Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Typerek Ekstraklasy 2013/2014

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomysł Yanksa jak dla mnie bardzo dobry. Według mnie koniecznie trzeba jakoś zreformować II ligę, by więcej typerów miało o co grać niż kopać się w czoło w końcówce Ewentualnie może powołać do życia III ligę?

Komentarz

• Zdecydowanie 1!

Komentarz

• Co do tego podziału II ligi, to sam też miałem taki pomysł. Po prostu na razie o tym nie pisałem - miałem napisać w wątku o nowym sezonie jak już będzie wiadomo którą opcją gramy . Oczywiście podział zależny będzie od ilości typerów (jak będzie w II lidze 20 lub mniej to nie ma sensu dzielić na grupy).

Komentarz

• Na tę chwilę wybór sposobu grania wygląda następująco:
          opcja 1 – 11 głosów
          opcja 2 – 5 głosów
          opcja 3 – 5 głosów

Patrząc na to pewnie zostanie na tej opcji 1 (można jeszcze się wypowiadać na ten temat) więc mam następne pytanie – zostaje tak jak w zeszłym sezonie czy w celu uatrakcyjnienia rywalizacji z Ekstraklasy spada 3 typerów, a z I ligi 5 lub 6. W planach jest by II liga była podzielona na grupy, więc po staremu miejsca dające awans z II ligi to byłyby tylko po 2 z każdej grupy. Zastanawiam się też nad zwiększeniem Ekstraklasy do 20 tak by w Ekstraklasie i I lidze było po równo. Co o tym myślicie?

Komentarz

• TE 20 druzyn spadek 3 druzyny
            I liga 20 druzyn awans 3, spadek 4
            II liga 2 grupy awans po 2 z grupy
            Tak, kontynuujac Twoja mysl
            Jedno Miasto
            I Jeden Klub
            Legia Warszawa
            Legia az po Grob

Komentarz

• Dopisujemy się tak jak kiedyś? Czyli LP.trzeci

Czas na wielki powrót

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                Dopisujemy się tak jak kiedyś? Czyli LP.trzeci
                Każdy i w każdej chwili będzie mógł dołączyć do typera - nawet w np. 15 kolejce. Co do LP to znikają, a w to miejsce będzie trudniej, bo trzeba będzie podać swój nick

Odnośnie systemu rozgrywek to Ekstraklasa będzie liczyć 20 typerów. Będzie to wyglądało podobnie jak napisał SebaKolosWien z tą różnicą że z I ligi spada ostatnia 5. Kto w której lidze wyjaśnię kiedy założę temat z wynikami na nowy sezon.

Planuję też zrobić Puchar Polski, ale to zależy ilu by było chętnych (sam ze sobą grać przecież nie będę ).

Edycja - ligi mi się pomyliły. Już jest ok
                Ostatnio edytowany przez St.Maro; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                  Planuję też zrobić Puchar Polski, ale to zależy ilu by było chętnych (sam ze sobą grać przecież nie będę ).
                  Jakby co, to pogramy we dwóch. Ja się piszę
                  Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
                    Jakby co, to pogramy we dwóch. Ja się piszę
                    Bez obaw, chętnych nie zabraknie.
                    Zgłaszam się

Komentarz

• Ja też ! Ja też gram !

Komentarz

• Ja też.

Komentarz

• Nie wiem czy trzeba się zgłaszać, ale się zgłaszam.

Do czego??!
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Puchar Polski - zgłaszam się!

Jakaś reforma "zielonostoliczkowa" się szykuje widzę. St. Maro, po co zmienić coś co funkcjonowało znakomicie do tej pory? Przecież, co pół roku jest rotacja i szansa na awans, więc można próbować Zamiast zwiększać E-klasę niech już spada np. 3-4 typerów. Reforma II lig by się przydała, ale zauważ że aktywnych typerów jest 55 do 65. Może i marudzę z rana, ale wg mnie jak reformować to od kolejnej edycji aby każdy był świadom reguł od początku. "Zielone stoliczki" jakoś mnie nie przekonują
                            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                              ... jak reformować to od kolejnej edycji aby każdy był świadom reguł od początku. "Zielone stoliczki" jakoś mnie nie przekonują
                              W założeniu to nie do końca miały być "zielone stoliczki" bo miały zadecydować wyniki 1.kolejki, ale w sumie racja, można powiększyć Ekstraklasę od nowego sezonu (czyli od Wiosny). Tak też zrobię, co będę teraz kombinował Czyli zostaje po staremu. Jedyne przesunięcia "zielonostoliczkowe" będą jak ktoś nie dostanie licencji, czyli nie zatypuje 1.kolejki. Wtedy zostanie zdegradowany do II ligi.

Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                              Puchar Polski - zgłaszam się!
                              Nie trzeba się zgłaszać do PP, po prostu w odpowiednim czasie wystarcz oddać typy na I Rundę (13 sierpnia). 32 najlepszych awansuje do 1/16, a później już będzie drabinka (1 na 1) aż do Finału.

Komentarz

Pracuję...
                              X