Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pna2012

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pna2012

Już za tydzień rozpocznie się 28 edycja turnieju o Mistrzostwo Afryki, którego gospodarzem będą Gabon oraz Gwinea Równikowa. Dla tych, którzy nie śledzili jakoś specjalnie eliminacji mam dobrą informację - turnieju na pewno nie wygra ponownie Egipt. Obrońcy tytułu przepadli z kretesem w kwalifikacjach, zajmując ostatnie miejsce w grupie za Nigerem, RPA i Sierra Leone...W ogóle w tym roku lista wielkich nieobecnych jest długa. Zabraknie m.in. Kamerunu, Algierii czy Nigerii, czyli z półfinalistów poprzedniej edycji w tym roku zagra... tylko Ghana. I to właśnie ćwierćfinaliści Mundialu oraz Wybrzeże Kości Słoniowej są w mojej - i nie tylko w mojej - opinii zdecydowanymi faworytami turnieju. W dodatku drabinka została tak ułożona, że jeśli obie te ekipy wygrają swoje łatwe grupy, to spotkają się dopiero w finale. Mam nadzieję jednak, że eliminacje nie wyczerpały limitu niespodzianek i w trakcie turnieju wyłoni się jakaś ciekawa drużyna.

Podział na grupy wygląda tak:

A
    Gwinea Równikowa
    Libia
    Senegal
    Zambia

B
    WKS
    Sudan
    Burkina Faso
    Angola

C
    Gabon
    Niger
    Maroko
    Tunezja

D
    Ghana
    Botswana
    Mali
    Gwinea

I jeszcze artykuł dotyczący debiutantów z Botswany
    http://www.weszlo.com/news/9131-Czar...Narodow_Afryki

Egipt, tak dał ciała jak mało kto...kilkukrotny triumfator na ostatnim miejscu w grupie. Fajny jest klimat tamtych meczy. Więc, za tydzień w końcu będzie można pooglądać jakiś football

Komentarz

Może jakiś typerek na najbardziej chaotyczny i nieprzewidywalny turniej świata ?
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Może jakiś typerek na najbardziej chaotyczny i nieprzewidywalny turniej świata ?
        Jestem za !

Komentarz

Również bym chętnie typował PNA.

Komentarz

Z. no to w takim razie czekamy, jak juz sie zgłosiłes na ochotnika

a tak btw, same kurva szlagiery sie zapowiadają... Gwinea Równikowa - Zambia, Botswana - Gwinea, Burkina Faso - Angola...szlag, nie mozna sie zdecydowac co ogladać
            Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
              Z. no to w takim czekamy, jak juz sie zgłosiłes na ochotnika
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Ale nevermind musisz mi stworzyć system. I jedziemy
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta

Ale nevermind musisz mi stworzyć system. I jedziemy
                  Bedzie koks, bedzie system

A tak na serio, sciagasz typerkulatora i sam Ci liczy

Albo ja Ci go wysle... bo jego sie juz sciagnac nie da, z powodu zamkniecia strony...
                  Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Szkoda, że nikt z Legii nie gra na PNA.
                    Brakuję mi tu Kamerunu, Egiptu, a najbardziej Nigerii. Osobiście trzymam kciuki za Senegal.
                    Jak będzie typer, to chętnie się pobawię.

Gra w ogóle ktoś z ekstraklasy na PNA? Nakoulma z Górnika w Burkina Faso zadebiutował, czy jest szansa zrobić z niego "farbowanego lisa"?

Komentarz

Traore w Burkina Faso zagra na pewno...
                      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Zamieszczone przez DuchPLNY Zobacz posta
                        Szkoda, że nikt z Legii nie gra na PNA.
                        Brakuję mi tu Kamerunu, Egiptu, a najbardziej Nigerii. Osobiście trzymam kciuki za Senegal.
                        Jak będzie typer, to chętnie się pobawię.

Gra w ogóle ktoś z ekstraklasy na PNA? Nakoulma z Górnika w Burkina Faso zadebiutował, czy jest szansa zrobić z niego "farbowanego lisa"?
                        Lepiej nie podpowiadaj
                        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Botswana niestety średnio trafiła i za bardzo szans nie mają. Co do 'szlagierów', to bardziej świadczy o tym, że to jest Afryka i nie ma totalnych pizd.euszy, którzy nie umieją kopnąć piłki. Grupy się tak nieźle nawet rozłożyły i wszystkie są dosyć wyrównane. Dokładając to, że na PNA zawsze były jakieś niespodzianki, to nic tylko siadać do telewizora i zamiast się uczyć oglądać murzynów

Po tym: http://futbolowejaja.pl/zobacz,294,W..._potrzeba.html zawsze jestem za WKS
                          „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                          Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                          Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                          Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

Zamieszczone przez maatek Zobacz posta
                            to nic tylko siadać do telewizora i zamiast się uczyć oglądać murzynów
                            Ta, przypomina się rok 2010 gdzie zamiast sesji był Mundial w ręcznej, PNA a przecież Australian Open też się sam nie obejrzy...

Komentarz

dobrze, że chociaż Igrzyska Olimpijskie po sesji w tym roku
                              „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                              Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                              Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                              Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

Pracuję...
                              X