Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ligue 1

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Lyon przeje*ał 4:1? :0 Pany co tam się działo, ktoś oglądał?

Komentarz

Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
      Lyon przeje*ał 4:1?
      Oraz ...

Marsylia - Ajaccio 0 - 0
      Lille - Evian 1 - 2
      Montpellier - Troyes 1 - 1

... ktoś grubo zarobił.
      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Tam też wyścig ślimaków po mistrzostwo. Jeszcze żeby się PSG przystosowało

Komentarz

Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
          Tam też wyścig ślimaków po mistrzostwo. Jeszcze żeby się PSG przystosowało
          Patrząc na ostatnie wyniki Saint Etienne u siebie jest co całkiem realne.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Mecz na szczycie w Ligue 2, Nantes - Monaco, zakończył się remisem 1-1. Pewniaki do wejścia w szeregi francuskiej ekstraklasy. Tylko kataklizm może im zabarykadować drogę do Ligue 1.

Komentarz

Francja żyje starciem Lyonu z Saint-Etienne

W niedzielne popołudnie, na Stade Gerland spotkają się zespoły z Saint-Etienne i Lyonu. Na pięć kolejek przed końcem sezonu, Zieloni tracą do Lyonu zaledwie dwa oczka. Zarówno Saint-Etienne jak i Lyon aspirują o miejsce na podium i co za tym idzie o grę w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Komentarz

AS Monaco awansowało do Ligue 1.W poniedziałek awans może sobie zapewnić FC Nantes,a bardzo blisko promocji jest też EA Guingamp.

Komentarz

Zamieszczone przez (L)ookasch Zobacz posta
                  blisko promocji jest też EA Guingamp.
                  ... a także Angers, Caen, Dijon i nawet Havre ...

Komentarz

Radamel Falcao opuszcza Atletico Madryt. Reprezentujący Kolumbijczyka Jorge Mendes potwierdził, że jeden z najlepszych napastników na świecie zagra w przyszłym sezonie w beniaminku Ligue 1 - AS Monaco. Rosyjski miliarder Dmitrij Rybołowiew zapłacił za Falcao 60 milionów euro. Tyle wynosiła kwota odstępnego wpisana w kontrakt zawodnika z Atletico.
                    A pomyśleć, że jeszcze miesiąc temu Monaco było zainteresowane Ljuboją

Komentarz

Tak. Monaco i Ljuboja - dokładnie to samo pomyślałem, gdy zobaczyłem, że Kolumbijczyk idzie do klubu z Księstwa.

Ciekawie się robi w Ligue 1, oj ciekawie
                      Mój blog o podróżach - www.gdzieindziej.eu

Komentarz

Beckham schodząc dzisiaj z boiska popłakał się- aż ciężko uwierzyć, że na boisku już się go nie zobaczy. Niewątpliwie jedna z barwniejszych postaci w piłce w ostatnich 20 latach. Z emeryturą jego i Fergusona, jakby kończyła się pewna era w piłce.

Komentarz

FC Nantes i Guingamp, nie pozwolili sobie wyrwać szansy występów w Ligue 1. Wylatuje Brest, Nancy i ...

Komentarz

Nie bardzo wiem w jakim temacie umieścić to pytanie, więc może tu. PSG powstało dosyć późno, FC Paris mniej więcej w tym samym czasie. Były (są?) jeszcze jakieś inne kluby w stolicy Francji? Komu się tam kibicowało przed 1970?
                            "Oto me królestwo, oto dokąd dążę, tu panował będę jako Bel-Air książę."

Komentarz

Zamieszczone przez D_Ino Zobacz posta
                              Nie bardzo wiem w jakim temacie umieścić to pytanie, więc może tu. PSG powstało dosyć późno, FC Paris mniej więcej w tym samym czasie. Były (są?) jeszcze jakieś inne kluby w stolicy Francji? Komu się tam kibicowało przed 1970?
                              http://pl.wikipedia.org/wiki/Racing_...ce_Football_92

Komentarz

Racing Paris (spadli do 7) 31 sezonów w ekstraklasie
                                FC Paris (właśnie spadają z 3 ligi) 3 sezony w ekstraklasie
                                PSG - 40 sezonów w ekstraklasie
                                Red Star Paris (chyba utrzymali się w 3) 17 sezonów w ekstraklasie
                                Stade Francais (nie wiem) 14 sezonów w ekstraklasie
                                CA Paris (nie wiem) 2 sezon w ekstraklasie
                                Club Francais Paris (nie wiem) 1 sezon w ekstraklasie
                                Maccabi Paris (połączyli się z UJA i spadli właśnie z 4)

Generalnie z chwilą powstania PSG jedynie Racing stanowił konkurencję i grał jeszcze w lidze w latach 80tych. Ostatni sezon chyba w 1990 roku (z nazwą sponsora we własnej nazwie).

A reszta kopała w lidze do max lat 70 tych, przy czym generalnie najpoważniejsze ich lata to międzywojnie i potem do lat 60 tych.

Kibicowsko to FC Paris gra na 25 tysięcznym stadionie lekkoatletycznym i ma frekwencje oscylującą w okolicy 300 osób, a Red Star gra na małym stadionie piłkarskim i ma 2 tys. Racing chyba połączył się z jakimś podparyskim klubem i gra teraz na przedmieściach z tysiąc dwieście siódmą zmianą nazwy.

FC Paris

Red Star
                                Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X