Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rajdy Samochodowe

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rajdy Samochodowe

Przeglądając forum, nie widziałem czy by był takowy temat.

Dziś ostania rudna RSMP i walka o tytuł mistrza Polski. Rajd Koszyc jest rudndą Mistrzostw Polski i Mistrzostw Słowacji.

Bardzo wstępny teoretyczny scenariusz klasyfikacji mistrzostw Polski: Sołowow może zdobyć maksymalnie 42 pkt (wygranie rajdu, dnia i drugie miejsce wczoraj), co po odliczeniu najgorszego wyniku daje 183 pkt. Do gry może jednak jeszcze wrócić Kajto: jeśli będzie na 3 miejscu dzisiaj i 3 miejscu w generalce, dostaje 28 pkt - odlicza 12 pkt za Rzeszowski i ma 185 pkt. O ile Bouffier ukończy dzisiejszy dzień i rajd bez punktów to Kajto teoretycznie (po pozytywnym wyniku badania po Rajdzie Polski) może zostać Mistrzem Polski. Bouffierowi brakuje około 50s do dziesiątego miejsca w klasyfikacji generalnej, które zajmuje Kornicki.

Pozostały 2 odcinki specjalne. Walka o mistrza pozostała między Sołowowe, a Kajetanowiczem. Bouffier przegrał walkę o tytuł na odcinku nr 7.

Zapraszam do dyskusji fanów rajdów.

Jest już taki temat:
    http://forum.legionisci.com/showthre...?t=5172&page=6

Komentarz

Panowie,

Nie wiem czy kogoś zainteresuje, więc nie gryźć.

https://www.facebook.com/media/set/?...3264905&type=3

Podobno 10 najlepszych tuningowych produkcji samochodowych w Polsce (nie chodzi o sam wygląd a o całokształt, dopracowanie każdego elementu etc).
      A dodatkowo podpięty jest pod to konkurs, ale to już na bieżąco na profilu.
      "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

eeeee tam!

w sobotę KAROWA!

Venimus, Vidimus, Legia Vicit!

Komentarz

Zamieszczone przez harryvelmaciek Zobacz posta
          eeeee tam!

w sobotę KAROWA!

Jeden z użytkowników może nawet będzie startować !

A propos linka powyzej... nie ukrywam, że chętnie taką zieloną Hondę przygarnąłbym pod moje skrzydła...
          https://www.facebook.com/photo.php?f...3264905&type=3
          "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
            Jeden z użytkowników może nawet będzie startować !

A propos linka powyzej... nie ukrywam, że chętnie taką zieloną Hondę przygarnąłbym pod moje skrzydła...
            https://www.facebook.com/photo.php?f...3264905&type=3
            Tylko Hondę ?

Komentarz

O proszę który z forumowiczów startuje w Barbórce ?

Komentarz

Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
                O proszę który z forumowiczów startuje w Barbórce ?
                Nie wiem czy ma tu jeszcze konto, ale jest na pewno znaną postacią na NaSzej trybunie

Komentarz

Nie wiem czy ma tu jeszcze konto, ale jest na pewno znaną postacią na NaSzej trybunie
                  O proszę, ciekawa wiadomość. W rajdach siedzę długo więc pewnie bym wiedział o kogo chodzi Jak jedzie to trzymam za niego kciuki. I jak coś mogę mu podesłać fotki po rajdzie, jak masz z nim jakiś kontakt.

Komentarz

Zamieszczone przez Ytong Zobacz posta
                    O proszę, ciekawa wiadomość. W rajdach siedzę długo więc pewnie bym wiedział o kogo chodzi Jak jedzie to trzymam za niego kciuki. I jak coś mogę mu podesłać fotki po rajdzie, jak masz z nim jakiś kontakt.
                    Porozmawiam z nim jutro na meczu

Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                    Tylko Hondę ?
                    Hondę, Mercedesa, jednego Corrado, no i oczywiście Mazdę RX-8

Ale kolor Hondy > All

Komentarz

Porozmawiam z nim jutro na meczu
                      Ok, jak by co napisz mi priv, z którym numerem będzie startował

Komentarz

No i nasz latający Adaś, całkiem ładny czas wykręcił na 1 super oesie w Argentynie. Hołek tam samo niczego sobie. Szkoda, że Sonik i Łaskawiec są nieklasyfikowanie, przez ten regulamin :/

No i już pierwsza ofiara śmiertelna Dakaru

Komentarz

Jeśli dobrze widzę, po 3 CP Hołek prowadzi.
                          Po 4 CP Przygoński 5, a w quadach Laskawiec i Sonik na dwóch pierwszych miejscach

Małysz jeszcze leci
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Na CP4 Hołek nadal na 1 miejscu i przewaga 51sek, Przygoński skończył na 5, a Łaskawiec wygrał, szkoda tylko, że nie jest brany w klasyfikacji generalnej :/

a tu taka ciekawostka: Przygoński, jak sportowiec również startuje w zawodach driftingowych

Ostatnio edytowany przez Ytong; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

No i Hołowczyc liderem Dakaru oby do końca tak zostało

Komentarz

Pracuję...
                              X