Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ligue 1

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

znakomita bramka Stępińskiego , na plus przyjęcie piłki i fajna bramka mając na sobie 3 obrońców , klasa

Komentarz

Do francuskiej ekstraklasy awansowały drużyny Strasbourg, Amiens i Troyes. Dla Amiens jest to pierwszy udział na tym szczeblu. Jednego punktu zabrakło Lens, żeby mogli zaśpiewać swoje "Les Corons".

Z Ligue 1 poleci Nancy. O utrzymanie walczą Dijon, Caen, Lorient i Bastia
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

No i jaka radość!

Gol w ostatniej minucie na wagę awansu. Piłka jest piękna

Komentarz

Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
          Do francuskiej ekstraklasy awansowały drużyny Strasbourg, Amiens i Troyes. Dla Amiens jest to pierwszy udział na tym szczeblu. Jednego punktu zabrakło Lens, żeby mogli zaśpiewać swoje "Les Corons".

Z Ligue 1 poleci Nancy. O utrzymanie walczą Dijon, Caen, Lorient i Bastia
          Z tym Troyes i Lorient to było tak, w tym roku, że musieli pograć ze sobą w barażach. Ostatecznie, po rozegraniu dwumeczu, Lorient leci do Ligue 2, a Troyes wchodzi piętro wyżej. Wyszło po staremu.
          Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Ponoć jutro oficjalna prezentacja Neymara.

https://twitter.com/parisunited6/sta...52373080879105

Nadal jestem w lekkim szoku. Wie ktoś na jakiej w końcu kwocie stanęło ??
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Chyba ta klauzula, czyli 220 mln Euro. Ale sobie Barcelona w stopę strzeliła.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Chyba ta klauzula, czyli 220 mln Euro. Ale sobie Barcelona w stopę strzeliła.
                Barcelona ? Przecież na siłę go nie oddali
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Barcelona ? Przecież na siłę go nie oddali
                  Wpisali kwotę, za którą ktoś może go wykupić i najprawdopodobniej nie zdawali sobie sprawy, że ktoś jest w stanie tę klauzulę aktywować. I nagle zdziwko.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                    Wpisali kwotę, za którą ktoś może go wykupić i najprawdopodobniej nie zdawali sobie sprawy, że ktoś tę klauzulę aktywuje.
                    No i wcale im się nie dziwię Przecież ta cena to jakiś kosmos nawet biorąc pod uwagę, że Pogba poszedł za 100 ml.

Według mnie Neymar strzelił sobie w stopę bo na wielkie sukcesy nie ma co liczyć. No ale kasa misiu kasa.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Tydzień temu pisali, że jeszcze ojciec Neymara ma 100 mln euro dostać. Jeśli to prawda to, to jest chore.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        No i wcale im się nie dziwię Przecież ta cena to jakiś kosmos nawet biorąc pod uwagę, że Pogba poszedł za 100 ml.

Według mnie Neymar strzelił sobie w stopę bo na wielkie sukcesy nie ma co liczyć. No ale kasa misiu kasa.
                        Dlaczego strzelił w stopę..? W dobie czasów w jakich żyjemy..? Znudziła mu się Hiszpania, poleci sobie do Francji, kasa większa, ociec też ma coś podobno dostać, dodatkowo Paryżan bym nie skreślał w kontekście walki o europejskie trofea, może w końcu im odpali coś i zaczną zdobywać tytuły, po cichu na to liczę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
                          Dlaczego strzelił w stopę..? W dobie czasów w jakich żyjemy..? Znudziła mu się Hiszpania, poleci sobie do Francji, kasa większa, ociec też ma coś podobno dostać, dodatkowo Paryżan bym nie skreślał w kontekście walki o europejskie trofea, może w końcu im odpali coś i zaczną zdobywać tytuły, po cichu na to liczę.
                          No ja mówię tylko o kwestii piłkarskiej. Moim zdaniem PSG to wydmuszka taka sama jak City. I po za ligą nic nie ugrają.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Z wszelkimi bonusami ma zarabiać 50 mln euro rocznie, ma mieć dostęp do marketingowych umów z katarskimi firmami, ma być główną twarzą MŚ w Katarze, za sam podpis ma dostać 60 mln euro + kupa kasy dla jego ojca, który pewnie ma na niego decydujący wpływ. Bardzo się obłowi, ale przecież czy grając w Barcelonie biedował? 15 mln euro rocznie z samego kontraktu, a przecież ile pieniędzy ma z marketingu gdzie to przecież jedno z gorętszych i najlepiej opłacanych nazwisk. Ojczulkowi takie pieniądze nie wystarczą? Przecież i tak mogą ustawić kilka pokoleń do przodu. Grając dalej w Barcelonie i tak powiększył by fortunę, którą już zarobił. Nie zwiększa swojej pensji z 3 tysięcy do 7, ale z takiej która i tak ustawia go do końca życia na jeszcze większą, a pieniedzy do grobu nie zabierze.

Jak pieniądze w piłce dalej będą tak rosły to za 10-15 lat ile trzeba będzie płacić za piłkarzy? Ile będzie kosztował taki dzisiejszy np. Aubameyang? Pół miliarda euro? A taki Neymar? 1.5 mld euro? My się cieszymy, że nam budżet rośnie, ale w Europie to następuje 5 x szybciej. Rekord transferowy za chwilę będzie wynosił 222 mln euro, a my nadal nie możemy sobie pozwolić na zawodników wartych chociażby 1.5 mln euro.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Nie wiem jak we Francji ale w Hiszpanii piłkarze nie mają pełnego prawa do swojego wizerunku i część pieniędzy z ich marketingu idzie prosto do klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                                Nie wiem jak we Francji ale w Hiszpanii piłkarze nie mają pełnego prawa do swojego wizerunku i część pieniędzy z ich marketingu idzie prosto do klubu.
                                Podobno jego ojczulek przy transferze do Barcelony nie tylko zadbał o to, żeby przyjąć pod stołem kilkadziesiąt milionów, ale też wywalczył, żeby odpowiedni kawałek z marketingowego tortu trafiał do niego. Biznesmen co teraz prywatnymi odrzutowcami tylko się porusza, a jak miał uczciwie się dorobić to nawet na buty dla Neymara nie miał. Takie pieniądze zarabiają ludzie, którzy tak naprawdę biegają za kawałkiem skóry.
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X