Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typerek Ekstraklasy 2013/2014

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

ej no, skad mam minusa?
    "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

Zamieszczone przez foo Zobacz posta
      LP.B14
      19.07.2013 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:1
      19.07.2013 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0:2
      20.07.2013 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 1:1
      20.07.2013 18:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:1
      21.07.2013 15:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1
      21.07.2013 18:00 Cracovia Kraków - Piast Gliwice 0:0
      21.07.2013 20:30 Ruch Chorzów - Lech Poznań 0:2
      22.07.2013 18:00 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
      ":"

Zapewne za to

Komentarz

Bo nie dzieli się przez "0" (0:0, 1:0 )
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Zamieszczone przez foo Zobacz posta
          ej no, skad mam minusa?
          grasz tyle, a nie wiesz....

Przypomnę, że dość nagminnie to popełniasz...
          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Sie pochwale
            Zamieszczone przez odiesel Zobacz posta
            20.07.2013 18:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 5-1
            27.07.2013 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-3

Komentarz

Sie pochwale
              No powiem szczerze, że wyniki robią wrażenie, bo nie były to jakieś 1-1, tylko wysokie wyniki. Oby tak dalej

Jedziemy z wynikami za 2. kolejkę, która wypadła dużo lepiej, niż inauguracja.

Ekstraklasa

Przez to, iż pierwsza kolejka wypadła dość blado, tabela była dość spłaszczona. Wykorzystał to Krawczol, który zdobył 11 oczek i zdeklasował innych typerów tego szczebla rozgrywek jak i innych, albowiem jako jedyny uzyskał dwucyfrowy wynik z całego typerka. Nadmienię tylko, iż była to premierowa "dziesiątką". Bosman zielony dla Ciebie kolego Średnia zdobytych punktów prawie dwa razy wyższa niż w pierwszej kolejce. Aż 1/3 typerów trafiła dokładnie 7 punktów. Druga kolejka siódemkami stoi...

I liga
              Nie padł tutaj żaden spektakularny wynik, ale za to tabela wygląda interesująco. Pierwszych 6-ciu typerów osiągnęło na razie ten sam wynik...

II liga

Sporo ósemek i jedna, dwie dziewiątki - oto wyniki najlepszych w drugiej lidze. Pierwsza dwójka na razie typuje idealnie tak samo pierw zdobyli 6 punktów, teraz 8. Średnia punktowa też lepsza, a w overall'u zdobyli równe 200.

Najlepszy wynik w drugiej kolejce uzyskali:
              11 punktów:
              Krawczol

Średnie punktowe 2. kolejki:
              Ekstraklasa - 5,07 punktu;
              I liga - 4,3 punktu;
              II liga - 4,5 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 2. kolejce:
              Ekstraklasa - 76 punktów;
              I liga - 78 punktów;
              II liga - 200 punktów.

Wyniki po 2. kolejce TE:

No i na koniec zagwostka. Do gry nie przystąpili Qhar oraz hubalczyk. Awansowałbym dwóch typerów z miejsc 6-7 poprzedniego sezonu z II ligi, ale i 8 miał tyle samo punktów. Albo od razu powiększe miejsca spadkowe o dodatkowe 2 w I lidze, albo np. w 3 kolejce dwóch typerów z tej trójki(Shady, cezdor, ArtuRDZ) z najwyższą ilością punktów zostanie przesuniętych do I ligi, i jest skład będzie kompletny. Czekam na ewentualne propozycje, bądź opinie.

3. kolejkę typujemy tutaj ----> http://forum.legionisci.com/showthre...55#post1196555
              Ostatnio edytowany przez Bugi B.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                No i na koniec zagwostka. Do gry nie przystąpili Qhar oraz hubalczyk. Awansowałbym dwóch typerów z miejsc 6-7 poprzedniego sezonu z II ligi, ale i 8 miał tyle samo punktów. Albo od razu powiększe miejsca spadkowe o dodatkowe 2 w I lidze, albo np. w 3 kolejce dwóch typerów z tej trójki(Shady, cezdor, ArtuRDZ) z najwyższą ilością punktów zostanie przesuniętych do I ligi, i jest skład będzie kompletny. Czekam na ewentualne propozycje, bądź opinie.
                Awansuj mnie do Ekstraklasy, wtedy będziesz miał 3 miejsca w I lidze i problem z głowy

