
                        liczba trafionych rezultatów 1/71

19.07.2013 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0-0
                        liczba trafionych rozstrzygnięć 24/75
                        liczba trafionych rezultatów 8/75

Pomimo wysyłanych indywidualnych zaproszeń do zmiany błędnego separatora, a co za tym idzie uniknięcia minusowych punktów(regulamin TE, punkt 4.), niektórzy wolą mieć minusik

Komentarz

Pomimo wysyłanych indywidualnych zaproszeń do zmiany błędnego separatora, a co za tym idzie uniknięcia minusowych punktów(regulamin TE, punkt 4.), niektórzy wolą mieć minusik
                          Mi się chyba udało Dzięki za przypomnienie

Komentarz

Tabela z obłożeniem poszczególnych lig. Jeśli przy nicku jest piłeczka - typer przystąpił do gry. Mając na uwadze, iż typer dość późno wystartował i zbiegło się to z Waszym wyjazdem na mecz el. LM - ostateczny czas przystąpienia do rozgrywek, to koniec 2. kolejki. Po tym terminie, lista zostanie zweryfikowana i jeśli, w Ekstraklasie bądź I lidze będzie "wolne miejsce" - awansuje kolejny typer z niższej ligi (decyduje tabela z poprzedniego sezonu - chyba, że chcecie pierw ew. spadkowiczów obsadzać w lidze, z której spadli).

Ps. Sorry, za krzywe rozłożenie piłeczek, ale "myszka" ucieka

Komentarz

Myszka po zwycięstwie Pogoni byłą pijana )

Komentarz

Pracuję...
                              X