Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typerek Ekstraklasy 2013/2014

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Prezesie nie dałoby się zrobić czegoś, żebym nie był na ostatnim miejscu?
    Ora et labora

Komentarz

Bugi nie bądź ****** zmień mu LP z 42 na 4.2
      +=

Komentarz

Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
        Prezesie nie dałoby się zrobić czegoś, żebym nie był na ostatnim miejscu?
        Istnieje duże* prawdopodobieństwo, że w przyszłym zestawieniu będziesz miał numer 41 bądź niższy.
        *duże - oczywiście pojęcie względne natomiast w tabeli bez podziałów możesz gdzieś tam się odnaleźć - tyle udało się zrobić

Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
        Bugi nie bądź ****** zmień mu LP z 42 na 4.2
        Co On ma wziąć udział w akcji " Przygarnij kropka" ?

No dobra - czas na podsumowanie zarówno 3. jak i 4. kolejki.
        Trzecia kolejka była najlepsza z dotychczasowych wszystkich kolejek. Była realna szansa na to by czwarta była tą najlepszą z najlepszych - niestety nie tym razem.

Ekstraklasa

Frekwencja 100% w obydwu kolejkach. W trzeciej zanotowaliśmy na najwyższym szczeblu rozgrywkowych dwa wyniki dwucyfrowe w wykonaniu rey'a oraz Bootleg'a. Pierwszy uzyskał jako pierwszy typer w tej edycji 13 punktów(na razie najwyższy indywidualny wynik kolejkowy w tej edycji TE), a drugi 10 punktów.
        Największy awans w tym dwukolejkowym "etapie" uzyskał rey. Po dwóch kolejkach zajmował 14. pozycję, a teraz jest już na piątym miejscu. Lider Shin-Ski pokazuje, że na prawdę wysoka, równa forma pozwala utrzymywać się w czubie tabeli. Martwi forma Efci, który przebojem wdarła się do Ekstraklasy i... ostatnie edycje miała na prawdę bardzo udane. Miejmy nadzieję, że to kwestia wakacyjnej formy...

I liga

Lideruje (L)eniuch, który w pierwszej kolejce zdobył cały.... jeden punkt na drugim miejscu podium maatek, który jest nieobecny, ale przesłał mi 6 pierwszych kolejek na priva. Nawet całkiem dobrze mu to idzie. Reszta tak szczerze mówiąc w kratkę. Natomiast bardzo słaba forma Danoo i raff'a - jak tak dalej pójdzie: Witaj II ligo...
        Dalej nie miałem propozycji co zrobić z nie przystąpieniem do rozgrywek przez Hubalczyka i Qhara. Po prostu zostanie chyba jak jest i tyle.

II liga

Tutaj bardzo wyrównana walka jak na razie. Dobre wyniki przeplatane są po prostu średnimi, czy słabymi. Stąd zapewne duża rotacja i spłaszczenie tabeli. Lider Ytong potrafił zdobyć 10 punktów w 3. kolejce, by w 4. uzyskać całe 3.
        Podczas pisania relacji z wyników, okazało się, że pominąłem zdobycie 6-ciu punktów przez Mario. Punkty te dodałem już do tabeli i będą uwzględnione w przyszłej tabeli.

Najlepszy wynik w trzeciej kolejce uzyskali:
        13 punktów:
        rey
        10 punktów:
        Bootleg,
        Ytong,
        Fatman,
        Majkisek

Średnie punktowe 3. kolejki:
        Ekstraklasa - 5,19 punktu;
        I liga - 5,2 punktu;
        II liga - 5,1 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 3. kolejce:
        Ekstraklasa - 83 punktów;
        I liga - 94 punktów;
        II liga - 223 punktów.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Najlepszy wynik w czwartej kolejce uzyskali:
        11 punktów:
        adamo573,
        10 punktów:

Kijek,
        (L)eniuch,
        Buzz,
        Ciechu

Średnie punktowe 4. kolejki:
        Ekstraklasa - 5,13 punktu;
        I liga - 4,61 punktu;
        II liga - 5,08 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 4. kolejce:
        Ekstraklasa - 82 punktów;
        I liga - 83 punktów;
        II liga - 203 punktów.

Najlepszy strzelec*(czyli tytuł typera, który zdobył najwięcej punktów w danej kolejce, z zastrzeżeniem, iż minimum zdobytych 10 oczek):
        1 - Krawczol, rey, adamo573

Tabela wyników za kolejki 3. i 4. :

Tabela wyników za kolejki 3. i 4. bez podziałów na ligi...z maksymą szukaj, a znajdziesz.

"Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Trochę się pogubiłem z tymi elpekami. Lepiej się upewnić, trzy punkty drogą nie chodzą.. Które "LP" do typowania 5 kolejki?
          Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
            Trochę się pogubiłem z tymi elpekami. Lepiej się upewnić, trzy punkty drogą nie chodzą.. Które "LP" do typowania 5 kolejki?
            Drogi Yanks'ie,
            w każdym nowym temacie z typami pod zestawem spotkań jest takie oto cuś:

"Link do aktualnej tabeli i LP. --> http://i.imgur.com/ObGVGRh.jpg"

I te LP. obowiązują do danej kolejki

Z poważaniem,
            Bugi B.