Komentarz

Zamieszczone przez raff Zobacz posta
                  Awansuj mnie do Ekstraklasy, wtedy będziesz miał 3 miejsca w I lidze i problem z głowy
                  Heh... myślę, że reszta nie będzie miała żadnych wątpliwości co do sugerowanego rozwiązania... poważne propozycje proszę

Komentarz

02.08.2013 18:00 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 2-1
                    02.08.2013 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1-1
                    03.08.2013 18:00 Widzew Łódź - Korona Kielce 2-1
                    Póki co jest dobrze, oby dziś Legia wygrała 5:0 z Podbeskidziem i będzie zupełnie elegancko

Komentarz

Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
                      Póki co jest dobrze, oby dziś Legia wygrała 5:0 z Podbeskidziem i będzie zupełnie elegancko
                      Z Urbanem wywieziemy Cię do lasu za to, co zrobiłeś w tej kolejce.

Bugi licz tam dobrze!
                      +=

Komentarz

Zamieszczone przez wrc Zobacz posta

Bugi licz tam dobrze!

Z racji urlopu i braku kompa wyników w tym tygodniu brak. Jutro postaram sie założyć temat z nowa kolejka, gdzie będą obowiązywały te same LP.

Piona!

Komentarz

Zamieszczone przez wrc Zobacz posta

Bugi licz tam dobrze!
                          Do lasu ? Ale w okolice morza, ma być ten las !

Komentarz

Prezes TE wrócił z urlopu i prawie podliczone wyniki już są prawie na stole, a zatem prawie można je zatwierdzić i ogłosić światu. Innymi słowy(dzięki przerwie na reprezentację! ufff - lekko mnie uratowała) wyniki oraz zestaw par 5. kolejki TE powinny pojawić się w tę środę tj. 14.08.2013, godzina nieznana.

Żeby umilić czas oczekiwania na wyniki oraz zestaw par, prezes podsyła dwie fotki znalezione w sieci autorstwa Łukasza Popielarza oraz Pogoń Szczecin SA:
                            1)

2)

No i mały konkurs (prawie jak podczas relacji z meczów reprezentacji - u nas tylko nie ma tabletów do wygrania i nie musisz wysyłać sms-ów):
                            Czy moja sygnaturka ma jakiś związek z którą z powyższych fot? Jeśli tak, to jaki(najlepiej jakby umiejscowić na mojej sygnaturce prawidłową odpowiedź)?

Nagroda:
                            Jeśli persona odpowiadająca na zadane pytanie, udzieli prawidłowej odpowiedzi, zarząd TE przygotuje prawie profesjonalne CV typera (cokolwiek by to znaczyło). Czas realizacji bliżej nieokreślony

Komentarz

Witam,
                              Jako debiutant pozwolę sobie tutaj serdecznie podziękować za przychylność w kwestii możliwości wytypowania ostatniej kolejki. Prowadzący Bugi B. WIELKIE dzięki!!
                              Dodam jeszcze, iż pomoc zaoferował też nie kto inny jak Yanks, któremu również jeszcze raz także tutaj dziękuje

Pozdro! (L)
                              "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
                                Witam,
                                Jako debiutant pozwolę sobie tutaj serdecznie podziękować za przychylność w kwestii możliwości wytypowania ostatniej kolejki. Prowadzący Bugi B. WIELKIE dzięki!!
                                Większe podziękowania kieruj Yanks'owi

Na obecną chwilę udało się podliczyć wyniki 3. i 4. kolejki. Szerszy opis pojawi się dziś lub jutro.

Wyniki po 4. kolejce TE:

Jako, że nikt nie spróbował rozwiązać zagadki - cv typera nie powstanie. Rozwiązaniem zagadki był odnowiony budynek Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego na pierwszym zdjęciu. Dwie jego wieże widoczne są na mojej sygnaturce. Tak gwoli ścisłości.

5. kolejkę TE typujemy tutaj ---> http://forum.legionisci.com/showthre...00#post1201400

Komentarz

Pracuję...
                                X