Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ligue 1

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Debiut Henry'ego nie za bardzo się udał.

Komentarz

• Równi i równiejsi.
      PSG nie zostanie ukarane za złamanie zasad financial fair play z powodów proceduralnych. Trybunał w Lozannie uwzględnił odwołanie paryskiego klubu. Winę za udane odwołanie ponosi UEFA, która miała 10 dni na dostarczenie dokumentów, a zrobiła to po kilku tygodniach...

Komentarz

• w końcowym układzie tabeli nie zmienia to niestety niczego, tym niemniej wynik meczu Lille-PSG pozwolił się przez chwilę uśmiechnąć nawet jeśli rzeczywiście chodziło o możliwość świętowania mistrzostwa na swoim stadionie

Komentarz

• Następny mecz też mają wyjazdowy. Też się podłożą ?

Komentarz

• No i wystarczyło puścić dwie bramki, a tu taki krap!
            Miałem podobną polewkę jak z wpadek rodzimej Amiki czy Śledziowianki Białystok, PSG tak jak "une", to nie jest klub któremu można pokibicować nawet w chwilach słabości i posuchy na mecze.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
              No i wystarczyło puścić dwie bramki, a tu taki krap!
              Miałem podobną polewkę jak z wpadek rodzimej Amiki czy Śledziowianki Białystok, PSG tak jak "une", to nie jest klub któremu można pokibicować nawet w chwilach słabości i posuchy na mecze.
              Kiedyś im się kibicowało jak grywali tam Rai, Djorkaeff, Loko, Leonardo, potem Ginola, Weah, Ronaldinho, następnie heroiczny bój o utrzymanie + Pauleta. Era Makelele, Keżmana, Giuly....no a jak weszły "ciapate dolary" to jakby sympatia uleciała.
              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                Następny mecz też mają wyjazdowy. Też się podłożą ?
                Podłożyli czy nie - znowu przegrali

Komentarz

• Stade Rennais z Pucharem Francji!!!
                  2-2 w meczu i 6-5 w karnych z PSG.

Komentarz

• No to Bułka się nie popisał dzisiaj
                    Lens - PSG 1:0

https://twitter.com/i/status/1304166104567345155

Komentarz

• 5 czerwieni w meczu PSG - Marsylia

Komentarz

• Dziwi mnie to, że Kurzawa dostał żółtą za to kungfu a Neymar za pyknięcie w szyję czerwo bezpośrednie. Na pewno Paredes i Kurzawa trochę dłużej odpoczną. Ciekawe o co poszło między Neymarem a Alvaro bo sprzeczali się dobre kilka minut przed zajściem.
                        Niemniej wynik cieszy

Komentarz

• Oglądałem wczoraj ten mecz i sędzia nie poradził sobie z zawodami, kilka błędnie odgwizdanych fauli i jeden niepodyktowany karny. Czerwone kartki powinny posypać się już w pierwszej połowie. To był ten sędzia który kiedyś ukarał kartką Neymara za sztuczkę techniczną.

A sam Neymar to nie jest piłkarz do zdobywania trofeów, więcej pajacowania na boisku niż pożytku, mógł zmienić losy spotkania bo dostał dobrą piłkę z boku ale nie trafił na wślizgu.
                          Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                          X