Komentarz

Drogi Bugi B.

No jest zawsze taki coś, ale zawsze było aktywne. W każdym razie poradziłem sobie, a upewnić się nie zaszkodzi ...

Vice versa ... z poważaniem.
              Yanks
              Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                natomiast w tabeli bez podziałów możesz gdzieś tam się odnaleźć - tyle udało się zrobić

O to to! a czy nie dałoby się, żeby była tylko taka zbiorcza tabela? wtedy mi trochę lepiej na duszy...
                Ora et labora

Komentarz

Mam jakiś problem z zobaczeniem tabeli - może ktoś mnie poratować numerkiem?

E:
                  Dziękuję Efciu
                  Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Przepraszam błąd! To stary numer. B14 - teraz dobrze
                    Ostatnio edytowany przez Efcia; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Co sie dziejaaaaaaaa?!

Komentarz

Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                        Co sie dziejaaaaaaaa?!
                        Tak zwany brak czasu... dziś wieczór, maks jutro rano tabela + nowy temat !

Piona!

Komentarz

No to poszaleli... 188 - tyle punktów zdobyli typerzy wszystkich lig... a np. sama II liga miała 3 kolejki w tym sezonie >200 punktów. Tu nawet prawie nie ma co komentować a przepraszam znajdą się dwa-trzy-cztery-no może pięć - ok, maksymalnie sześć... wyróżnień*(autor zastrzega, iż wyróżnienia nie muszą być tylko pozytywne):
                          1) zinger opuścił ostatnie miejsce w II lidze ! dzięki lepszemu "bilansowi bramek" awansował z 42. na 41. pozycję (duża zasługa w tym (L)uko....);
                          2) efcia - gratulacje ! Drugi wynik ekstraklasy Twój i awans o 4 pozycję w górę
                          3) Księciuniu - .... 0 punktów jego, ale wszak lubi sobie jebnąć posta
                          4) K. - najlepszy wynik kolejki - całe 6 punktów - nasuwa się komentarz: ale urwaał !
                          5) Qhar - nie wiem co z nim zrobić. 4 kolejki nie typował i nagle w piątej wyskoczył jak filip z konopi. Gdyby nie jego newralgiczne miejsce z automatu by nie przystąpił do rozgrywek, ale jeśli gracze I ligi zaakceptują taki stan rzeczy - będzie miał dalszą możliwość typowania.
                          6) pilnujta swoich LP. bo będę na prawdę kosił za to... tu nie chodzi o to by komuś po prostu wj*bać sobie minusa, bo mam taki kaprys, tylko jeśli reguły są dla wszystkich i większość może stosować, to czemu miałbym być pobłażliwy wobec tych, którzy się nie stosują? Osobną kwestią jest strata mojego czasu na dojście do tych waszych pomyłek. W każdym temacie pod listą meczów jest link do obecnej tabeli i LP. Wakacje się skończyły, zatem każdy błąd w LP. od szóstej kolejki skutkuje minusem.

Ekstraklasa
                          Frekwencja 100% w kolejnej kolejce. Jedyny chyba pozytyw, bo wyniki cieniutkie. Awans Efcii już opisałem. Reszta bez większych zmian. Najwyższy wynik MarkoOHT - 5 punktów.

I liga

Tak jak w Ekstraklasie - mizeria jednym słowem. Mały plusik dla pierwszej ligi to najlepszy wynik uzyskany w 5. kolejce autorstwa K. - moje gratulacje.

II liga

Cieniutko... zresztą widać po tabeli i awansach i spadkach heh.

Najlepszy wynik w piątej kolejce uzyskali:
                          - brak wyników dwucyfrowych

Średnie punktowe 5. kolejki:
                          Ekstraklasa - 2,5 punktu;
                          I liga - 3 punkty;
                          II liga - 2,4 punkty.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 5. kolejce:
                          Ekstraklasa - 40 punktów;
                          I liga - 52 punkty;
                          II liga - 96 punktów.

Tabela po 5. kolejce TE:

6. KOLEJKĘ TYPUJEMY TUTAJ ---> http://forum.legionisci.com/showthre...89#post1205789
                          Ostatnio edytowany przez Bugi B.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Bugi, oddaj moje 2 punkty
                            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                              Bugi, oddaj moje 2 punkty
                              Następnym razem Ci oddam

Komentarz

Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                                1) zinger opuścił ostatnie miejsce w II lidze ! dzięki lepszemu "bilansowi bramek" awansował z 42. na 41. pozycję (duża zasługa w tym (L)uko....);

Bugi, dzięki za wyróżnienie, teraz już tylko marsz w górę!
                                Ora et labora

Komentarz

Pracuję...
                                X