Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Slowaccy sedziowie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Slowaccy sedziowie

Jestem ciekaw jak oceniacie prace slowackich sedziow na naszych boiskach?
    ja wybieram numer 3
    0
    super sa lepsi od naszych
    0%
    0
    ani lepiej ani gorzej
    0%
    0
    do bani skad oni ich wogole biora juz wole naszych
    0%
    0
    nie wiem/nie mam zdania
    0%
    0

Ja mam jak najgorsze zdanie o słowackich sędziach - złymi decyzjami skrzywdzili Legię w meczu w Krakowie z Wisłą. (zaznaczam, że nie będę na ten temat już dyskutował. Bywalcy starego forum Legia Fans wiedzą o co chodzi )

Komentarz

Co kolejka to kardynalne bledy - niech lepiej juz nasi sie myla, przynajmniej wiemy jakie kary za swoje pomylki ponosza.

Komentarz

Jak juz maja drukowac to niech to robia Polacy. Ogolnie uwazam to za glupi pomysl, bo na pewno nie prezentuja wyzszego poziomu od naszych, a pozostaja niejasnosci o ktorych wspomnial MaxyM.
        Poza tym mam do nich pewien uraz :/
        ...

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
          Ja mam jak najgorsze zdanie o słowackich sędziach - złymi decyzjami skrzywdzili Legię w meczu w Krakowie z Wisłą. (zaznaczam, że nie będę na ten temat już dyskutował. Bywalcy starego forum Legia Fans wiedzą o co chodzi )
          Dokładnie - gdyby nie oni to byśmy w Krakowie prowadzili 2:0 po 15 minutach i Wisła była by na kolanach, a tak skończyło się jak się skończyło i zamiast 4 pkt straty to mamy 7 i jeste już praktycznie po mistrzostwie....
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Zamieszczone przez Tomi
            Zamieszczone przez Marko
            Dokładnie - gdyby nie oni to byśmy w Krakowie prowadzili 2:0 po 15 minutach i Wisła była by na kolanach, a tak skończyło się jak się skończyło i zamiast 4 pkt straty to mamy 7 i jeste już praktycznie po mistrzostwie....
            No tak. Niska pozycja Legii to wina tych paskudnych słowackich sędziów :> Napewno nas wspomagali, mo my mamy bliżej do granicy i wiecej piwa u nich kupujemy.
            Kraków moim miastem, Wisła moim życiem!

Komentarz

Zamieszczone przez Greebo
              Zamieszczone przez Tomi
              Zamieszczone przez Marko
              No tak. Niska pozycja Legii to wina tych paskudnych słowackich sędziów :> Napewno nas wspomagali, mo my mamy bliżej do granicy i wiecej piwa u nich kupujemy.
              Nie mówie o całej rundzie bo Legia przeżywała kryzys, ale o tym jednym spotkaniu, sędziowanym przez Słowaków, w którym ewidentnie skrzywdzili Legię, bo chyba musisz przyznać, że jak nie gwizdnęli by spalonego Surmy to by było 2:0 po 15 minutach i Wisła by się już nie podniosła :> ....
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Podniosła, ni podniosła - kto wie: Saragossa, Schalke, Parma , z drugiej strony: Odra, Szczakowianka, Legia, Legia, Legia '8 .

Sedzia popelnil balad ale nie pierwszy i nie ostatni i nie tylko u nas.

Komentarz

Dla mnie ta wymiana to jest porażka. Do tej pory we wszystkich meczach które sedziowali Słowacy było po kilka kontrowersji, a to co wyprawiał teraz sedzia w Zabrzu to już była paranoja. Jesli ma być taka wymiana to niech do nas przyjezdzaja najlepsi Słowacy a my wysyłajmy najlepszych Polaków. Teraz gdzieś czytałem że mamy sie wymieniać z Wegrami (chyba). Ciekawe jak z nimi będzie.
                  Jak dla mnie to pomysł jest niezły tylko realizatorzy słabi i szczrze nie mam jak odpowiedzieć na pytanie w ankiecie gdyż żadna odpowiedź mi nie pasuje.
                  Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                  że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                  choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Każdy sedzia się myli, nikt nie jest w stanie do końca obiektywnie reagować na co co dzieje się na boisku. Chodzi jednak o to żeby sędziowie byli poza układem towarzyskim polskiej piłki, a ten warunek Słowacy spęłniają.

Komentarz

Słowaccy, Węgierscy, Rumuńscy...
                      Tyle że trzeba będzie EURO kupować bo taki się za pralkę czy talon na benzynę nie połasi. Pomysł jak pomysł. Na razie średnio wychodzi więc odpowiedź 2.

Brakuje mi sędziego Kiełbasy...
                      For those about to rock,
                      I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                        Każdy sedzia się myli, nikt nie jest w stanie do końca obiektywnie reagować na co co dzieje się na boisku. Chodzi jednak o to żeby sędziowie byli poza układem towarzyskim polskiej piłki, a ten warunek Słowacy spęłniają.
                        O to chodzi. Nie są podejżewani o układy i tylko dlatego tu ich zatrudniają. Jak mylili się to wynikało to z ich ułomności, a nie z drukowania - takie błędy jestem w stanie wybaczać.
                        Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                        Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                          Zamieszczone przez legart
                          O to chodzi. Nie są podejżewani o układy i tylko dlatego tu ich zatrudniają. Jak mylili się to wynikało to z ich ułomności, a nie z drukowania - takie błędy jestem w stanie wybaczać.
                          Ja też, pod warunkiem że sędzia przedstawia sobą jako taki poziom, a Słowacy zupełnie nieźle sobie radzili.

Komentarz

w meczu Górnik - GKS słowacki sędzia był obiektywny i nieźle sobie radził .

nie wahał się dać czerwonej kartki obrońcy GKS za faul taktyczny , później dał karnego GKS-owi za rękę w polu karnym obrońcy Górnika. pełny obiektywizm

akurat ten mecz jest argumentem "za" wymianą sędziów

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś
                              w meczu Górnik - GKS słowacki sędzia był obiektywny i nieźle sobie radził .

nie wahał się dać czerwonej kartki obrońcy GKS za faul taktyczny , później dał karnego GKS-owi za rękę w polu karnym obrońcy Górnika. pełny obiektywizm

akurat ten mecz jest argumentem "za" wymianą sędziów
                              chyba żeś inne skróty na C+ oglądali.
                              Co do faulu na piłkarzu Górnika to jak najbardziej czerwona.
                              Ale, ale rzutu karnego dla GKSu napewno nie było gdyż Wiśniewski dotknął piłke piersią (lub coś koło piersi) ale napewno nie ręką. W TV było złudzenie że dotknął ręką co zresztą wszyscy w studiu potwierdzili.
                              A wcześniej powinien byc karny po tym co to niby bramkarz nie przyczynił się do przewrucenia napastnika, choć wyraźnie widać że mu pomógł troszke bardzo.
                              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Pracuję...
                              X