Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siatkówka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Połowa 3 seta a ja dopiero zajarzyłem, że to Serbowie z nami grają a nie Ruskie.To już chyba szczyty Januszostwa. Przecież nawet tam w rogu jak byk napisane "SRB"

Komentarz

• Za mało mudzina w składzie. Jak już się urwić, to po całości. Żeby nie było, cnotę stracić, a rubelka nie zarobić

Komentarz

• Co znaczy reakcja trenera na sytuację na boisku, jak rezerwowy może pociągnąć drużynę właśnie pokazali Włosi. Nie wiem kto to jest Romano ale gdyby nie jego wejście, Włosi by tego nie wygrali.

Komentarz

• Włosi z nowym trenerem rozpoczęli przebudowę kadry po IO. Szybko poszło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
            Włosi z nowym trenerem rozpoczęli przebudowę kadry po IO. Szybko poszło.
            A co się będą pier... szczypać? Nie ma czasu, za chwilę Paryż

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
              Co znaczy reakcja trenera na sytuację na boisku, jak rezerwowy może pociągnąć drużynę właśnie pokazali Włosi. Nie wiem kto to jest Romano ale gdyby nie jego wejście, Włosi by tego nie wygrali.
              A który z naszych rezerwowych mógł pociągnąć druzynę, Śliwka ?
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

A który z naszych rezerwowych mógł pociągnąć druzynę, Śliwka ?
                Dopóki nie spróbujemy, nie dowiemy się. Po to Semeniuk, Śliwka i Fornal pojechali na turniej, aby próbować.
                Ten Włoch, Romano, gra w 2 lidze i dał radę (9/10 ataków, świetna zagrywka i blok).
                Ale żeby takie manewry się udaly, trzeba ich spróbować. Trzymając zmienników na ławce, nigdy nie będziesz wiedział, czy mogą odmienić mecz czy nie.

Komentarz

Dopóki nie spróbujemy, nie dowiemy się. Po to Semeniuk, Śliwka i Fornal pojechali na turniej, aby próbować.
                  Ten Włoch, Romano, gra w 2 lidze i dał radę (9/10 ataków, świetna zagrywka i blok).
                  Ale żeby takie manewry się udaly, trzeba ich spróbować. Trzymając zmienników na ławce, nigdy nie będziesz wiedział, czy mogą odmienić mecz czy nie.
                  Sliwka juz dał zmianę na IO, wystarczy.

Komentarz

• To po co pojechał na ME?

Komentarz

To po co pojechał na ME?
                      Może Atmosferić.

Komentarz

• Kubiak, Śliwka ...
                        Ilu potrzeba do tej atmosfery?

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Może Atmosferić.
                          Czyli mógł dowołać Igłę.

Komentarz

Pracuję...
                          X